 | 
Legfrissebb hozzászólások (100011 - 100030)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | a Salvia Divinorum topikkal valami gáz van. az új bejegyzések nem olvashatók, de a listán szerepel, hogy irogatnak bele. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ugyan, ugyan..
Rövid CV: vallásos családban nőttem fel, 8 évig vallásos gimibe jártam, ahol minden héten volt hittan oktatás ás templomi Istentisztelet, nyáron mindig van egy hét hogy vallási szerverzésű/témájú táborba megyek, mondhatnám, hogy van fogalmam egysmásról, de nem mondom, azt mindenki majd inkább eldönti maga..
Szóval a füvet és ahhoz kapcsolódó pár szélsőséges megatartásformát kivéve az azzal való kapcsolatomat/-unkat egyáltalán nem tartom kórosnak sem lelki/társadalmi/testi szempontból.Igaz illegális, de ez szerintem a drogkérdés hibás kezelésének a jele, mintsem a közjót szolgáló rendelet. Ha az függőség, hogy ha valamit felelősséggel minden egyes lépésemnek a !tudatában léve! megpróbálok megismerni és azt találom, hogy igen ez jó (nekem és másoknak sem rossz), és ezért ismételten alkamazom, anélkül, hogy ez befolyásolná a társadalomban való szerepvállalásomat és anyagi helyzetemet, akkor mi egész más függőség fogalmat ismertünk meg az idők során. Szerintem én egyszerűen kedvelem a füvet és nem függök tőle. Kedvelek még a barátaimmal/ szüleimmel beszélgetni, kosárlabdázni, tanulni és dolgozni olyat, amit én választottam, vagy úgy egyáltalán élni az életet józanon ugyanúgy, mint betépve.
Tájékoztatlak, hogy a fű nem kerül többe napi pár (itt 1-2 re gondolok) sörnél, vagy mondjuk egy átlagos tábla csokinál(kakaóvajból persze :)), azonkívül a pénzét mindenkire arra költi, amire akarja, ebben a szerencsétlen fogyasztói társadalomban.
Ajánlom még neked a 'Mire használod a Kendert' című topicot, hogy lásd kicsit, hogy mennyire is ördögi a fű és ahhoz kapcsolódó kultúra (ha beszélhetünk ilyenről)
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Há 'mi va'???!
+halt a topic????!
Na,mindegy én maradok a fehér mitsusnál!
qrva joo!
PEACE |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | attól tartok az isten tagadás a zsákutca mert ez a "van egy nagyobb erő ami mindent teremtett" genetikailag bennünk van, igy születünk meg, és vele is halunk meg |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nézd meg a szótárban, te buta! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "A" Engem még nem vittek közelebb istenhez, csak tán önmagamhoz. Meg az egység érzéshez. Bár ezt meditációval is el lehet érni. Meg sok minden mást is. De istent nem.
"B" Közelebb vitt, mert mindenkiben ott rejtőzik isten és mivel önmagamhoz közelebb kerültem, közelebb kerültem istenhez is :) Köv: én vagyok isten:) meg egy kurva nagy EGO? Akár? Mé ne?
"C" Távolított, mert hiába keresem nem találom. Valszeg nincs is... ez is csak átbaszás...
Miért van szükségük az embereknek istenre/Istenre? Anélkül nem élet az élet? Az elmének kell a magyarázat... :)
V |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | gondolkodom, tehát elvagyok |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Arról nem volt szó, h kiváltják egymást :) De nem tom mi az az emberség így nem tom mé kéne az nekem. Vijo |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Gondolkodom, és láng eszem olyan fényesen világít , hogy megvakulok :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | jó kis gondolatmenet. és még az ellenkezője is igaz : ) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ja?... , hogy ez a kettő kiváltja egymást? érdekes |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | É nem jelentettem ki senkiről, hogy pont ő drogfüggő, azt mondtam, hogy aki drogfüggő, az... és azt is emlitettem, hogy akinek nem inge... Tévhiteket szeretnék eloszlatni. Azt látom, hogy bálványozzák a drogokat, és ez az ami nem tetszik Istennek, hogy a helyébe az ember a saját bálványait ülteti. Mondják, hogy a fű pl nem okoz függőséget elvonási tüneteket stb...de ez nem igaz, max egy olyan embernél, aki nem függő, hanem egyszer kétszer próbálta még csak, nos egyrészt őket szeretném megóvni attól, hogy a függőség hibájába essenek. Kiváncsi lennék, hogy akik olyan kijelnetésekkel értenek egyet, hogy az a baj, hogy a fűből sosem elég, hányszor tolnak egy nap, és vajon az itt jelenlevő emberek közül a nap 24 órájából hány józan percet töltenek ébren. Inkább ezt kéne elharsogni. Én