DAATH

A boldogságot csak az bírja el, aki elosztja.

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (38946 - 38965)

 
 
>>> Csináljunk 1 jó filmet! <<<
Don_Juan2009. december 7. 22:50
 
 
Persze, én készen állok :)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
moon2009. december 7. 22:07
 
 
Van ott egy "bizonyos" játszótér.Aki ismeri az már látta, hogy eléggé érdekesss..
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
deeptrip2009. december 7. 19:17
 
 
Persze cli_hlt fogd csak az időre a nemdrogozásodat! xD

Amúgy sztem is nehezebb megállni, ha van otthon...persze nem lehetetlen.
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
cli_hlt2009. december 7. 19:13
 
 
Nekem nem volt nehéz úgy sem, augusztus óta ott szárad 2g a polcon, nincs időm szívni. Szívás.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Én+te+ö=gén2009. december 7. 18:55
 
 
Ez az [origo] sara, hogy az illusztrációval valamelyest megtéveszti az olvasót. Persze, nem olyan durván, mint ha turbánba meg csadorba öltözött herkásokat mutatnának egy mecset elött a józsefvárosi droghelyzet illusztrációjaként, de mégiscsak gáz.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. december 7. 16:56
 
 
Szín: fehér
Logó: Bacardi
Forma: kerek

(Batman valaki így ismeri)Ez is nagyon gáz mint a Bentley ezt se vedd be ha nem szereted az MCPP-t.10/1
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. december 7. 16:52
 
 
Szín: fehér
Logó: Bentley
Forma: kerek, mindkét oldalán logó

Nagyon rossz MCPP ha teheted ne vendbe,nagyon rossz.Meg kérek mindenkit(Bagolyt pl..)ne vezesse fér az embereket ha nem tud valaki különbséget tenni az MCpp és az MDMA-között az ne írjon,vagy talán nem is tudja mi az az mdma!!!!
 

 
 
>>> Buddha, Jézus, Mohamed és barátaik <<<
Bard2009. december 7. 16:16
 
 
http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2009/dec/06/saudiarabia-capital-punishment


Röviden magyarul: Egy libanoni TV-jóst Szaud Arábiában épp most itéltek halálra boszorkányságért.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
bufo2009. december 7. 15:33
 
 
hat a kepen nem latom pontosan hogy mekkora cserepben van a novenyked, de nem lehet hogy kinotte a helyet? en a helyedbe atultetnem, es lehet hogy egy kis tapszer sem artana neki valoban!
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2009. december 7. 13:28
 
 
KarelGott: ezek a képek illusztrációk, a netről vannak leszedve, az image properties szerint Afganisztánban készültek - Magyarországon 1 vagy 2 ml fecskendők vannak a tűcserékben, a Kék Pontban is.

Az Index-ben jelent meg valódi galéria is:

http://galeria.index.hu/kult/2009/12/01/nem_szamit_hogy_narkogetto_van_a_jozsefvar
osban/
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
martyrdom2009. december 7. 12:11
 
 
az a durva..ha van és úgy böjtölsz..az naon nehéz tud lenni :D
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
omg2009. december 7. 11:08
 
 
Hali!
Valaki aki ténylegesen ért a salviához örülnék ha megmondaná a megoldást a növényemnek. Elbarnulnak a friss hajtások , száradnak alevél végek , mostmár láthatoan sárgásabb árnyalatúak az ujj levelek . Képek:
http://kepfeltoltes.hu/091207/DSC00995_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091207/DSC00996_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/091207/DSC00997_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nemtudom milehet a baja , vizet mindig kap nincs tuúl locsolva szerintem tápozni nemszoktam .
Kezdeneke elfajulni a dolgok tehát nagyon kell a segítség !!
peace
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
Zolinterfan2009. december 7. 08:54
 
 
deep, ezt nevezem álomnak :D :p



én ma vagyok tul az egy héten pont, ennyit is terveztem, egyelőre.

érdekes... néha 10-20 percekig azon gondolkodtam hogy mingyá előveszem a pipát és tömök egyet, de általában eszembe sem jutott, és még csak nem is szagolgattam :P
 

 
 
>>> GHB, GBL, Gina, Dzsina, gamma, "folyékony ecstasy", felnitisztító <<<
Orange_Bud2009. december 7. 04:51
 
 
Mármint milyen szerből, milyen koncentrációval és mekkora nálad az egy csepp?
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
KarelGott2009. december 7. 00:58
 
 
az a kép akkora fééék mint az állat.
megnézném azt az intrást aki magába döf egy ekkora 5milis dögöt..persze nem tartom kizártnak,vannak elvetemült mazochista állatok
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
KarelGott2009. december 7. 00:37
 
 
nem tudom,hogy csinálod..
ha én savazok nem tudok sem írni sem pötyögni,gyakorlatilag ez az egész egy masszává alakul...
 

