 | 
Legfrissebb hozzászólások (16236 - 16255)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Üdv!
A következő 5meoDMT-s story történt valakivel aki természetesen nem én vagyok: Elöljáróban számos megelőző triptamin-kisérlet zárúlt sikeresen, nagy kedvenc az 5-meo-DIPT különösen nagyobb dózisban kb.20-24mg eléggé hihetetlen élmény az ilyenkor megjelenő "audio distorsion" s talán jobban lehet koncentrálni a jelenlévő hiper "erotic push" mellett másra is. Az 5-meo-MIPT szintén nagyon hálás tud lenni, sok helyzetben. 4-HO-XXX triptaminokból szintén kipróbálásra került a MET,DET, MIPT, és a DIPT ezek mind nagyon hasonlatosak egy másra és álítolag a gombára hajaznak, van amelyiknek erőssebb a vizuális része, még egy másik a szenzoros érzékeléshez tud hozzá tenni többet, mindamellett jelentős eufóriát is biztosítanak a trip jelentős részében. Maga a gomba és az abban lévő 4-HO-DMT-t (Psilocin) még nem került terítékre arról nincs információm, ezért nem is tudom menyire hasonlíthatnak az előbb felsoroltak a Psilocin-re. De vissztérve a DMT-re, pontosabban az 5-MeO-DMT-re az eddigi kisérletek több kevesebb sikerességgel zárúltak s inkább rossz volt mint jó. A korábbi szerzemény az 5-MeO-DMT HCL sója volt, elszívni nem lehetett, orálisan nem aktív (nyelv alatt sem volt az), orrba sem volt semmi hatás. Következő kisérlet együtt fogyasztva harmala alkaloiddal szintén kudarc mivel a harmala fogyasztás utáni dúrva rosszullét véget vetett a kísérletnek.A rá következő próbálkozás vissza alakítani a sót freebase-vá szintén nem sikerült - kuka az egész.
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Vuk. + cli_hlt: Szerintem - és az írott törvény szerint - az explicite kilistázott 3 növényen kívül (kannabisz, mák, koka) egyéb növények és növényi részek nem esnek szabályozás alá. A joggyakorlat viszont bizonytalan (lásd pl. pszilocibin-gomba, khat), úgyhogy már tervbe van véve egy írásos rákérdezés a hatóságoknál, a jogi tisztázás végett. Stay tuned... |
| |  |  |  |



 |  |  | | | | |  |  |  | | | Gén: Nem pszichoaktív, de jó nootróp kiegészítőnek tűnik (beszámolók alapján). Olvastam pár helyen, hogy c-listára került ez is. Azért is kérdeztem. Köszi a segítséget! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szép. Sok ilyen kis képekből áll össze az életünk csak keveset veszünk észre és tudatosítunk. Az emberi lét célja pedig ez kellene legyen, h minél több ilyen pillanatot megéljünk.
Én hétvégén túrázni voltam. Eső, hó, 2000 méter, Tátra, eltévedés, zergék, köd. Nagyszerű volt tök egyedül menni miközben az orrom hegyéig sem láttam. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | an0nym: Igen, a gyakrabban használt vegyületeknek általában többféle elöállítási módszere ismert, amelyek félszintetikusok esetében biológai prekurzorokból, totál szintézisnél pedig egyszerübb petrokémiai anyagokból indulnak ki. A választást leginkább a prekurzorok ára és hozzáférhetösége befolyásolja, pl. LSD esetében a lizergsav: egy hivatalos labor beszerezheti engedéllyel, egy zuglabor viszont nehezebben. De pl. koffeint nem lenne érdemes/gazdaságos szintetizálni, hiszen már eleve rengeteg kivonatolt koffein marad fenn a koffeinmentes kávé gyártásánál.
