DAATH

Lehet a dolgokat részekre szedni azért, hogy beszélhessünk róluk, de nem szabad elfelejteni, hogy mi szedtük részekre, és azt, hogy ezek nem valódi részek.

Feldmár András

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (30816 - 30835)

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Odó2010. szeptember 28. 12:52
 
 
Egyébként sokatoknak új (még soha nem látott gondolataitok), és más világ meglátásotok(világ elmélet, világhoz való hozzá állásotok) van mefin? Nem azt kérdezem, hogy eltávolodtok e a hétköznapi dolgoktól, hanem a fejetekben nem teljesen más oldalról megközelített, logikusabb válaszokra juttok, már-már reflex szerűen?
Ezt inkább intenzívebb használóktól kérdezem. Mégpedig azért, mert a körömben erről már rengetegszer volt szó, órákat végig dumáltunk erről, viszont itt még nem láttam senkit beszámolni erről.

Észre vettük ezenkívül még, hogy akaratlanul hajlamosak vagyunk túlbonyolítani egy mozdulatot, és ilyenkor mindig jön a gondolat, hogy hogy fejezzem be a mozdulatot úgy, hogy a másikba ne keltsek gyanút, hogy esetleg sunnyogok valamit.

Példa:
Kibontok egy cukrot, beveszem a számba, a cukros papírt elakarom rakni zsebre, csak hogy pl haverom pont akkor néz rám. Ilyenkor zavarba jövök és próbálom úgy zsebre rakni a zacsit, hogy nehogy azt higgye valamit elloptam.
Ez nem csak velem van így, körülöttem sokakkal, egyébként kérdezték ezt már tőlem is.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Odó2010. szeptember 28. 12:26
 
 
"Reggelt!"

Igen, ezzel egyet értek, hogy a a felütött mefitől lehetnek ilyen mellékhatások! Le is írtam, hogy egy bizonyos forgalmazótól rendelt cuccnál tapasztaltuk az "alvási paralízist"!
Nem sokkal ez után, már csak olyan mefit használtam ami nem por állagú (ha mégis, csillogjott mint salamon töke)! Nem sokkal később váltottam csak és kizárólagosan a nagy kristályos, szilánkos változatra. Ettől valóban nem tapasztalom ezt a negatív mellékhatást. Hozzá kell tennem a darabos (kristályos/szilánkos, semmilyen mértékben nem poros) változatból az első utca ugyan nem csavar el annyira mint a poros, viszont a 3adik, 4edik csíknál érezni a tripp intenzitásán, hogy ez a változat bizony minőségibb. A lejövetel is lightosabb. Több mint 30 forgalmazótól rendeltem már (ebből 1 volt kamu hirdetés, Ő kristálycukrot küldött), a többi mind mind más állagú szert küldött.
Első körben rendeltem 1 teszt grammot mindig. Ez általában, rendes kristályos volt. Viszont ahogy berendeltem egy nagyobb mennyiséget, azt vettem észre, ahogy nő a mennyiség, úgy romlik a minőség (mintha ütnék). Jelenleg 2 helyet tudok, ahonnan szilánkosat küldenek, ebből egy már rafináltkodik.

Óvatosan az 1600 forintos szarokkal, sőt még a 2600 forintos szarokkal is, mert ne felejtsük el, hogy mefiből elég kevés is elég intenzíven képes hatni. Tehát lehet, hogy ahonnan eddig rendelted (a mondjuk 1grammos csomagjaid), annak az 50%-a ütve volt mással. Észre sem vetted, mert az a 0,5 is képes kezdőket hullára tenni.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
papuan taipan2010. szeptember 28. 12:14
 
 
Nekem ez a bénultág, megszólalni nem tudás közvetlen felkelés előtt jelentkezett, de már nagyon rég; 18 éves féle lehettem, meg korai huszas éveimben, azóta semmi.
Így nem feltétlen mefi függő, lehet, hogy éppen csak felszínre hozott valamit, ez a drogokkal előfordulhat, bár inkább blotterra meg a gombákra jellemző.