is voltam függő nem egyszer nem kétszer, és álltam már le, amikor elkapott a gépszíj. Tévhit, hogy ilyenkor nem jelentkeznek elvonási tünetek, bár az igazaz, hogy egyénenként ez változó, mert befolyásolja, hogy mennyire mélyült el a függőségben. Olyan dolgokra gondolok mint az alvászavar, remegés, fogcsikorgatás, feszülő álkapocs, rémálmok, izzadás, esetleg neurotikus zavarok ( van olyan ismerősöm, aki zárt osztályra került a cucc miatt ! ) pszichés tünetek mint pl hirtelen harag, agresszió, amotivációs szindróma...most hirtelen ennyi jut eszembe. A másik tévhit, hogy ez mindekire egyformán érvényes, pl én egyetlen leállásom alkalmával se vettem igénybe semmilyen gyógyszeres vagy egészségügyi kezelést. Vannak emberek akiknek elég erős az akaratuk, hogy ezt megtegyék, nem vitatom, de ezt sem kellene általánosítani, a tapasztalataim azt mutatják, hogy az emberek többségének erre lenne szüksége. általában a függőség nehéz eset, nem vezet jóra, az ember elveri a pénzét a semmibe, a végén meg már lop, bűnözővé válik, és ez tényelg okot ad arra, hogy kriminalizálják őket, és rajtuk keresztül az egyébként csak egészségyügyi problémával küszködőket is. Gondolok itt pl az alkoholistákra, és a szerencsejátékfüggőkre, netevtséges helyzet szerintem, hogy pont ezek a "legál" dolgok teszik a legnagyobb kárt. Végül elárulnék pár dolgot a Ti "obbikeresztényetekről"
7 éves koromtól jártam hittanra 8 éven keresztül, voltam elsőáldozó, bérmálkozó, rendszresen jártam templomba, misére, gyóni, imádkozni, 6 évig ministráltam, részt vettem az ottani közéletben, szerepeltem passióban, pásztorjátékokban, betlehemezésben, de kiábrándultam belőle 14 éves korom után az okait most nem részletezném....akkor fordultam a hinduizmus buddizmus tao iránáyba, sokáig ezekben kerestem azt a valamit, de végül rá kellett jönnöm mennyire ál-dolgok ezek a vallások, rohadt sok vallást tanulmányoztam, érdekeltek a régi kultúrák, de sehol sem találtam olyan tiszta dolgot, mint Jézus tanításai, és végül hozzá tértem vissza, és egy ideje teljesen komolyan állok hozzá. Nem önigazolásként irom ezt, csak hogy "valamit" megvilágítsak. Nem lepődtem meg azon amiket irtok, ellenkezőleg, akkor lepődtem volna meg, ha más történik, pontosan az történik, amire számítottam.
"
Iz 27.2 Azon a napon ez az ének hangzik a színbort termő szőlőről: Iz 27.3 Én, az Úr vagyok az őrzője, folyton-folyvást öntözöm, nehogy lehulljon a lombja. Éjjel-nappal őrködöm felette. Iz 27.4 Harag már nincs bennem. De ha bogáncsot s bojtorjánt találnék benne, harcba szállnék ellene és felgyújtanám. Iz 27.5 Igen, csak hogy oltalmat keressetek, s hogy békét kössetek velem, békét énvelem. " |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | natasa, ezt kifejtenéd nekem hogy túl van démonizálva, plz, thx :) nem vok olyan buta, csak érdekel a te véleményed is
másik, az egyházak nem istent képviselik, hanem sátán kezében vannak mint a politika (ez benne van a bibliában), mondjuk a vak is látja egyik kender oldalon volt, hogy megeshet, az olaj amit nagyra becsültek sok helyen in the bible, az tartalmazta a thc t pl "amikor böjtölsz, kend be a fejed olajjal, hogy ne lássa senki hogy böjtölsz" ha gondojátok becopyzhatom ha valaki nem ismerné |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | foxey: Eeeejha! :-) Jó kis flessbe merültem ettől a gondolattól! :-)
CFP |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | nekem meg üldözési máiám van. sorry:) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az "eszköz" önnmagában semmit sem tesz, de a használója vele könnyebben építhet, vele könnyebben rombolhat.
A pszichedelikumok nem visznek közelebb és nem is távolítanak, a pszichedelikum Lehetőség ha (mint a majmok egykor) megértünk az eszközhasználatra.
...talán...
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | az Agip sárkány vagy kutya vagy -?- na mind1.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Gyűlölet?
FONTOS! > Nincs Gyűlölet, gyűlölés van. Nincs Szeretet, szeretés van. Mi tesszük, az Egész rajtunk folyik át, mi döntünk, mi robbantjuk létre! -Oly könnyedén, ahogy szerte foszlik ha azt akarjuk...
Így hiszem, ha akarod hidd másképp - a te csapdád.
-------------------------------------------- Vagy csak simán próbáld ki, hogy bármilyen helyzetben mondd azt magadban (vagy hangosan, vAgY kiÁlTsD, stb:) hogy: -K-Ö-S-Z-Ö-N-Ö-M-!- /mert ezzel több lettem/ |
| |  |  |  |

|