 | 
Legfrissebb hozzászólások (123711 - 123720)


 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Inno: eccaka = SZTK? én elsőre annak olvastam ;-) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nem is tudom mennyire hihetek ennek az Ántsz dolognak elvégre a 7es pontban pl azt írja hogy gombát ne fogyassz nyersen....namost ezt ugye nem én vagyok az egyedüli aki felrúgta és nem lett semmi baja... akkor mi van a többivel?? Tudom ez elég felelőtlen hozzáállás de ismerjétek be van valóságalapja. Arra is gondoltam hogy amit az átlag ember mérgezésnek titulál az nekünk a "kívánt állapot". Ebből is adódhatnak félreértések, bar a halál az nekik is meg nekünk is ua ;-)
Egyébként a buszról hazafelé láttam egy hirdetést a kosztolányi magasságában, hogy gombaismereti kurzust indítanak. Akit érdekel az szóljon és akkor megnézem a táblát tüzetesebben.
Üdv Dead |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Innocence Hogy áll a 2C-I projekted? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | köszi Inno: ".. nagyon nemmindegy h honnan indult az ember.. "
azt hiszem ezen elgondolkodhatnak azok, akiknek annyira hihetetlen hogy vannak emberek akik boldogtalanabbak náluk. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Tirianne: igen, ezért lehetnek ezek az összhang témák....:) Látod te is írod hogy éreztél vmi hasonlót...csak a szavakon múlott megint. Tényleg kezdjük kinőni már az emberi beszédet mint kommunikációs eszközt...nem túl alkalmas a feladatra, de azért megállja a helyét. :)
Siphersh: de még mennyire hogy működik! :)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | tirianne, az elobb megirtam egy jo kover hozzaszolast amiben megint elmorgolodtam volna nehany kozhelyes dolgon, de ugydontottem h a tied sokkalsokkal szebb lezarasa ennek a temanak, szoval itt es most felhagyok az ertelmetlen vitaval es remelem h egyre tobben latjak igy a vilagot.. :)
valami megis.. a territorium.. nagyon nemmindegy h honnan indult az ember.. bocs :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Kollektív "megvilágosodásos" tendenciákat látok ezen a fórumon. Lehet, hogy mégiscsak működik ez a "Harmonic Concordance"-dolog? : ) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nagyon társadalom-ellenes hangulatú lett ez a topic...;) SZtem nem anniyra jódolog venni egy "társadalmat", és jól "őt" hibáztatni mindenért. Ez nem ilyen egyszerű. A hatalmas "társadalom" is csak emberek közössége, nagy közösség, amit sok kisebb közösség alkot, és ha elég jól végigmész emellett a gondolat mellett, eljutsz oda, h te meg a körülötted élő emberek szerves lüktető részei mindennek, és ha jól elrendezed magad(ban a dolgokat), meg a környezeted, máris "jobbá tetted" a nagy társadalmat is. Tehát ha kialakítasz egy kis harmóniát, bármilyen szűkkörű kis egyszerű boldogság az (jéé, ez véletlen volt, de nem ez a topic cime is?? Ha de, de vicces:)), azt nem veheti el semmi/senki, az is ott van benne a nagy egészben, és az egy kis jó-szelet. És jaja, vannak rossz-szeletek is, meg lehet, h meg a globalis felfogással ,gondolkodással gondok vannak, de ez meg folyamatosan, szépen ,lassan megváltozhat( én érzek is változást újabban ..:). De te mindig ott legyél boldog, ahol épp vagy. Ott. Most is. Ott a monitor előtt!:) Boldog vagy?:) Én szeretném:) A boldogság nem olyan dolog, amiért meg lehet,v érdemes küzdeni. Állapot. Sajnos nagyon esetleges, és néha nincs kontrollod felette, megtapasztaltam sajna. De nincs értelme hajtani, azzal a céllal, h "majd ha ez és ez, akkor boldog leszek,jolesz". Legyél boldog most, Innocence! A saját kis territóriumodban ,az igaz, de nem kell annyit küzdeni azért. A boldogsághoz kevés is elég.. néha meg a rengetes is kevés..;) Milyen paradox dolog is ez!:) Gén: Ha meggondoljuk, nem is csoda, h a boldogtalan ember körül több a boldogtalan. Oda-vissza hatás. Meg nehéz elviselni azt, aki rosszul van. Az emberek nemszokták - rontaná az ő hangulatukat :P De objektív mérés tényleg nemlehet, körülöttem pl mindenki bolond..:) Ööö.. vagy ezzel elárultam magam?;) Meg már nemtom,mit akartam, de mindegy is, megyek, alszom.. |
| |  |  |  |

|