 | 
Legfrissebb hozzászólások (34676 - 34685)
 |  |  | | | |  |  |  | | itt van a kicsikém:
http://noob.hu/2010/05/11/kep1.jpg http://noob.hu/2010/05/11/kep2.jpg http://noob.hu/2010/05/11/kep3.jpg
az utolsó képen látszik a különbség az új és a régebbi levelek között... ez természetes, hogy igy szárad? ugy szokta, hogy kicsit kivilágosodnak a levelek szélei, majd elkezd száradni és hullani:S:S nem minden nap öntözöm, de folyamatosan nedves a földje. talán egy hete nyomtam neki egy kis tápot, most arra gyanakszok. azóta nem kapott, a folyaamat mégse állt le.
kérem a tippeket: Anadenanthera peregrina-e vagy sem? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | bufo! (vagy bárki aki tudja :) )
lejjebb láttam, írtad hogy az sem mindegy hogy milyen edényben föz az ember. olyan kérdésem lenne hogy nemes acél edény az jó? bár írtad hogy acél úgyhogy gondolom jó... csak gondoltam biztonság kedvéért azért rákérdezek :)
köszi, üdv |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Ezzel egyetértek: az érzékeink tökéletlenek, de ez nem azt jelenti, hogy a bejövő ingerekből bármit levezethetünk: mivel semmilyen konkrét mérési eredmény, tudományos bizonyíték nincs arra, hogy az aura létezne és/vagy látható lenne bárki számára emberi szemmel, semmi értelme feltételezésekbe, sőt mi több, kijelentésekbe bocsátkozni ezzel kapcsolatban. Ugyanez áll kb. az összes nőklapja/ezoterikus/new age bullshit fogalomra, mint pl. csakrák, energia, vízmemória, lélek, stb. Ellenben nem szeretnék túl nagy flémet keríteni ebből, úgyhogy akinek szüksége van valamifajta hitre a valóság elviseléséhez, az felőlem nyugodtan higgyen, csak arra kérem szépen, hogy legalább egy "én abban hiszek", vagy "szerintem", vagy "az XY hit szerint" formájú jelzést ugyan biggyesszen már oda a mondandójába, mert különben csak a zavart fogjuk itt terjeszteni. Az pedig, gondolom, nem célja senkinek. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | ha nem lennének a beszűkült agyú prohibícionisták, meg az elbagatellizáló liberálisok, akkor többek közt már az alkoholproblémát is kezelhette volna ez az ország, nem pótszerekkel, hanem csupán alternatívákat mutatva. ezek a kereszténydemokraták, meg a többi álszent seggfej addig fogják ezeket az ostobaságokat szajkózni (a drog rossz, értem?) amíg csak élnek.
egyébként meg a margitszigetes eseményre vonatkozóan; velük az a baj, hogy olyan országban akarják legalizálni a füvet, ahol szabadon veheti és szívhatja bárki. (a keletinél már négy-öt éve bárki megveheti a napi betevő adagját az araboktól) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Köszi az infókat Gén!
Akkor ezek szerint a "csak úgy" cserje beszerzés is illegális dolog, sajna. Ami már csak azért is rossz hír, mert így nehezebb lesz!:) Nagyon szeretem ezt a növényt, és ha nem is feltétlenül fogyasztásra(arra van máshonnan), de nevelgetni nagyon szeretnék kokát.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Mi számít rendszeres cannabis használatnak? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | jaigen, az nrg eszembe se jutott :D az meg végképp egy ideális adalék
bár(és ez stim-stim kombó, sry)keverve szerintem a sp elnyomja azt a pluszt, amit az nrg adna |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Igen olvastam 69ron postját másik fórumon de a fő kérdésem az lett volna hogy erről daath-on lehetséges lenne új topicot nyitni, de mind1 köszi... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Egy jó pszichológus, meditálgatás, olvasgatás, kirándulgatás. Szerezz esetleg hangszereket és foglald le magad velük, rengeteg energiát eloszlatnak. És mindig ha rádtör ez negatív élmény, hogy "mindenki téged figyel/beszél ki", mindig (!) tudatosítsd magadban, hogy ez nem így van, miért is tennék amikor nem is ismernek, stb. Az is nagyon sokat minden problémában, ha megosztod másokkal. Beszélj róla azoknak, akikben megbízol -ez szintén mindig oldja ezeket. |
| |  |  |  |

|