DAATH

De tudja, drága uram, a valóság csak egy Rorschach-féle tintafolt.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (47246 - 47265)

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
cli_hlt2009. március 29. 21:00
 
 
Igen, köszönjük, mert _baromira_ nem mindegy! :)

http://hu.wikipedia.org/wiki/M%C3%A9sz
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
goloka2009. március 29. 20:51
 
 
Jajj, hadd világosítsalak fel titeket az alapvető kémiai fogalmakról:)

Mészkő= kalcium-karbonát, azaz CaCO3
Mész=kalcium-oxid, azaz CaO. Ez akkor keletkezik, amikor a mészkövet nagy hőmérsékleten, kb 800 fok környékén elégetik termikusan szétbontják. Ilyenkor a tiszta oxid marad vissza, mert a CO2 eltávozik.

Oltott mész=kalcium-hidroxid, azaz Ca(OH)2. Ez akkor keletkezik, ha a meszet, azaz a kalcium-oxidot vízzel reagáltatják. A reakció erősen exoterm, szinte felforr a reakcióelegy. A kapott anyag vízben rosszul oldódó tejszerű cucc... Na és pl. ezt használják, mert a habarcs a CO2 újrafelvételével köt meg, és lesz belőle CaCO3.

Bocs, de muszáj volt:D Remélem, azért van akinek tetszik :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Airborn2009. március 29. 20:40
 
 
Dóra: de, van rá esély :) Orionnal lehet lenézünk

Soka: 2007es hozzászólás pl :)
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
cli_hlt2009. március 29. 20:20
 
 
Hali!

Szerintem nem oltatlan mész kell, hanem mész, azaz Ca(OH)2. Az oltatlan mész nem felmelegíti, hanem egyenesen felforralja a vizet.

A benzinben a mész nem igen oldódik, úgyhogy ha maradt is benne, akkor az azért, mert véletlenül átszívtál belőle. Erre figyelni kell.

Tisztítani újrakristályosítással lehet: egy _kevés_ benzint kell a tisztítandó matériához adni, majd melegíteni kell (pl. vízfürdőben, semmi esetre sem nyílt lánggal) addig, amíg a dmt fel nem oldódott. A vízcseppek vagy szilárd szennyeződések lesüllyednek a benzin aljára, amit le lehet önteni és elpárologtatni.

Ha mégis mész maradna a dmt-ben, akkor valószínűleg igen kevés. Ez gyorsan reakcióba lép a levegő szén-dioxidjával és CaCO3-at formál. Mire nekiállsz elszívni, addigra a reakció valószínűleg végbe megy.

Ha _mégis_ marad valamennyi, az sem őrülten veszélyes. Ezt arra alapozom, hogy a növényi hamu is tartalmaz Na, K, Ca, ... oxidokat, hidroxidokat, gondoljunk csak a hamulúg készítésére. Aki szívott már akármilyen növényt, az kitette már magát ilyen jellegű kockázatnak. Ezek az anyagok valószínűleg (HF :) ) néhány 1000 fok körül párolognak csak el.

Remélem segítettem. :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
shroomy2009. március 29. 20:15
 
 
OMG: Ha majd lesz csalán esetleg megpróbálkozhatsz a csalánlével, mint bio permetszerrel.

Más: Mikor lehet kitenni erkélyre a növénykét? Mi az a hőmérséklet, amivel már megbirkózik?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Soka2009. március 29. 20:06
 
 
Nem lesz valami szabadtéri mulatság még jun. elött?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
dora2009. március 29. 19:51
 
 
mosthetvegen azazzz ma nincs kedv valakinek velunk tartani erara? orulnek par ismeros pofinak na :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
azonda2009. március 29. 19:12
 
 
Halo! Az mitől lehet, hogy a palánták legújabb levélpárjai átmentek sárgába ? Nem nitrogénhiányra utaló sárga foltok alulrol, hanem a friss levélpár ilyen. előre is kösz
 

 
 