Viktor: nagykristályosat kell venni, azokat nem hiszem, hogy tudják valamivel ütni, ellenben amint porállagú valami (még ha mikrokristályos, akkor is), úgy simán felhúzható.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 12:08
 
 
am olvastam én ezeket régen, asztrál projekció stb... tegnap is volt és érdekes volt hogy megfordultam közbe és láttam a tv-t de akkor is mikor még a másik oldalamon voltam :D
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 12:05
 
 
Viktor! Egyet értek, viszont ez van, mióta meg szünt a forrásom én is csak... A baj az országgal van. :(

Steven! Láttad amikor azt írtam hogy nállam kb. 2 éve kezdődött egy szimpla du. alvással? :) Ja és abba félévbe kb semmit nem csináltam, nem hogy katit, nem is volt még. :)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Steven192010. szeptember 28. 11:55
 
 
Odó-nak, és a többieknek mondanám, hogy amit elalváskor, és alvás közben tapasztaltok( Fülzúgás, búgás, BÉNULTSÁG, megszólalni nemtudás,...stb) az egyértelmű, hogy a mefitől van.

Én is tapasztalom ezt a szörnyüséget, már hónapok óta, minden egyes elalváskor. ez egy betegség.
a neve: Alvási paralízis

Keressetek rá Google-n

A mefitől, ki van készülve az idegrendszer, és fáradt...

Nagyon szar dolog, nem kivánom senkinek. Abbakéne hagyni a mefizést,......dehát :(
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Dimension2010. szeptember 28. 11:29
 
 
Hoppá, álmosabb voltam mint okosabb...
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
peti902010. szeptember 28. 11:24
 
 
mi van ? :D
istenem mi ez hogy felébredek nem értelek aszt hiszed kamuzok válaszoljatok már rendesen aztán húzok innen a fenébe ,jól van felelőtlen voltam hogy annyit toltam egyszerre de mivel ittam később hatott (ezt akkor még nem vágtam hogy később hat ha iszom ) és azt hittem gyenge és fel húztam mind na ennyi ilyen egyszerű
de válaszoljatok már rendesen ez nem fikázós fórum én úgy tudom
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Viktor762010. szeptember 28. 11:23
 
 
Üdv a kedves fórumozóknak!

Gondolkodtam, hogy hozzászóljak e de végül nem bírtam ki...
Egy dolog van a mefedronnal kapcsolatban amikor a negatív hatásokról esik szó. És ezt felejti el mindenki.
Az, hogy mind fel van ütve.
Egy hónapja megállt a vonal ahonnan én beszereztem, és azóta jópár kőrt lefutottam és gyakorlaktilag csak mocsokkal és annak mocsokabb alternatíváival találkoztam.

Az első-második kézben már a tiszta mefedront 50-60%!!!!!ban keverik mindenféle szeméttel.
És ez mire a többi kézen is áthalad...No comment
Nem a katitól vagytok szarul, hanem mindattól a mocsoktól amivel felütik.

A kínai piacon fillérekbe kerülnek a lejárt szavatosságú gyógyszerek.
És mivel a betiltás vészesen közeleg, a normál kereskedők befejezik a mefedron üzletet, átkerül a rosszfiúk kezébe és onnantól az isten irgalmazzon a mezei fogyasztónak...

Ennyit szerettem volna hozzászólni.
További szép napot!


 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
papuan taipan2010. szeptember 28. 11:21
 
 
""miota megismertem a mefit azóta nem is vagyok a fure anyira, es ez nagy szo. es ez nem azt jelenti hogy akkor helyette mefizek :D"
"

ugyanígy vagyok ezzel, ez abban nyilvánul meg, hogy a szokásosnál jóval kevesebbet vagy egyáltalán nem szívok. sőt most eljutottam oda, hogy totál megutáltam a fű szagát és ízét, valósággal émelygek tőle.
Ugyanakkor másik oldalról meg sokkal jobban bírom a füvet, és ugyanaz a mennyiség most nem üt be annyira, nincs az a bambaság, hanem inkább nagyobb aktivítás, egyféle beszédkényszer , ami eddig annyira nem volt jellemző.

Füvet amúgy se nagyon bírom, mert másnap totál rottyon vagyok agyilag és olyan Pató Pálas effekt, hej ráérünk arra még jelentkezik.

