DAATH

Az ember nem annyi, amennyi, hanem annyi, amennyi tőle kitelik.

Örkény István

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (50131 - 50150)

 
 
>>> Új köntös <<<
Makony2009. január 10. 00:29
 
 
Gén: Az én kiskorúim nem fiktívek sajnos és nem csak kiskorú hanem dealer is van köztük aki remek ötleteket kap. Nem szeretném ,hogy ellenségeskedésnek vedd az írásaimat csak szerettem volna rávilágítani néhány fonákságra a fórumon

Starchild: én tanultam is belőle és most is tanulok folyamatosan.
 

 
 
>>> Új köntös <<<
Én+te+ö=gén2009. január 10. 00:17
 
 
Makony:
Menjünk már vissza az alapokhoz! A Daath a Magyar Pszichedelikus Közösség honlapja, így a pszichedelikus kultúráról kívánja tájékoztatni az olvasóit. Nem kíván foglalkozni az összes droggal, mert nem ez a profilja. Az ópiátosoknak végre lett saját fórumuk, ahol megbeszélhetik a dolgaikat és mindenki elégedett.

Lehet, hogy a te fiktív kiskorúid beállási ötleteket kapnak, az én fiktív kiskorúim viszont megtudják, hogy a drogok nem játékszerek :)
 

 
 
>>> Új köntös <<<
Starchild2009. január 9. 23:46
 
 
Makony: mindenki a saját kárán tanul. Te tanultál belőle?
 

 
 
>>> Új köntös <<<
Makony2009. január 9. 23:42
 
 
Gén: (remélem szólíthatlak így) Itt a kiskorúak több ötletet kapnak arról hogyan álljanak be mint amennyit a hiteles tájékoztatás ér. Különben is arról az iskola manapság már gondoskodik. Nemrég mesélte egy biológia tanár, hogy egy 15éves tanítványa a salviáról ír. Szerinted ez jó dolog? Láttad a felmérést a prevenció hatásairól?
Amúgy meg rákattintana a 18+gombra és simán jönne olvasgatni.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Starchild2009. január 9. 23:40
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=V-AF0Rglors

Cseh Tamás - Sámándal
 

 
 
>>> Új köntös <<<
Én+te+ö=gén2009. január 9. 23:25
 
 
Makony:
Mert szerinted a kiskorúak nem drogoznak, így nincs szükségük hiteles droginformációra és ártalomcsökkentésre? És ha kiírod, akkor betartják?
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Orion2009. január 9. 21:15
 
 
Jó volt tegnap, és köszi Dóri a könyvajánlást, megveszem mindeképp. :-)
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
KarelGott2009. január 9. 20:22
 
 
ópiátok személyiségre,társaságra gyakarolt építő jellegű hatása valahol a zérus körül keresendő,ennél már csak "igyunk rá a gyógyszerre" valamint "mennyit igyunk milyen gyógyszerre " c. megjegyzések voltak igazán ártalomcsökkentő szándékúak...ne is beszéljünk már akkor a piacon asztal alól szerzek,és ha ímélt tolsz neked is segítek..etc.
Személyiség fejlesztő tanulmányokat,kisebb volumenű írásokat még sehol sem olvastam,ópiátokkal gyógyszerekkel kapcsolatban,azon a szinten és felhasználási módon ahogy ebben a topicban zajlott, biztosan nem!Valahol érthető és talán még jogos is a"felháborodásod" mint azon junkiké akik a környező letarolt éretlen mák földet látva szitkokba,minden nációt érintve skandalumba egyszerűsödtek le.
Használtam opium származékokat,és volt közöm a gyógyszerekhez is...amikor még amőba voltam.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Nargile2009. január 9. 20:22
 
 
http://www.drogriporter.hu/hu/node/1169
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2009. január 9. 20:11
 
 
Jah az lehet. Mindegy, már bármit el tudok képzelni.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Rupasoff2009. január 9. 19:49
 
 
20.-án Trottel stereodream experience, pszichedelikus élményzenekar az ELTE Könyvtár Klubban az Astoriánál. 21h, ingyenes! Utánunk Draganoise bosnyák dj.
http://www.myspace.com/trottelstereodreamexperience
 

 
 
>>> Hatvankodók - Elfogyott-e a hatvanas évek üzemanyaga? <<<
saamaan2009. január 9. 19:33
 
 
deeptrip: Számomra azért fontos ez a trúság kérdés, mert a hippi szerintem nemcsak egy szubkultúra, sőt számomra, mint egy szubkultúra a sok közül nem is igazán fontos, hanem egy életmód is. Amit így a diploma közelében egyre fontosabbnak tartok, mert nem sok kedvem van az "értelmiségi" életmódhoz.
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
retek2009. január 9. 19:31
 
 
Makony

Ha úgy ment volna, ahogy most te látod, nem lenne semmi baj, illetve megy is!

