DAATH

Aki habozik, az már morális lény. Mi a habozás? Mesterséges szünet, mely arra való, hogy egy kívülről jövő esemény döntsön a kérdésben.

Molnár Ferenc

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (9181 - 9190)

 
 
>>> Kombinációk, jó és rossz <<<
costa2014. május 1. 19:01
 
 
szilvácska:

2-3g gomba, 2x100/150 mg MDMA

gomba és fél órával később MDMA. Lényeg, hogy az MDMA csengjen le később. Én így csináltam, de az MDMA vitte a prímet, ami nem is volt baj :)
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
weeed2014. május 1. 15:12
 
 
http://index.hu/tech/2014/04/10/emberszivet_nyomtatnanak/
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Rex2014. május 1. 14:41
 
 
Szarnyasmalac feher kristaly oldataval cseppentve, ~280ug / belyeg, szeleinel 320 is lehet.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
spirit2014. május 1. 13:26
 
 
"Máktea, parkán és lengyel kompót: ha utólag szeretné megtudni, milyen volt drogozni akkor, amikor még Kádár élt, itt az alkalom. A Repülök a gyógyszerrel — A kábítószerezés története a szocialista Magyarországon című könyvben volt anyagozók és rendőrök emlékeznek vissza a hazai narkó hőskorára, amikor művészi tökélyre fejlesztették a recepthamisítást, még nem voltak dílerek, és Seszták Ágnes írt a hozzánk is begyűrűző ifjúsági problémáról. Városi legendák, renitens túlélők és sok halott barát a korabeli undorgrundból."

A nagyon vicces cikk:
http://index.hu/tudomany/tortenelem/2014/04/30/repulok_a_gyogyszerrel/
 

 
 
>>> legalize <<<
ifjúszent2014. május 1. 12:40
 
 
"Sokkal óvatosabbnak kellene lenni, amikor másokra akarjuk nyomni az élet ideáljainkat. És semmi képen sem általánossá tenni az ilyesmit, hogy ne maradjon hely annak, aki másképp szeretné."

rád szavazok ám legközelebb!:)
 

 
 
>>> legalize <<<
inigom2014. május 1. 11:45
 
 
Aki start-upozni akar az csinálja. De ne az legyen már, hogy amit ő klassznak tart olyan életbe kényszerítsen mindenkit erőszakkal. Számomra ez az utcán tiltott alkohol fogyasztás is gusztustalan behatolás az életembe. Miért kell törvény, hogy erőt lehet alkalmazni velem szemben, ha egy sörrel van kedvem sétálni valahol?

Sokkal óvatosabbnak kellene lenni, amikor másokra akarjuk nyomni az élet ideáljainkat. És semmi képen sem általánossá tenni az ilyesmit, hogy ne maradjon hely annak, aki másképp szeretné.
 

 
 
>>> legalize <<<
hubertus2014. május 1. 02:41
 
 
szombatról vasárnapra 00:00 :-) ez a rendszer jót tenne az ötleteknek,sokat a start up ok nak.Hétköznapra a 3 vagy 2.5% os dietilkarbonát is megteszi alacsony komlo tartalommal :-) köszi.ha reggel melozni kell akkor menni kell.de péntek 18:30 tol szombat 23:59ig Szombat!
 

 
 
>>> legalize <<<
hubertus2014. május 1. 00:19
 
 
Ez már majdnem holland.. és én pl ezt nem szeretném.

Most valami alkohol szabályozási valami indult meg, ha be lehetne szabályozni péntekre és szombatra az értékesítést az már jó lenne és akkor ezt követhetné a valódi kender is.Péntek 18:30-tól-szombat-00:00ig.

és kellene a rendőröknek egy gumibugyi(úszósapka) EEG, amit ha leállítanak valakit letesztelhetnek, hogy alkalmas e az illető aktuálisan az agyhullámai alapján vezetésre.

és aki valóban rákos annak meg kell adni.A jelenlegi kemoterápiás (de mág a VEGF gátló szerek is)szerek elveszi az étvágyat és hánytatnak.

Én már láttam amit láttam és ÖNÖK?
 

 
 
>>> legalize <<<
Én+te+ö=gén2014. április 30. 22:11
 
 
Amerika legnagyobb áruházlánca is forgalmazni fogja a füvet Washingtonban és Coloradóban - írta az amerikai szatirikus (="Hírcsárda") álhírportál, a National Report:

http://nationalreport.net/walmart-sell-marijuana-colorado-washington/

Ez kb. olyan, mintha itthon a CBA nyomulna rá a legalizáció után a kenderbizneszre - bár itthon esélyesebben a dohányipar fog rányomulni... A drogreform-lobbistákban ilyenkor jogosan merül fel a kérdés, hogy érdemes-e elörevinni a legalizációt - a gazdag kapitalisták további gazdagításáért?
 

 
 
>>> Kombinációk, jó és rossz <<<
Én+te+ö=gén2014. április 30. 21:40
 
 
SandyG:
"Lehetett volna még fokozni"

Esetleg elosztani több alkalomra, és akkor 5 varázslatos estét hoztál volna ki ugyanennyi cuccból...? :)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!