DAATH

Az ember csak a fejében bátor. A zsigereiben mindig gyáva.

Neal Shepherd

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (29981 - 30000)

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
makelove2010. október 22. 15:10
 
 
Filózok,de én sem értem...de azért ne add fel jackob, majd csak kisül a végére vmi.:))


vkkiki

Köszi,de miért is?:)
 

 
 
>>> Kratom (Mitragyna speciosa) <<<
AttilaBS2010. október 22. 14:27
 
 
Krattogó, barátom, írj inkább mailt, szívesen várom!

Ja, lehet, hogy kevesebbel kéne kísérletezni...

Próbáltam maeng da-t (3g durván darált levél, majd megint 3g, majd 4), de egyszerűen nem jött be. Valószínűleg úgy szétbaliztam meg thaioztam magam, hogy a szervezetem letorelálta. Ezek után úgy gondolom, mivel jött most 50 gr bali, most így melóba gyorsan iszok 3g-t, hogy mi lesz... :)
este sztem 5g-t fogok próbálni, majd ad valamit, ha akar.

Annyira nem lehet rossz, mondom magamnak, ha már 2x-rra rendeltem.

Egyébként imádom, így otthonra bali pihengetéshez Isten.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Vuk.2010. október 22. 13:49
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=fw5-Y569HNQ&feature=related
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. október 22. 12:33
 
 
Szín: fehér (barna foltos)
Logó: coronita
Forma: kerek

Coronita jel alatt érsd.: Coronita sör jele.
Találkoztam vele, mutatóba hozták, a hétvégén megnézem marquis-el,
de ránézésre semmi köze a mostani szar katis lasztikhoz. Stabil, nem porlik, nagyon szépen nyomott, nem hinném hogy itthon készült....
És valóban, kint sem olyan hű de szuper a helyzet, elég nehéz hozzájutni, és nem is olyan olcsó....

Syntii. Utrecht.... Oda jártam bazárba. :)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
roli1662010. október 22. 12:07
 
 
Sajnos E3hoz nem jutottam anyagi problémák miatt de van kítünő minőségű MDPV-m (0.1) amit ma tesztelek.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
retek2010. október 22. 11:57
 
 
Kavax: Aphex Twin stílusra idm, műfajra meg drill'n'bass, breakcore, néhol pedig kifejezetten ambient. Chris Cunninghammel pedig elég sokszor dolgozott együtt - ő jegyzi pl. a Windowlicker klipjét is, ami teljes verziójában több mint 10 perc. A Rubber Johnny-ról meg azt kell tudni, hogy a videó hamarabb volt kész, mint a zene, Aphex Twin ahhoz írta meg a számot :)
Zeneileg egyébként, ha már Richard D. James, akkor:
http://www.youtube.com/watch?v=Qwe10iDlFQo

És nemtom, nekem trippen sem okoz különösebb parát =)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
neutroncsillag2010. október 22. 11:36
 
 
pH1acid

Szerintem egy 10x-es kivonatot gond nélkül le tudsz tüdőzni pipából, csak pár slukk az egész. De nagyon óvatosan, és ne egyedül.
 

 
 
>>> Tradicionalitás <<<
sonek2010. október 22. 10:45
 
 
hanuara, köszi! az ezerarcú hősről már hallottam korábban, igaz, akkor valahogy elmerült a több ezer elolvasni vágyott könyv között... de egy ilyen ajánló után már nem késlekedhettem és megrendeltem végül. a másik könyvről még nem hallottam, de titkon feljegyeztem egy cetlire.

hogy kicsit folytassam a témát, megosztok veletek egy gondolatmenetet, ami a következő egyszerű és tömör kérdésre épül:

Magányos szabadság vagy közös rabszolgaság?

mint írtam, roppant mód érdekel a különböző tradíciók közötti szemléletkülönbség. azért állítom most szembe a buddhizmust és a kereszténységet, mert úgy vélem mindkét vallás magyarázatra, megismerésre és megértésre szorul a modern ember nézőpontjából. nem történelmi tényeket és fordulópontokat kutatok, hanem szellemi hozzáállást firtatok. és profán leszek, mint a huszadik század.

tehát; melyik a nyerő: ha a fejbúbig-szarbanülésre eszmélve (eredendő bűn, determináltság, az újjászületés nyűge, a kábultság-függőség) az ember örömöt kovácsol magának e közös lét megoszthatóságáról és örvendezik, hogy bűne súlyát eloszthatja más szarbanülőkkel, avagy hegycsúcsokat keresve iramlik magasabb szférák felé? "Magasságom lábánál lakom: mily magasak csúcsaim, még senki sem monda meg nékem. De völgyeimet jól ösmérem"

az aszkézis magánya talán az, amiből kiviláglik az ember magasabb rendeltetése? vagy bűneink beismerése és örök vezeklés a hatalmas, világteremtő {Deus Otiosii} felé? {tétlen isten} s ha isten halott, nem pusztul vele az ördög is, miképpen nincs mágnes csak északi pólussal?