A fogalomzavar amúgy nekem is feltűnt, velem gyakran megesik. Ópiátról való leszokás, a függőség feladása. Persze ha képes normális életvitelt folytatni mellette egy adott illető, akkor erre lehet hogy nincs is szükség.

A probléma ott kezdődik, hogy a "hogyan szedáltam magam egy kupac szervesanyaggá, mennyire nem voltam, majdnem szívrohamom volt meg légzésbénulásom és ez mekkora jó!" jellegű hozzászólások elszaporodása volt a trendi. Meg hirdetni hogy ki miből mennyit fogyasztott egy hét alatt és hányszor hányt tőle stb. Lásd Airborn postja, miért is megy rendesen az Alkoholizálás topic.

Ismerek több olyan fórumozót is, aki egyáltalán nem veti vagy vetette meg az alkoholt, még sem ír beszámolót róla a topicba, hogyan baszott be Ozorán. Azt ki lehet írni iwiw üzenőfalra is, nem?
A gyógyszerezős tapasztalatokról meg lehet írni épkézláb beszámolót, ami a Daath profiljába is belefér.
 

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
opendoors2009. január 9. 19:15
 
 
most tágítsátok a tudatotokat! :)
A globális felmelegedés következménye:

indavideo.hu/video/A_GLOBALIS_FELMELEGEDES_KOVETKEZMENYE


 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Makony2009. január 9. 19:15
 
 
Függőségről való leszokás? Ez így elég furán hangzik. Függőséget maximum kordában lehet tartani a drogokra meg rászokni. És nem is olyan mély a szakadék mint hiszed szerintem. A jó tanácsok teljesen rendben vannak szerintem, A segítséget kérők vagy szembesítettek hozzászólásaival mi a gond? (ha amúgy nem beszerzéssel kapcsolatos)

 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Airborn2009. január 9. 18:26
 
 
"Van itt néhány topic ami nem a pszichedelikus szerekről szól, nekem a legszembetűnőbb az Alkoholizálás"

Ha az lenne ott a színvonal, h "tegnap megittam egy liter kevertet, koki részeg voltam, széthánytam magam, de kurvajó volt, mert másnap nem emlékeztem semmire, próbáljátok ki ti is!", valószínűleg onnan is törölve lennének a hozzászólások, pláne ha alkoholtilalom lenne és beírkálnák, h hol lehet mégis hozzájutni. Lehet, hogy ezzel nem értenél egyet, de akkor is ez történne, kár ezen vitatkozni ;)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
rTyler2009. január 9. 18:00
 
 
2786.
beszerzes
zsalyagyalazas
-helyesiras
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
retek2009. január 9. 17:54
 
 
A függőségről való leszokás és a drogfogyasztás között van egy hatalmas és mély szakadék.

Ha észre akarsz venni jótanácsokat, akkor pl. olvass bele az LSD-s topic utóbbi bejegyzéseibe.

Egyébként senkiről nem lett lebeszélve semmi, csak aki segítséget kért, kapott. Maximum közölve lett egy-egy rendszeres fogyasztóról, hogy függővé vált. Ha már valaki arra büszke, hogy egy héten hányszor mákteázik...
 

 
 
>>> Smart drugs <<<
Starchild2009. január 9. 17:53
 
 
Nekem reggel sohasincs étvágyam, amíg meg nem iszok valami forrót (teát, kakaót), úgyhogy én ezt tudom ajánlani :)
 

 
 
>>> Smart drugs <<<
rTyler2009. január 9. 17:53
 
 
ok, ok; nem akarom testepito topic iranyaba elvinni a dolgot :)
egyszeruen erdekelt, h miert vagy egyaltalan van-e etvagygerjeszto hatas a cuccnak...
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!