Az elöállítási útvonaltól függetlenül a vegyület dettó ugyanaz; a hatáskülönbség a szintetikusoknál a végtermék mellett megmaradt köztes fázisok vegyületeinek és rosszul eltávolított segédanyagainak, a természeteseknél pedig a fö hatóanyag melletti egyéb növényi eredetü anyagoknak, pl. más alkaloidáknak tulajdonítható - de ezek legtöbbször nem számottevök. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Azért írtam ergot gombát és nem pszilocibin gombát... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | bocsánat az offért de deeptrip hozzászólásban ez a mondatfoszlány igencsak szemet szúrt "amúgy az lsd-t is ergot gomba segítségével szintetizálják..."
nos igen ám, csak az egy másik gomba, Anyarozsnak hívják és lizergsav van benne bár úgy gondolom mára már teljesen szintetikus úton állítják elő, de ezt nem tudom biztosan |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Dr.Psylocybe: Bizony ám, martyrdom remekül ráérzett nálad erre az eröltetés-dologra. Az LSD tipikusan nem arról szól, és nem addig kell szedni, hogy "jó" legyen. A nemjó tripek is ugyanolyan fontos és hasznos információt adhatnak önmagadról. Sarkítva, aki képes túllépni az egóhatárait és beleolvadni a "más"-ba/mindenségbe, az ezt pozitív tapasztalatként éli meg. Aki viszont ilyen-olyan lelki okokból (pl. félelem, bizonytalanság, traumák, önképzavar, fel-nem-vállalás) ragaszkodik az egós kontrollhoz, azt csupán jól megcibálják a saját magára szabadított energiák. Ilyenkor inkább abban rejlik a tanulság/tanítás, hogy vajon miért nem képes feloldódni valaki - erre való az utólagos élményfeldolgozás.
Mindig mondogatom, hogy nem érdemes túlzottan materialista módon gondolkodni a pszichedelikumokról - föleg a dózisok tekintetében. Hiszen mindenképpen "dimenziókapukat" nyitnak ki - e tekintetben pedig teljesen mindegy, hogy kis, közepes, vagy nagy adaggal lépsz át valahová máshová. Azt úgysem tudod befolyásolni, hogy hová kerülj, csak azt, hogy milyen messzire, és hogy milyen gyorsan gyere vissza. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | mimosa hostilis rendelése törvénybe ütköző itthon?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | relax: Hacsak nem értelmezik úgy, hogy a "semmi" egy "nulla szénatomos alkilcsoport", akkor elvileg rendben :)
Amúgy minek neked a 2-PEA? Hiszen nem pszichoaktív. |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | talán ki lehet próbálni a következőt:
ülj bele egy kád jó meleg vízbe, és maradj benne addig, amíg úgy érzed, hogy ki kell szállnod. ne szállj ki, még ezek után maradj benne 30-60 percet. a légzésre figyelj oda. mély legyen és egyenletes. a gondolatokat pedig ne tudd a magadénak. engedd át magadon, amit gondolsz egy belégzéssel, azt oldd fel egy kilégzéssel. megdöbbentő tudatállapotokat lehet elérni. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | psylocybe, túlbonyolítod a dolgot, és sokat agyalsz apróságokon, úgy érzem..ami nem is lenne baj, de csak azt láttam tőled, hogy erőltetni akarod magadba a papírt, meg meg akarod tapasztalni a jó oldalát is, ahogy tom003 mondta, ez nem játékszer, nem szokás 2naponta bekapni egyet attól még hogy nem volt jó tapasztalatod vele, másnak nagyon is adja :)
nem tudom olyan jól megfogalmazni a dolgokat, meg nem is tudok olyan objektív lenni, mint deeptrip pl, meg nem is akarok kitérni minden gondolatodra
úgy gondolom nem való neked az lsd, legalábbis egy darabig még biztos nem |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ibogaint csak tapasztalt vezetővel, mert bele is lehet halni!! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A gombát és a kokaint egy kalap alá veszed, de a gombát és az lsd-t élesen elkülöníted egymástól.
