DAATH

Végül is minden csak geg.

Charlie Chaplin

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (41751 - 41760)

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
cli_hlt2009. szeptember 4. 13:51
 
 
Szívesen :)

A link akár ide a fórum fölé is kerülhetne, ha. Gén?

A cikk meg szerkeszthető, sőt, jó lenne, ha valakik jól átnéznék / írnák, lehetőleg olyanok, akik szépen tudnak angolul és magyarul.

Az eredeti angol forrás kikommentezve ott van a forrásban bekezdésenként, így könnyű utólag ellenőrizni.

A fordítást egyébként ketten csináltuk Backpack és jómagam, helyenként magyartalan illetve pontatlan, ezen kívül viszont tényleg nagyon hasznos, van benne egy csomó minden még hidrós termesztésről, meg tréningről is.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Orion2009. szeptember 4. 13:47
 
 
Elég sok gondolat forog a fejemben, és kicsit nehézkes megfogalmazni őket. (Aztán gondolkodtam kicsit és nem megyek bele "úgy" a részletekbe.)

Sokkal inkább az érdekelne, hogy ezeket a dolgokat miért kell problémaként kezelni? Akár mikor felmerül a napi szinten való fogyasztás a fórumon, az mindig úgy jön elő, mintha egy feltétlenül megoldandó dolog lenne. Mi van akkor ha valaki az alvászavarai miatt szív naponta? Tudom, h azzal, h vkinek alvászavarai vannak és rászív minden este, az csak felszines kezelés, hisz tovább mélyíti a fű és a nyugodt alvás közötti kapcsolatát. De ha ezt tudatosan teszi, és az életkörülményei ezt megengedik, akkor semmi problémát nem látok ebben.

Tátongó űr... A másik rendszeresen visszatérő dolog (a prevenciós órákon is). Én ugyan nem szívok naponta, de elég közel állok hozzá. Hogy ezt miért teszem? Azért, mert több hónapja nincs komoly kapcsolatom, így a füvezésre fordítandó időt/energiát onnan tudom előteremteni. Ez is egy teljesen tudatos döntés volt, egyszerűen éreztem, h nekem sokkal nagyobb szükségem van egy szinte minden estét haverokkal átfüvező időszakra, mint a nagy érzelmekre. Kivülről ez tátongó űr, belül tökéletesen elégedett vagyok.

Túlságosan személyes és relatív dolog ez ahhoz, h ilyen egyszerűen lefessük...


 

 
 
>>> Netrádiók <<<
PiRtDaB2009. szeptember 4. 12:31
 
 
PsyPhyMachine

http://207.200.96.227:8020/index.html

A nevével ellentétben nem igazán psy, de mindenesetre érdekes elektronikus zenék, általában dubos,breakes,noisos hangzással, és hip-hop közeli szövegekkel. Egy próbát megér. :) El lehet kapni nagyon elborult dolgokat is.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
neutroncsillag2009. szeptember 4. 11:44
 
 
cli_hlt

Köszi a segítséget!
Nagyon hasznos a link is. Be lehetne rakni ide a könyvtárba is, ha még nincs ott.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
neutroncsillag2009. szeptember 4. 11:36
 
 
Deeptrip

"de vannak akik nem tudnak zözi nélkül elaludni (vajon rendszeres tépés előtt is így volt?) és az ő esetükben hasznos lehet a tépés."

Nem tudom elképzelni miért lenne hasznos ebben a helyzetben a szerhasználat. Ha már végképpen nem megy az alvás, vannak más módszerek is, gyógytea kombinációk, a test lefárasztása, relaxáció stb stb. Amit Te írsz az olyan, mintha benzinnel akarnád eloltani a tüzet.
Egyébként nekem az a véleményem, hogy a napi szerhasználók életében majdnem minden esetben tátong valamilyen űr, amit a szerrel akarnak betömni. És ez persze lehetetlenség, nem oldódik meg a problémád attól, hogy szétcsapod magadat. Csak hamis elégedettségérzést kapsz, ami reggelre elpárolog. Én azt tanácsolom mindenkinek aki hasonló helyzetben él, hogy lefekvés előtt futtassa le magában még egyszer a napját, hol járt, kivel találkozott, mit csinált. Mi volt az ami örömöt okozott, mi volt az amit meg kellett volna tennie, de nem cselekedett helyesen, vagy mi volt az amit nem kellett volna, de mégis megtette.
Három nagy lépést kell megtenni az erkölcsi fejlődésben ahhoz, hogy egy kis lépéssel előrébb juthassunk a szellemi megismerés útján.
Vigyünk egy kis fegyelmet az életünkbe, és döntsünk mindig tudatosan. E nélkül nincs változás, csak az érzékek kielégítése, azok meg évmilliók alatt sem elégülnek ki.

 

 
 
>>> Webtrip <<<
PiRtDaB2009. szeptember 4. 11:24
 
 
Kellemes kép, kellemes hangzás. :)

http://gric.at/artificialspaces/
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Én+te+ö=gén2009. szeptember 4. 11:13
 
 
Taiunta: Etsinnälle
http://www.youtube.com/watch?v=LOEP7KsZ_7s

Szintén a finn srác Ozoráról, hipnotikus szóömleny pszichedelikus animációval.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Én+te+ö=gén2009. szeptember 4. 11:10
 
 
http://www.mikseri.net/satumnaisuus/

Psy-chill, az a finn srác csinálta, aki Ozorán gitározgatott/énekelt a chill közelében (és ö készítette a Pszichonauták c. dokumentumfilmünk finn nyelvü feliratozását is). Hómpédzs http://oletustila.net/
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2009. szeptember 4. 09:28
 
 
Azt hol lehet szerezni?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2009. szeptember 4. 09:18
 
 
hexán?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!