DAATH

A legtöbb ember csendben, tétován él a világban, mintha az nem is lenne az övé.

Edgar Lawrence Doctorow

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (103971 - 103980)

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
acid rain2005. július 20. 11:35
 
 
Menjünk el rendőrnek, és rohasszuk szét a "bűnüldözést" belülről. Vagy csinálhatnánk azt Lamperth Mónikával, amit anno Nixonnal akartak (kár hogy nem jött össze): tegyünk bélyeget a teájába ;)
 

 
 
>>> A fórumos találkozó <<<
acid rain2005. július 20. 11:28
 
 
Uhh, mi történt?
 

 
 
>>> Cigarettációzis <<<
-_-2005. július 20. 10:56
 
 
egen a cigi... már 15 éve kísért. alapvetően az a baj h nem nikotinfüggőnek érzem magam, inkább csak szeretek cigizni (a mozdulat, KV, este kertben, etc)... amikor kezdtek elszaladni az árak, olcsóbb megoldás után néztem (közel az ukrán határ!), de annyit mondhatok h nem azonos a magyar 590.- es (mentolos) marlbi az ukrán 160.- (!) as (mentolos) marlbival, a külföldi testvér bizony kaparósabb, mellékízes, beszerzés-parás, úgyhogy a megoldás számomra ezév jan. elejétől az lett hogy csak ZACSIS DOHÁNY (drum 25g). mivel kis filtert használok (zig zag vagy ocb kicsi) egy cigibe kb 0,5 g dohányt teszek, ami fele egy normál (?) cigiben lévő dohány mennyiségének, de "dohányzás élményben" soxorosa a dobozosoknak (kellemes íz, telt füst, nem erős)! arról nem is beszélve, hogy megszűnt a "beszállokakocsiba oszt rágyújtok pestig meg elszvok még vagy ötöt". inkább megállok, megtekerem (kézzel, term.) elszívom, és tovább. aki nem akar lemondani a dohányás "örömeiről" annak mindenképpen ajánlom az átállást a zacsisra.

.:peace:.

ps: yah és van magyarázat a "minek van nálad cigipapír?" kérdésre ;)
 

 
 
>>> Herbal X (kapszula, efedrin) <<<
Sparks2005. július 20. 10:20
 
 
Halihó!
Rendeltünk "Ephedra Super Cap, Herbal Energizer" nevű "fogyasztótablettát" Átszámítva postaköltséggel együtt volt 7500 Ft/100 db, és másfél hét alatt megérkezett (remélem nem sértem a leírtakkal a szabályzatot, ha igen töröljétek). Délután kipróbálom, megyek biciklizni, meglátjuk tényleg felspanol-e :o)
Meglepett, hogy a postás csak úgy "bedobta", megkérdezte nekem jött-e és ideadta. Szerencse, hogy engem talált meg vele és nem mást, mert már ugye ki volt fizetve előre. Az előbb megszagoltam a kapszulákat és nem olyan "száraz kutyakaja" szaga van, mint amiket eddig láttam, hanem inkább kávés. Elég érdekes, majd meglátjuk milyen, nekem ez leginkább arra kell, hogy néha kicsit élénkebb legyen, nem drognak. És az van ráírva, hogy 1 kapszula/nap maximum, és valami Ma Huang kivonat 850 mg/kapszula.
 

 
 
>>> DXM Robitusin <<<
Én+te+ö=gén2005. július 20. 10:14
 
 
valmont:
"mindenki ugy beszel errol az orszagrol, mint gyogyszerparadicsomrol"

De legalábbis minden második háztömbben van egy farmaci.
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
vijna2005. július 20. 09:59
 
 
ave.

meztelen ebéd. a leg. könyvbe még legebb.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
badtRIP2005. július 20. 09:50
 
 
papuan: 5g mexicana,ejfelkor,erdoben,egyedul.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
-_-2005. július 20. 08:59
 
 
stanley!

"A fű hosszú távon okozhat maradandó memória károsodást?" igen, ha minden nap már már lehetetlen mennyiséget szívsz (de azt meg ugye minek?) mondjuk 30-40 évig. Rövidtávon kétségtelen h jelentkeznek kisebb tünetek, de ezek rövidebb - hosszabb "tisztítókúrákkal" karban tarthatóak. Segít továbbá a rendszeres és intenzív sport (lehetőleg szabadtéri), pozitív gondolkodás, közép és hosszú távú célok (nem a "na, ma honnan szerezzünk langót?" célkitűzésre gondolok ;), iskola, tanulás... (ld 21. beírás(om))

peace
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
-_-2005. július 20. 08:48
 
 
60 renőrre egy "gonosz drogos"... nem rossz eredmény... és ha arra gondolok hogy mibe kerül egy-egy ilyen razzia nekünk, adófizetőknek... az a BAAAJJJJJJJJ h nem érzi a társadalom azt h nem csak "egyféleképpen" (etil) lehet kúltúráltan (?) kikapcsolni (isten véled édes piroskám....)

-_- , aki kezd ilyen lenni o_o
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Stanley2005. július 20. 00:57
 
 
Hi!
A fű hosszú távon okozhat maradandó memória károsodást?
Több ismerösömnek is problémája van a rövid távu meróriájával, feltehetőleg a fűtöl.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!