 | 
Legfrissebb hozzászólások (120921 - 120930)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Annyit rágjuk a témát, hogy a minap felülvizsgáltam jó régi kijelentésemet, miszerint "de jó lenne 'zsigerből' hű nyárilúdnak lenni" és inkább ezen élelmes faj azon szokásához igazodnék, hogy két hímmel vegyem magam körül...akát lehetnek biszexek is, bánom is én. :)
azmirra, akinek agyára mászott a konjunktúraelemzés |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ennyire szagos cuccal nem lehetett nehéz lebukni a határon. |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Álmodásban nem a hétköznapi véleményünk számít, az energiatestünk az, aki akkor akcióban van. Csak örülhetek annak a tudatosságnak, hogy abban a helyzetben képes voltam eszembeidézni Castaneda világának keresését. Nem mint mestert, mert álmodásban nincs mester és tanítvány. Energia, másik világok, szervetlenek, miegyéb. Az álom hatása ami átjön a hétköznapi tudatosságba az, ami nekem nagyon fontos, mert ez tud tovább és tovább lökni ezen a nem könnyű ösvényen. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hello! Egy ideje már próbálkozok zenekészítéssel, de 1-2 loopnál tovább még nem nagyon jutottam. Nemrég elkezdtem remixelni Dj Misjah & Dj Tim 'Access' című számát. Eddig *szerintem* egész türhető. Még közel sem vagyok vele kész, rengeteget kell még csiszolni rajta, de úgy gondoltam, hogy ameddig elhaladtam vele, azt megmutatom valakinek. Szóval ha szereted a technot, és érdekel, akkor hallgasd meg, és írd meg a véleményed! :)
2perc 35 másodperces részlet(mérete:1215k) 64kbps-os MP3-ban megtalálható a köv. címen:
tigerr.srv.hu/access.mp3
Tenx! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ott leledzik az új Enigma is. De csak nekem oly lassú vagy másoknak is ? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Cumpi: Amikor olyanokat érzek, amikről írtam, egyáltalán nem vagyok depressziós. amikor depressziós voltam, akkor is meg akartam szűnni, de nem így. Egyébként igaza van a génnek, amikor azt írta, hogy ezek mind az élet. Ha félteném az életem, az lenne maga a halál. Lassú elsorvadás. Gén: Az a közös a trip alatti parázás vágyával, hogy mindkettő az ismeret utáni vágy. A paráról nem akarok beszélni, mert olyan igazinak tűnőt még soha nem éreztem, csak olyat, hogy egyik pillanatban para, de szinte párhuzamosan nevetek az egészen. Ahogy elképzelem a parát: az ego rádöbben, hogy nincs semmi csak bizonytalanság és elkezdi félteni magát, mert nem tudja magát hova tenni, hiszen mindenhol csak bizonytalanság van. Amiket pedig leírtam a 136-ban azok a tudatos bizonytalanságkeresésről szólnak. |
| |  |  |  |

|