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
Doe2009. december 6. 23:40
 
 
Ez szerintem érdekes: http://ingyenesjatek.hu/6kulonbseg~2.html
Alíg bírtam abbahagyni:)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2009. december 6. 23:25
 
 
Hát én másfelet ettem, de örülök csak annyit... Olvastam egy pár nagyon zsír cikket, és szerintem elbúcsúzhatunk az extasy-tól... Sok országban nincs tiltólistán az mCPP, ami egy anitdepresszáns, a TRAZODONE bomlásterméke, valószínűleg olcsóbb és egyszerűbb előállítani mint a MDMA-t... Külföldön lefoglalt tabletták felében volt csak MDMA, többiben mCPP volt! (Itton ? százalékában lehet???) Európában gyártják a legtöbb tabit, azonban legtöbbet Angliában, Németországban és Hollandiában fogyasztják! Nagyon egyszerű a dolog, a mostani generáció, valamint a követkető még/már nem tudja mi a frankó, és nem is fogja tudni! Egy biztos, pénz beszél, kutya ugat, semmi se a régi már, és csak annak higyj, aki 2005 előtt dobott! Az tudja... Engem ez a Bentley-s rádöbbentett, hogy még mindig jobb berúgni, vagy egy kis khat, mint vergődni értelmetlenül...


 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
AcidStonerHippie2009. december 6. 22:34
 
 
Na
Lejovofelben vagyok, azota itt sokmillio dolog vegigment bennem :) De meg javaban tart es meg egy darabig igy is lesz...elmeditalgatok :)
Most masabb mint legutobb, egy kicsit nyugtalanitobb, mint altalaban. Nem talalom a helyem. De kellemes es egyben irrealisan tiszta az erzes. Most fizikailag nagyon megbenitott, akartam csinalni egy cigit de lehetetlen feladatnak tunt. Lebontottabb aprobb fazisokra, eloszor leszakitottam a papirt, beturtem, utana a zacsibol ki a zoldit, talalmora valamibol csinaltam csigat, utana elvettem egy cigit. Na itt lett vegtelenul bonyolult a dolog, mert nem tudtam eldonteni, hogy mekkorat torjek le belole, mennyi dohany kell [holott ezen jozanon egy percet se gondolkodnek]. Probaltam a leszakitott sodropapir hosszabol kikovetkeztetni, de nem ment. Aztan letortem egy darabot es szetmorzsoltam a dohanyt. Kitoltam magam ele az asztalra: a papir beturve, a csiga, a zoldi es a dohany. Most mar csak eggye kell varazsolni...na ez tunt irrealisan neheznek, pedig olyan szinten tekerek, hogy meg Amsterdamban is megdicsertek a teknikamat mikor egy "lassuk-ki-hogyan-tekeri-a-spanlit-a-vilag-masik-felen" tipusu kiserletbe belementem ismeretlen arcokkal egy coffe shopban:))
Ami meg fontos lehet esetleg mas belyegezoknek is az lehet, (es ezt ma vettem eszre magamon), hogy mentem az utcan es keptelen voltam felmerni az autok hozzam valo tavolsagat. Marmint azt, hogy melyik kocsi milyen gyorsan jon es nem tudtam erzekelni azt, hogy hol is helyezkedik el a terben hozzam kepest. Ezert kozlekedjen mindenki kizarolag zebran, varja meg a zoldet stb. mert elofordulhat hogy nem minden ott van ahol latod...

Azertvigyazzatokmagatokra

 

 
 
>>> Daath bölcsességgenerátor <<<
Cyrmos2009. december 6. 19:28
 
 
Részben igaz csak. Ez is megközelítés kérdése: példánál maradva ami egy növénynek egyből toxikus az másiknak csak a kritikus szint után lesz toxikus.

De ennek kapcsán felvetődik bennem a kérdés, hogy: A kritikus szint/tömeg az nem azt a pontot jelöli ahonnan a folyamat vissza fordíthatatlan?
Vagyis az az anyag így is úgyis toxikus arra az élőlényre
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!