DAATH

Rá kell ébrednünk, hogy éppoly mélységesen félünk élni és szeretni, mint meghalni.

Ronald David Laing

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (48791 - 48800)

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
Zéno2009. február 10. 15:03
 
 
akkor örülök, hogy mindenkinek természetes, hogy a BWO agyatlanság... (kivéve a kínai kormánynak meg egy-két "majd-én-rávilágítoknak") kicsit elcsodálkoztam, hogy esetleg nem természetes egy ilyen fórumon...
megnyugtató
amúgy egyetértek, hogy érzelmileg nem kell foglalkozni összeesküvés-elméletekkel, viszont szerintem léteznek, és nem árt, ha nem hagyjuk magunkat.(ld. mo-i szupermarket hálózatok, tápérték-rontás stb.) mármint, az a legkevésbé manipulálható ember, aki a lehető legtudatosabb módon hoz döntéseket. mert ha minden területen megtámadhatatlan érvei és biztos ismeretei vannak, akkor nagyon nehéz rávenni hogy az ellenkezőjét csinálja. (köznapi értelemben) és sokmindent meg is tesz azért, hogy hű maradjon a meglátásaihoz. csak ezt nagyobb közösségben, vagy társadalmi szinten nagyon nehéz kivitelezni akkor, ha nincs egy nagyon erős kulturális, hagyománybeli összetartás, közös értékrend és tisztelet a közösség tagjai között. Mo-on sajnos pont ez hiányzik. mindenki okosabb a másiknál, nagyobbat akar mondani, ezért soha nincs egyetértés, és egység sem a társadalomban. ezért tökéletesen alkalmas a kizsákmányolásra. annyi értelmes embert látok szanaszét, jó lenne összehozni őket, hogy képesek legyenek erőt képviselni, meg ténylegesen csinálni valamit.
pl. ez a "gazdasági válság" szerintem arra jó, hogy összehozza az embereket, és hogy arra kényszerüljenek, hogy közösen keressenek vmi megoldást - akár függetlenül a kormánytól - ill. hogy túltegyék magukat a személyes ellenszenvükön vagy szimpátiájukon. Azután, amikor látják, hogy működik, talán nagyobb kedvük is lesz folytatni.
nem értem a magyarok (a nép) miért nem tesznek semmit az országukért.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
omg2009. február 10. 14:49
 
 
deeptrip , korrupt :
natur levelet szivtatok? én nekem egy élményem volt és azis inkább csak fénylö gömb és röhögök mint álalt és ugy érzem belefolyok a betonba :/ még készülök lelkileg egy jobb trip re :)
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
retek2009. február 10. 14:41
 
 
irónia, poén, stb.
egyébként meg csak annyit, hogyha úgymond kialakulna egy buddhista NWO, akkor az egyrészt: nem lenne már igazán buddhista, másrészt meg minden kialakuló rendszernek lesznek ellenségei akik összeesküvéselméleteket szőnek, mert mindig vannak elégedetlenkedők. elég szánalmas szerintem, de elég sok embert ez tesz boldoggá :)
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
neutroncsillag2009. február 10. 14:27
 
 
Sztem meta csak poénnak szánta.

Már látom is, ahogy beugranak az ablakomon a buddhista kommandósok ...
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
Zéno2009. február 10. 13:46
 
 
metametta
csak nem veszed be ezt a marhaságot? vagy viccnek szántad? (a buddhista világuralomról) Remélem az emberek kritikusabbak annál, hogy minden hatásvadász ostobaságot tényként kezeljenek, amit valaki vagy rosszindulatból vagy végtelen primitivitásból összehordott. ezt nevezhetjük sötét manipulációnak - kérdés, hogy hova vezet. érdemes lenne kicsit higgadtabban gondolkozni.
aki ilyet csinál, tuti hogy totál aberrált.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
spektrum2009. február 10. 13:45
 
 
hoppsz:

radiokraft party @ bakelit center, péntek 13.-án.

nézzetek be a http://www.pufff.hu/radiokraft oldalra. szerintem megéri, jó bulinak ígérkezik, és fellépők sem kutyaütők, a külföldiek érdekesek :D
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
kisróka2009. február 10. 12:51
 
 
Insomnia
Szerintem sokkal rosszabb, ha az orvosodat kérdezed meg, hacsak nem bízol benne feltétlenül. Esetleg próbálj felkutatni "nyitott gondolkodású" orvosokat, akik tudják, mi az az LSD, és nem rögtön bűnözőként kezelnek. Persze a felelősség mindenképp a tied marad!
"Az LSD a pszichológia elektronmikroszkópja" (Leary)
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
kisróka2009. február 10. 12:35
 
 
retek
Csodálkoztam is, hogy nem értünk egyet, mert általában (hallgatólagosan) egyetértek veled. Tehát akkor egyetértünk :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
baresa2009. február 10. 12:28
 
 
hello!kérdésem az lenne hogy outban érdemes e tréningezni ,a magasság miatt?azt mondják az sem jo ha nem engeded szabadon nőni mert tőbb energiát fordit sajátmagára mint a gyantatermelésre?
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
neutroncsillag2009. február 10. 11:06
 
 
Az is mély csodálkozással tölt el, hogy nem alakult még olyan tudományág, ami alaposan foglalkozna ezekkel az élményekkel, és nem úgy áll a dologhoz, hogy ezek a jelenségek csak a drogok által tapasztalt hülyeségek, és a világon semmi jelentőségük sincs, hiszen csak hallucinációk.
Szabadúszókról tudok csak, kis szigetekről a hülyeség óceánján.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133706)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!