a kereszténység a tömeg mámora és a megváltásról okít, amely a világ végén következik be s nekünk dolgunk, hogy addig is ebbe minden reményünket beleölve munkálkodjunk a felebaráti szeretet elterjesztésén. a buddhizmus az egyén révülete, aki belátta minden anyagi lényeg esendőségét s a halálban pillantotta meg az életet.

nos ezen súlyos gondolatok csak pusztán metafizikai elmélkedések, de szándékaim szerint kiviláglik belőle a két hozzáállás óriási különbsége. a kérdés egyszerű.

miért?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
samankodo2010. október 22. 10:14
 
 
LOL xDDD
 

 
 
>>> A nagy összefüggés <<<
samankodo2010. október 22. 10:09
 
 
es mivan azokkal akik azt allitjak belejuk ultettek vmit, es utana hirtelen terhesek lettek, aztan elraboltak megint oket, es a gyerek eltunt? :D
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Kavax2010. október 22. 02:02
 
 
Hogy az Aphex Twin milyen stílus az engem is érdekelne. Nálam ez a favorit:
http://www.youtube.com/results?search_query=chris+cunningham+aphex+twin+rubber+joh
nny&aq=o


Elég durva tud lenni... trippen senkinek sem ajánlanám!!! :D A klippet amúgy Chris Cunningham készítette hozzá ha jól tudom.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
borsodizsu2010. október 22. 01:39
 
 
[felelőtlen szerhasználati minta]
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
papuan taipan2010. október 22. 00:12
 
 
tehát hetero vagy jackob ezek szerint. akkor ma nyugodt lelkiismerettel fogok hason aludni.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
borsodizsu2010. október 22. 00:08
 
 
[felelőtlen szerhasználati minta]
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
deeptrip2010. október 21. 23:09
 
 
Még így se értem... :D
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
jackob2010. október 21. 22:46
 
 
uh tényleg elég féreérthető nem olyan céllal használtam a kukacot h neked hanem h a te hozzaszolasodra hivatkozva (szám + nick)
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
PostMan2010. október 21. 20:50
 
 
1. 5grammot darálok le egyszerre nem 1-et, 2. Oké, igaz, mind a kettő.
 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
helio*2010. október 21. 20:33
 
 
A gondolatok világa strukturált és kiszámítható, mentálisan bármit leképez egy használható, de alapjaiban ingatag modellé.
~
Az érzések világának felszíne szeszélyes és kiszámíthatatlan fordulatokkal teli, mégis legmélyén található az egyetlen biztos pont.

(Hogy van ez, hogy minden ki van fordítva? - és úgy is bunda..)
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Mekó2010. október 21. 20:19
 
 
Sziasztok,

első hozzászólás jogán szeretném köszönteni a DAATH lelkes kis társaságát és annál jóval bővebb olvasóközönségét is. Na offolom az offot.
Témához kapcsolódva: Zen Diamond

Ízre-illatra nekem bejött, kicsit édeskés-fűszeres, egy picit agresszív lehet 1-2 ember számára, az illata is hasonló, olyan mint egy kicsit tömény füstölő.
Egy nagy cigivel kezdtem amibe 0.1 kerülhetett, ezt is két nekifutásra szívtam el, gondoltam elsőre csak óvatosan, zizóból sem kell nekem sok. A hatások még a cigi szívása közben jelentkeztek(a nagy cigi áldása). Lényegében olyan volt mint a pöpp, csak kicsit rövidebb ideig tartott, nagyon nevetős volt, boldogság meg pörgés, étvágyam mint az óceán, az afterje meg kellemes, még mindig nevetgélős szédülős, nyomottság érzés nélküli.
Az egész élmény nagyon pozitívra sikeredett(gép előtt ültem, nem ez tette varázslatossá), volt benne egyfajta emelkedettség, ami a fűre is jellemző, de itt végig tartott, a lecsengése sem volt nyomott. A szemeim nagyon berozsdásodtak, zöldtől ennyire nem szokott. Kb 1-1 1/4 órát volt intenzív az élmény, utána 1/2-3/4 óra kellemes lecsengés, amikor még meg-megcsiklandoz a Zen. Több cigi után sem volt fejfájásom, ami sok zöldi esetében nálam gyakori vendég szokott lenni(baltával hasogatják a fejemet a kismanók).
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
H2O2010. október 21. 18:59
 
 
Áááá nem 0,4 fogyott, csak 0,18! Kb. 26 óra alatt...
Lemérte a maradékot! (gondoltam gyorsan leírom, mielőtt én lennék a hibás a túlkapásokért, csak óvatosan!!!)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!