>>> Saját készítésű zenék <<<
retek2009. március 29. 19:03
 
 
Panelhangulat mix

http://symmetriad.extra.hu/zene/Borisz_-_Panelhangulat_mix.rar

Ez már nem csak 10X tölthető le :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Tom0032009. március 29. 18:52
 
 
Az előző nap után tartozok Dj30nek ezzel a commenttel:

Miután a trip első két óráját sikerült annak szentelnünk hogy dj30 hathatós okfejtése nyomán kiderítettük, a korábbi commentem tárgya eléggé félreérthető volt...
Még véletlen se sértő szándékkal küldtem, csupán építő jellegű megjegyzésnek szántam és nem állt szándékomba embereken áttiporni. Mivel annak, hogy a hátralévő 10 órám nem ezzel a kérdéskörrel teljen, az volt a feltétele hogy ezt itt lejegyezzem a félreértések elkerülése végett, most előttetek is szeretnék elnézést kérni. Dj30től, mindenkitől!

Dj30, fel a fejjel! ;)
 

 
 
>>> Vicc <<<
Kavax2009. március 29. 17:18
 
 
A farmon megbetegszik egy ló.
Az állatorvos azt mondja a parasztnak:
- Beadtam neki egy gyógyszert, de ha 3 nap múlva sem gyógyul meg, akkor
agyon kell lőni.
A disznó, aki mindent hallott, mondja a lónak:
- Kelj fel !
De a ló túl elcsigázott ehhez.
Második nap a disznó újra azt mondja:
- Kelj fel gyorsan ! Baj lesz!
De a ló még mindig túl fáradtnak érzi magát.
Harmadik nap a disznó megint azt mondja:
- Kelj fel, mert ha nem, agyon fognak lőni !
Végre egy utolsó erőfeszítéssel a ló föláll.A paraszt látja és örömmel
mondja a családnak :
- Ezt megünnepeljük--> levágjuk a disznót !

Tanulság : Mindig a saját dolgoddal foglalkozz!!!
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
rTyler2009. március 29. 16:59
 
 
az elozo tek kapcsan lenne par kerdesem

mivel keves viz kell hozza, a naphthas keverek egy ejszakanyi allas utan sem retegzodik. vagy azert, mert nem ad le vizet a gyoker, vagy annyira keveset, hogy a gyoker/mesz keverek szintjeben marad, igy nem lathato az uvegben.
ezert ugy olvastam egy regenyben, hogy valaki az egesz gyoker/mesz keverek folott levo naphthat leszivta...
a fagyasztoban kb fel ora utan mar eleg sok so-szeru anyag valt ki a naphthabol. csodas lenne, ha az tiszta dmt lenne, de mi van, ha van kozte mesz is? az is lehet, hogy viz is es az csak jeg. egyszeruen gyanusan gyorsan kivalt valami a naphthabol. valami ami gyanusan so-szeru es tul tisztanak nez ki.

kerdes:
ha majd kesobb a kristalyrol leontik a naphthat, honnan lehet tudni, hogy maradhatott-e benne mesz?
ha maradt, ki lehet tisztitani?
ha maradt, karos lehet, ha elszivasra kerul?
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
foxey2009. március 29. 15:10
 
 
Meg nem biztos hogy be merik vallani a közepiskolasok hogy szivnak.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Buká2009. március 29. 14:58
 
 
http://www.last.fm/music/Trian+Angle
sajnos csak kevés szám van fenn tőle interneten, de azok szépek.
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
chucknorris1002009. március 29. 14:15
 
 
márpedig ilyen állat nincs
http://photo.net/photodb/photo?photo_id=7069492&size=lg
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
omg2009. március 29. 13:52
 
 
http://kepfeltoltes.hu/090329/DSC00645_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090329/DSC00644_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090329/DSC00643_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090329/DSC00642_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

itt van pár kép a drágászágról :) nemtudom mibaja van .. már miota megkaptam azóta ilyen ... söt amig nemraktam be üvegházba teljesen meg akart dögleni :S igy meg növöget mert látszik is hogy telivan új hajtásokkal meg minden de száradnak el a levelek és most napon keresztül is lefényképeztme a leveleket és ilyen sárga foltocskák vannak rajtuk ahogy látszik is . szerintetek atka? vagy ha atka lenne már rég megkellet volna halnia?
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
rTyler2009. március 29. 13:47
 
