 | 
Legfrissebb hozzászólások (49896 - 49905)
 |  |  | | | |  |  |  | | Én sztem kussolok, mert szinte mindig piával együtt felnizek... nem a szétcsapódás érdekében, csak mire odakerülök mán bé vagyok alapozva:)
hopp, mégsem kussoltam:D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | fizurol csak annyit, hogy csinalj gyüjtest a la wikipedia ;) :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gén: te voltál a 666. hozzászóló:))) Elég ördögi... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Nekem van pár óra Cinetrip TV sajna VHS-en. DVD-n is adtak ki dolgokat, érdemes beszerezni http://www.chi-recordings.com/magyar/kiadvanyok_CHIDVD001.htm
vagy Dave Tipper amúgy is remek DVD-én az egyik számhoz csinálták a vizuált http://www.discogs.com/release/144009
Tipper 800 órát töltött a stúdióban azzal, hogy elhelyezte a hangokat az 5.1 térben. Csak ajánlani tudom ;)
Illetve élőben a Rudasban és asszem e héten a Gellértben a fürdős bulikon. Bár újabban csilivili LED falra vetítenek, ami szerintem sokat elvesz a vetítés értékéből, sokkal kevésbé hangulatos olyan cuccon nézni. Nem is lehet úgy "ráutazni", inkább diszkófénynek tűnik.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | foxey: Mit lehet ezen túljátszani? Tegnap azért sértödtek meg rám, mert nem töröltem mások hozzászólásait, ma meg azért, mert töröltem mások hozzászólásait. A legtöbb fórumon tényleg cenzúra van, és az adminisztrátor b*szik szóbaállni a fórumtagokkal, miután kidobta öket a p*csába indoklás nélkül. Lehet, hogy itt is ezt kellett volna bevezetni még 2002-ben, de akkor most nem itt tartanánk. Én meg hát úgyis csak a fizuért, a költségtérítésért meg az évvégi jutalékért csinálom ezt az egészet! ;P |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | összefüggéstelen regényt írsz vagy kommunikálsz velünk, nicergoline? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | a film hollywood i stilusu. hatásvadász. mér milyen legyen? egy sima dokumentumfilmet a kutya se néz meg. nem hiszem hogy ráflesseltem volna. minden ami ebben van az már régota fujják sokan. 911 mint ujdonság elég furi.ilyen bizonyiték szeru tálalást még nem láttam rola.az h bush kihalgatásárol se video se semmi, és politikus buntársával egyutt (dick cheney) ugy védekezett ahogy akart, esküt nem tett,ez igen érdekes... mint ahogy a szépen elvágott tartopillérei az épületeknek. a 7 es épületröl én sem hallottam.szürik a médiát. látszik az osszeomlás felvételén a hetesen totál egyértelmu berobbantják az épület középsö részét.és befelé dol az egész.tökéletes robbantás.az ikreknél is látszanak azok a pöttyök ahol elöbb robbant a cucc mint kellet.bár sztem ez gáz vagy akármi lehetett még.de ha analitikai mérésekkel beigazolták a robbantoszert akkor egyértelmű. nem állitom hogy az egész világ muködését már most tudják irányitani, de hogy nagyon aktivan el tudják mozgatni az egészen biztos.
ezek valójában MAGÁNBANKOK .melyeket az elsö sikeres vegyipari cégek tulajdonosai hoztak létre.NEM államok hozták létre.és itt jön be az uralkodás! lehet 100 tagu.vagy akármennyi.azon belül pedig a bomlott agyu néhány ember.akik már nem cégek hanem ezen bankok legföbb fejei.
az amiben most vagyunk ez egy mesterséges recesszio.a lehmannal idézték elö.a többit megmentették.amennyire lehetett.de a mi pénzünkbol.mint ahogyan tutifix hogy a lehman pénze megvan.olyan kintlévőségekben(ingatlanra fogják:de vigyázzunk nagyértékü ingatlanok is vannak pont mint az ikertornyok) amiknek valodi milétéröl kilétéröl tulajdonosairol semmit nem tudunk. nekünk azt sugallják a médián keresztül hogy olyanoknak adtak a tözsdevilág fellegvárában pénzeket akiktöl nem tudták visszaszedni. ennyire kontárok nem dolgoznak ott!! velünk ezt etetik meg. valojában vérPROFIk.
a bibliárol régota tudják hogy össze van vágva.de akik csináltak jo indulattal rendelkeztek.nem gondolták hogy hatalom éhség, és politika szövödik majd köré. most viszonz a politika eldobta a keresztány bibliát.mindenki köp utánna. pedig egy egy egy ima soxor kihúzta már az embereket a szarbol.eleve bizonyitottan gyogyito erelyű-erre épül a placebo. a placebo nem csak kamu drog. valodi gyogyulások vannak! ezért kell objektiven tényleg bevizsgálni a gyogyszert.kettös vak vizsgálatokkal.se az orvos se a beteg nem tudja mit kap.ha hisz benne és kisebb volumenű a baj(tehát nem mondjuk rák), akkor javulás van. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | ...és fel került a fejre a korona !Ugye tudod hogy maradandót alkottál? Évek múltán is szerverek hada,felhasználók tömkelege fogja eme oldalakat egymásnak posztolni. Köszönjük!:) és tényleg nagy gratu |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | megauto: A 7-8 gr jó porból ,narancslével,most írtak grapefruit levet is . Öblögetésre is maradjon a léből,mert nehezen megy le ,de utána nagyon kellemes érzés,zsibbadás,nyugodtabb gondolatok stb. De van itt írva már sok hozzászólás ebben a témában. A kivonatot nem ismerem még. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | meta: no közöny, no öröm !
èn abszolut a fanod vagyok meta, nekem nagyon hiányozna a stilusod a daathrol.
Szerintem tök autentikus vagy, meg vicces.
Ne menj el... mert akkor nem marad más itt csak vegyész, meg összeesküvö.
a cenzor meg szerintem kicsit mar tuljatsza a szerepét, de nem kötelezö daathot olvasni . tudom. |
| |  |  |  |

|