Az LSD is lehet nagyon élvezetes és a gomba is lehet rendkívül gyötrelmes. Gombánál is ugyanúgy lehet érezni, hogy megmérgezted magad nem csak lsd-nél, amúgy az lsd-t is ergot gomba segítségével szintetizálják...
Beleőrülni is bele lehet mindkettőbe (nem jellemző), de az tény, hogy az lsd gyakorlatilag kétszer annyi ideig tart ezért fárasztóbb lehet egy trip! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok!
Egy mai eseményt szeretnék megosztani veletek, ami remélhetőleg hatással volt az életem további részére.
Azért ezt a topic-ot választottam, mert az életünk nagy részét sajnos sokan úgy éljük, hogy valóban nem látjuk (vagy nem akarjuk meglátni), mi zajlik körülöttünk.
Az öcsémnél töltöttem a hétvégét, és ma reggel utaztam vissza vidékre. Mielőtt elindultam, adott a kezembe almát, narancsot (mert ő ilyen gondoskodó, hogy egyek is valamit). Azzal kezdődött, hogy sehol nem tudtam korán vonaljegyet szerezni, persze nagyon idegesített, mert a blicceléssel mindig ráfaragok. Mindegy, valahogy el kellett jutnom a vonathoz, gondoltam hátha... Felszállt a villamosra egy férfi, és megkérdeztem tőle, tudna-e segíteni, hol lehet ilyenkor jegyet venni. Közölte, hogy ilyenkor esélytelen, és a tömbjéből kitépett egyet nekem. Ki akartam fizetni, de nem engedte. Az úton végig ezen gondolkodtam, rám elég nagy hatással volt, hogy emberséget látok ebben a világban, ritka mostanság.
A pályaudvarra érve, leültem egy padra és elkezdtem nézni az embereket (ezt sokszor csinálom, és mindig az első érzelmi reakciókra figyelek egy- egy ilyen esetben, jó móka). Szóval, ahogy nézelődök, oldalra fordulok, és tőlem két padra ül egy hajléktalan nő. Felállt, oda ment a csaphoz, megmosta az arcát, megtörölte, majd elő vett egy kis tükröt meg fésűt és elkezdte fésülni a haját. Mindezeket olyan kecses mozdulatokkal, ami már kevés nőnél figyelhető meg. Én pedig nem bírtam levenni a szemem róla, s az járt az eszemben, hogy ezek után hogy a fenében van még ereje mindehhez?
Erre a hátam mögött megszólalt egy hang: "Hát igen, a nő örökre nő marad." Egy idős bácsi volt, és ő is a látottakat analizálta. Kiderült, hogy pont egy dolgon járt az agyunk. Csodálattal nézzük, mégis ott egy másik, negatív érzés bennünk. Végül elkezdtünk arról beszélgetni, hogy az emberek mennyire zárkózottá váltak (persze nem véletlenül), s a sok negatív előítélet taszít minket magányba. A bácsi végül elment, én pedig mielőtt felszálltam a vonatra, a néninek (vagy NŐnek) odaadtam a gyümölcseimet.
Ez kb. egy óra leforgása alatt játszódott le, és szinte hihetetlen volt számomra, hogy létezik még ilyen. Sajnos elég antiszociálisnak tartom magam, de ezalatt a rövid idő alatt úgy éreztem, van még helyem a világban.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok!
Van- e köztetek olyan, aki tudna olyan szakembert ajánlani, aki regressziós hipnózist végez, és megbízható is? Nagyon fontos lenne, már régóta foglalkozom a témával, és most szeretnék elmenni egy ilyen ülésre, ahol nem csak az előző életek, de a két élet közötti létállapot feltárását is végzik.
Az interneten találtam egy ilyet, az ár horrorisztikus, egyáltalán nem tartom reálisnak.
Ha bárkinek ötlete van a témával kapcsolatban, azt szívesen venném.
Köszi! |
| |  |  |  |

|