DAATH

Nincs kivétel a szabály alól, hogy mindnyájan szeretnénk kivételek lenni a szabály alól.

Malcolm Forbes

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (104541 - 104560)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Dirt McGirt2005. június 26. 18:28
 
 
A .torrent kiterjesztésű fájlokat(ami csak a cuccok letöltési információit tartalmazza) meg kell nyitni egy bittorrent kliens programmal. Én is a bitcometet javaslom(http://www.bitcomet.com/doc/download.htm). Miután a progival megnyitottad a torrent file-t, az szépen elkezdi letölteni neked a videót. Ha valami nem oké:
http://bittorrent.lap.hu/
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. június 26. 18:11
 
 
Táncolni jó: tisztán, bebaszva, betépve, begombázva, behofizva, beekizve, a többit nem próbáltam, de úgy is biztos jó. Én akkor szoktam táncolni, amikor hányingerem van és nem tudok vele mit kezdeni.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Siphersh2005. június 26. 17:21
 
 
Úgy látszik, a drogháború nemcsak az USÁ-ban, de itt is kezd átmenni a marihuána elleni háborúba.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
bmerlin2005. június 26. 16:39
 
 
el-Horto videok!!!!
http://www.el-horto.hu/sammelan/index.html
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Csubádó2005. június 26. 14:31
 
 
Hmmm...Elég sok esély van rá h ott leszek:)) DnB a legjobb!!!!peace
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
bmerlin2005. június 26. 14:21
 
 
Én is olvastam, felhaborito, szerencsére nem nagy cikk. Pedig sztem karosabb azt hinni, hogy pl Frabato fömagus rontast vesz le, vagy szerelmet köt!!! (forras: Természetgyogyasz)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2005. június 26. 13:17
 
 
Igazad van Girt, tánchoz legjobb a gyros, csak vigyázz, hogy hagymát ne rakjanak bele, mert az büdös :)
Amúgy mit vársz, 10+ ekinél minek kéne történnie?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
foxey2005. június 26. 13:16
 
 
Csubádó!

Gyere Fiercre júli 9-én a Farkasréti reptérre....na az durva lesz :P
[azt hittem, itt csak goát hallgatnak az emberek.Pedig a DNB sztem van olyan jó....sőt :) ]
 

 
 
>>> Drogkeresés-módszerek <<<
acid rain2005. június 26. 13:11
 
 
Engem is érdekelne. Viszont jó lenne, ha nem hiedelmekről beszélnénk, hanem azok szólnának hozzá, akik biztosak is abban, amit írnak.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Cauldfield2005. június 26. 11:57
 
 
és a Terence Mckenna megszállottak hallgassanak Kirna elődóval jelzett zenéket, nem olyan könnyű hozzájukjutni, de megéri, nagyonis.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
marci042005. június 26. 10:06
 
 
azt ugy kell hogy leszedcc e netröl egy progit a neve BitComet és utána lazán letölti. ezzel a programmal
sokmindeent le tucc szedi egyébként pl paris hilton video meg ijenek
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
marci042005. június 26. 09:53
 
 
http://www.drognelkulszebbazelet.hu
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
mantis2005. június 26. 09:43
 
 
Kijött az új Shpongle, ha nem írta volna már valaki:
"Nothing lasts... but nothing is lost"
Egyszerűen nem tud rossz lenni, beszarás jó.
Terence McKenna megszállottak külön örülhetnek, mert csomószor rábeszél azon a szép belassult, hipnotikus orgánumán.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
hown2005. június 26. 09:01
 
 
No comment...

TERMÉSZETGYÓGYÁSZ MAGAZIN
2005. június XI. évfolyam 6. szám

NE LÉPJ A FŰRE!

Újból útjára indul Magyarország legnagyobb civil drogellenes rendezvénye. A már hagyománynak számító Drogmentes Magyarországért Maraton keretein belül a futók 42 napon keresztül körbefutják az országot. Céljuk, hogy a maratoni teljesítmény kapcsán felvilágosítsák a fiatalokat a "könnyű drogok" valódi hatásairól. A mozgalom április 23-án indult a Parlament elől.
"Könnyű drogok" valójában nem léteznek. A marihuánát azért sem nevezhetjük így, mert a "kemény drogokat" fogyasztók 90%-a a cannabis-származékokkal kezdte. Egy friss kutatás pedig bebizonyította ez eddigi sejtést, miszerint a rendszeres marihuánafogyasztás fiatalkorban tudathasadást okozhat. A füves fiataloknál ugyanis kétszer olyan gyakori a skizofrénia, mint tiszta kortársaiknál. A világon a drog jelenti a 3. legkomolyabb bevételforrást, és Magyarországon sincs ez másképp. A pontos számadatok nem hozzáférhetőek, de becslések szerint a drogokra elköltött pénzforrások milliárdos nagyságrendekben mozognak. Tehát biztosak lehetünk abban, hogy vannak emberek, érdekcsoportok, akik igenis tudatosan "hintik el", hogy a megtévesztően "könnyű drogoknak" nevezett veszélyes szerek nem okoznak komoly károkat.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
E-mbri-O2005. június 26. 06:49
 
 
nem jött össze...
hogy kell erröl leszedni..?
tök gyík.
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
sheex2005. június 26. 02:00
 
 
ÁÁÁ! De mégis! N2O kamra :DDD Neki is állok csinálni egyet :) Mindenkit szeretettel várok
 

 
 
>>> N2O szeretünk kéjgáz <<<
sheex2005. június 26. 01:56
 
 
Köszi a tanácsokat :)
Szoltomi, szerintem a légzés nem olyan nehéz dolog, nekem például reflexből megy :D El nem tom képzelni, hogy lufi ill. szifonnál lenne könnyebb módszer :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
bmerlin2005. június 26. 00:04
 
 
Sajnos ez mög mindig nem a beszélgetés. Vajon hol hozzaférhetö?????
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
marci042005. június 25. 22:00
 
 
EZT NEM TELJESEN ÉRTEM!

homok vs. szikla?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tib2005. június 25. 19:00
 
 
csá szabi

http://bigacsiga.goldengate.hu
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!