 
hazi dmt tek

100g mimosa
25g oltatlan mesz
1dl tiszta viz

befottesuvegben fakanallal jol osszekeverni. vigyazni, melegszik es mar! vedofelszereles javasolt.
4 ora allas utan felonteni 2dl ongyujtobenzinel, jol osszekeverni, a surujet lenyomkodni az aljara. 4 ora allas utan kettevalasztani. fel literes asvanyvizes uveg kupakjaba akkora lyukat furni, hogy belemenjen egy vekony kb 20 centis cso. ilyen talalhato pl ablaktisztito pumpas sprayben vagy hasonlokban. a csovet atszurva az uveg kupakjan, felig belenyomva remek dekantingtult kapunk. a leszivott felso reteget jo hideg melyhutoben 1 napig hutjuk, majd leontjuk az oldoszert a kristalyokrol es kiszaritjuk. a vegtermeket korultekintoen lehuzzuk a wc-n.
 

 
 
>>> Ayahuasca <<<
Én+te+ö=gén2009. március 29. 13:33
 
 
Ajtóablak:
http://www.wasiwaska.org
 

 
 
>>> Ki áll az egész hátterében? <<<
neutroncsillag2009. március 29. 13:31
 
 
Egy végtelen ciklus, amiből úgy tűnik sohasem fogok kikerülni .....

Úgy 10 évvel ezelőtt, én örökkévaló ciklusnak neveztem el ezt az élményt. Akkoriban nagyon sokszor jött el ugyanaz a tapasztalás.

"Figyeltem, figyeltem és ekkor mintha már tudtam volna mi következik, elmosolyodtam, az egész lényem lángra lobbant, és bekövetkezett az Elmozdulás. Nincs rá jobb szó. Én akkor már nem létezett, egy nagy hatalmas egész legapróbb darabkája voltam, osztatlanul. És a nagy egész ugyanakkor bennem volt, semmi különbség nem volt köztünk, ugyanazok voltunk mi ketten. Eksztázis következett, de az idő mint fogalom, teljesen értelmetlenné vált, mi következik mi után? Valójában semmi sem következett, mindig is abban az állapotban vagyok, nem létezik más állapot, egészen eddig hülyítettem magamat, de miért?
Az Elmozdulásról beszélni lehetetlenség. Hazatértem."

Abban az állapotban úgy tekintettem valamennyi cselekedetemre (akár a múltban, akár a jövőben zajlott le), mint egy megmásíthatatlan, elkerülhetetlen folyamatra, szóval nagyon sorsszerű volt minden, mintha én csak megfigyelő lennék, akinek végig kell mennie azokon a tapasztalásokon, amik az életemben velem történnek. Valahogy személytelen voltam, és mintha a hűség eloldozhatatlan kötelékei kötöttek volna "oda".
Sokszor előfordult, hogy zokogva "tértem vissza", mert láttam mennyire nincs szabad akaratom ...
Az egész olyan volt, mint egy hatalmas, végtelen ciklus, mely feltartózhatatlanul hömpölyög, s mindig visszatér önmagába, mindig megismétli önmagát.

Csak később olvastam a Tan kerekéről, és sok tekintetben találtam hasonlóságot a Buddha tanításokkal, és a saját élményeimmel. De szinte minden tanításban ott a mag ( az esszénusoktól a burját sámánokig), minden tanítás egy pontból fakad, egyetlen középpontból. Sokan jártak már ott, de mindenki más szavakkal mondta el, amit átélt. Néhányan meg is szabadultak ebből a körforgásból ...

Mára elértem, hogy tudatosabban tudom megfigyelni ezt az élményt ( vicces, de a legkülönfélébb szerek is ugyanoda juttatnak el). És úgy cipőkanállal azt is érzem merre van a fény az alagút végén.

 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
omg2009. március 29. 13:25
 
 
nemtud valaki egy bio atka irtót?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!