DAATH

Ki szűknek érzi a mindenséget: teremt.

Szilágyi Domokos

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (108071 - 108080)

 
 
>>> ---Re: Szútrák--- <<<
Ákimáki2005. március 13. 19:38
 
 
Most olvasgattam a --- szútrák --- -at, és megakadt a szemem a 17-esen. Én mintha már olvastam volna a jóga szútrát, de ilyenre nem emlékszem. Hát meg is néztem a terebess.hu-n 3 féle fordítást is (nagyon tanulságos!) és nem találtam még közelítőleg sem ehhez hasonló kijelentést a negyedik rész, 1-3-ban.
Kíváncsi lennék, ki fordította így ezt a művet?
vagy több jóga-szútra című mű is létezik?
 

 
 
>>> Aktuális archívum 1001-2000 <<<
Ákimáki2005. március 13. 19:02
 
 
Egy részét láttam, 23:00-kor (ha jól emlékszem) ismétlik az mtv2-n. Tényleg kiábrándító... : (
Tisztára félelem és reszketés feelingje van...
 

 
 
>>> Aktuális archívum 1001-2000 <<<
acid rain2005. március 13. 18:39
 
 
Néztétek ma a Semmittudás Egyetemét? Kiábrándító volt. Csúsztatás hegyek, bár kb. erre vártam.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
Corridor72005. március 13. 18:38
 
 
A modern tudomány új felfedezései is kezdik alátámasztani a CC könyvekben fellelhető információk helyességét. Például az Erő, vagy Sas, ahogy a könyvekben olvasható, egy, az univerzumban mindenhol jelenlevő áramlásként, fényszálak végtelenjeként írják le a könyvekben. Nos a mai tudományban ez a nullapontos energia mező, vagy hipertér ( mint pld. a Star Trek-ben) fogalmával egyezik, mely már a mai modern fizikában bizonyított tény. És a többi állítás is értelmet nyer, ha párhuzamot vonunk, korunk mostani felfedezéseivel. Ugyanígy magyarázatot nyer az energiatestünk, a gyüjtőpont, a párhuzamos univerzumok léte, szóval egy egység bontakozik ki a kiegészített tudás hozzáadásával. Gondoljatok bele, a világot a tudatunk korlátozó volta miatt, színte teljesen elhatárolódva erzékeljük. Mivel a jelenlegi tudásunk szerint a fény határsebesség, még az egy méterre lévő tárgyaknak is csak a múltját érzékeljük, nem is beszélve mondjuk egy csillagról, mely minimum 4 fényévnyire van tőlünk. Ezzel szemben úgy tűnik, hogy a könyvekben említett alkalmazások, sokkal többet nyújtanak, hiszen leküzdhetővé válik idő és tér, mely által a tudatunk kiszabadulhat a 3 dimenzió illúzójából.Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy CC könyvei még tudományos szemmel is sok értket,tudást képviselnek, mert egy olyan világ körvonalazódik általa, mely sokkal logikusabb, sokkal érthetőbb lehet, ha megértjük az igazi jeletéseket, összefüggéseket.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Nargile2005. március 13. 17:23
 
 
Érdekfeszítő írás a globális Ecstasy-ipar alakulásáról a Transznacionális Intézet kutatójától:

http://www.tni.org/reports/drugs/crime1.pdf
 

 
 
>>> Tűzvarázslat, tűzzsonglőrködés <<<
salvador2005. március 13. 15:38
 
 
Sziasztok!
Szeretek ördögbotozni, de elég nehéz szilikont és üvegszálat szerezni. Szóval nekem csak alapanyagra lenne szükségem, aki tud segítsen pls!! Köszi! Csáó!

salvador
 

 
 
>>> Halálról <<<
giggles2005. március 13. 14:26
 
 
ha meg akarod érteni ami látható, vizsgáld meg miért azt látod?
ha meg akarod érteni, miért azt látod, vizsgáld meg ami rejtett?

andersennek igaza van.
a császár meztelen.
bizonyos értelemben.
ha rájönnek, mi a ruhája.
szép mese az Egy Gondolatról.

(dionüszosz isten erős)
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
giggles2005. március 13. 14:18
 
 
"a gondolkodásról gondolkodni olyan, mint kinytni egy ládát egy pajszerral, ami benne van"
(terry pratchett- kisistenek)
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
foxey2005. március 13. 13:01
 
 
Cseerke:
Az eki férfiaknál orgazmus-zavarokat okoz.Szóval én nem ajánlom.


TOM1:
Rószaszín micunál nekem is voltak hasonlók.Tegnapelött volt hozzá szerencsém.Este olyan 21:45kor bevettünk a spanommal egyett fejenként.Aztán indultunk egy barátunkhoz.Rá fél órára még egy felet megettünk fejenként.MÉg mindig semmi.Elkezdtem görcsölni.Első óta már egy óra telt el.Megérkezünk, megetettünk mindenkit :).Aztán olyan T+1,5h-nál
PÁFFF!!!!Éreztem, hogy most megindult bennem vmi hatalmas.Abban a percben utolsó fokozásként porrá törtünk egy felet és 2en felrántottuk.Na akkor egy olyan 20-30 percig elkezdett így bizseregni vagy inkább zsibbadni a karom magátol.De csak a 2 karommal volt ez.A lábamat,az állkapcsomat,a fejemet folyamatosan mozgatnom kellet csak a kezeim haltak be.Aztán fél óra alatt el is múlt.Akkor nem foglalkoztam vele, de így utólag elég para.Ilyen még sosem volt nekem kerektöl.
Furcsa laszti ez a rózsaszín micu.Egyértelműen van benne MDMA(vagy vmi ahoz hasonló:)).De nemtom.Aznap(pénteken) reggel 6kor keltem és csak szombaton este tudtam elaludni.Nem volt olyan durva bogyó mégis nagyon bejött.Ja és 2,5 kilót fogytam, szóval csak óvatosan srácok :)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Bordee2005. március 13. 10:54
 
 
személyes vélemény: 3csomag GreenWay-től már lesz valami az biztos. Ha szarul vagy, szívjál rá egy kis zöldet, még meg is dobja a hajnit is. Egyébként én még egyszer se hánytam..
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!