Az addiktív voltát többen írtátok, én is írtam. nálam ez csak is úgy mutatkozik, ha éppen van, ha nincs tényleg nem érdekel, nincs kattogás, ha ott van, bizony magához hív. Ezért nem rendeltem most:)
 

 
 
>>> I-Doser - a "hangdrog" <<<
GoodbyeSoberDay2010. szeptember 28. 11:18
 
 
valakiakiittvan

tegnap elolvastam a hozzászólásod, ezzel a gates of hades-el kapcsolatban, és én is ennek köszönhetem életem egyik legfélelmetesebb élményét. én veled ellentétben nem próbáltam, nem hallgattam, csak este megálmodtam. förtelmes volt..a szivem majdnem kiugrott a helyéről :)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
GoodbyeSoberDay2010. szeptember 28. 11:14
 
 
nem, szerintem most felhagyok a hajnalka próbálgatásával egy jó időre, tegnap is annyi volt a hatás, hogy kihűltek a lábaim. meg úgy most felhagyok mindennel egy időre, inkább sportolok
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
papuan taipan2010. szeptember 28. 11:14
 
 
Majd ha felébredsz megtudod, ugyanis jelenleg álmodban irkálsz egy nem létező fórumba.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. szeptember 28. 10:13
 
 
Szín: -nincs szín-
Logó: -nincs logó-
Forma: -nincs forma-


5679. envious
sajnos magyarországon nem tudok helyet, ahol árulnának. van egy bolthálózat itt pesten, ahol érdekes módon kóla teszter van, de eki teszter NINCS. ezt érdekesnek találom, mert szerintem lenne igény rá és nem is illegális, de mégsem...
a neten tudsz rendelni, vagy ha a barátaid hollandiában járnak, akkor ott tudsz venni, 15 euró.
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Gomoa2010. szeptember 28. 08:59
 
 
Herba Viridis..

ez nagyon nagy.. :D :D

:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Gomoa2010. szeptember 28. 08:54
 
 
GoodbyeSoberDay: én inkább farózsát tanácsolom de ha mindenképpen hajnit akarsz ültetni akkor pár jótanács!

- semmi képpen ne kezdjék ismeretlen nem beazonosított fajtával!!!
ki tudja mi van benne lehet nem is ipomea és nagyon nagy baj lesz belőle! ezek a képek nekem kurvá*a gyanúsak ..

- a lila virágú ipomea nem jó, Mo-on elterjedd fajta még az ékszinkék amivel hasznos lehet neked, a lila az semmi!
 

 
 
>>> Honnan ismerni meg a San Pedrot? <<<
Gomoa2010. szeptember 28. 08:48
 
 
jackob:

A hatóanyag tartalom millió dolog tényezője: a szárasság, napsütés, évszak.. és 2 ugyan olyan kakti egy időben szedve is kicsit más...

De hatóanyag állandóan van a növényke böre alatt és tudtommal a virágzás egyáltalán nem számottevő e szempontból.
Nekem vannak 10 évnél is idősebb pedróim és nem láttam még virágozni őket , pedig hatany. tart megvan.
 

 
 
>>> H E R B A L H I G H S <<<
Dimension2010. szeptember 28. 08:46
 
 
esetlegesen képet tudnál róla linkelni, vagy egy oldalt ahol részletesebben írnak róla?
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
peti902010. szeptember 28. 08:17
 
 
ja igen és másnap 5 percenként mentem pisilni
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
peti902010. szeptember 28. 08:10
 
 
voltam orvosnál a hajamra kaptam valami készítményt amibe hormon is van és azzal kell kenegetni és már nem is hullik a hajam .
csütörtökön is megyek orvoshoz még endokrinológushoz .

én arra gondoltam hogy lehet hogy nem is spurit hanem mefit kaphattam ,szerintetek ez lehetséges??összesen 1 g -t
kb 1 vagy másfél óra alatt toltam el, az "anyagot" negyedét vízbe többit orrba és orrba szinte egyből ütött ,bizserget a hátam egy kicsit (mintha rázna a hideg egy picit olyan volt )aztán a fejem egész este bizserget főleg hátul .beszédkényszerem volt nyugodt és felszabadult voltam és amit épp csináltam azt nem bírtam abba hagyni mert azzal tökéletesen el voltam .(sms es írást nem bírtam abba hagyni 1 órán keresztül írtam stb...)
közbe kicsi pénisz pisilés alig megy ,de nem aludtam 38 órát ha jól számolom de volt az több is .viszont enni bírtam az is igaz hogy nem voltam valami éhes
szerintetek mit kaptam ?????
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!