DAATH

Hol a bölcsesség, ami elveszett a tudásban? Hol a tudás, ami elveszett az információban?

Thomas Stearns Eliot

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (51536 - 51555)

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
GDave2008. november 29. 10:20
 
 
erősen elgondolkodtatott az a minap a szájamon kicsúszott megállapításom, hogy kalapék szerves részét képezik az utamnak.
amikor végiggondoltam, hogy mit is jelent mindez, egy kicsit beparáztam.

egyrészt, ha most azt mondanák (amit hollandiában mondanak is), hogy nincs többé , akkor kicsit kétségbe esnék ( "de ha ez nincs, akkor mi lesz?", "mit fogok csinálni nélküle?", "hogyan fogok továbbmenni?"), másrészt pótszert keresnék (kézenfekvő lenne pl. néhány szimpi kis kaktusz).

aztán itt van ez is: "úgy érzem, hogy még dolgom van velük." ez lehetne szimplán a függőség igazolása is.

plusz ebben az évben (a korábbi 3-4-hez képest) kb megduplázódott az utazásaim száma, még ha ezek többsége kis dózisú is volt, az elmúlt években használt adagokhoz képest...

szóval nemtom. para van. úgy, hogy közben nem hiányzik, de mégis. az a megnyugtató tudat, hogy megrendelem, felnevelem, megeszem... és hogy folyamatosan mehet a küzdelem odabenet, hogy jó, akkor következő hónapban ekkor és ekkor, de mi lenne, ha inkább akkor és akkor, és mi lenne, ha most mégsem, és ha aztán mégis. stb.

és közben persze olyan is volt, hogy kimaradtam kiránudlásokból, néha egyszerűen gondolni sem tudtam rá, amikor felajánlották, másszor meg az utazás napjára lebetegedtem, és ezért visszaléptem...

kérdések:
minden jó úgy, ahogy van? :)
vagy kezdhetek aggódni, hogy egy olyan játékba keveredtem, amit már nem uralok? egyáltalán lehet ezt a helyzetet uralni? (vagy van értelme erről beszélni?)

vagy csak egyszerűen hagyjam, hogy végigfussa a maga pályáját és magától vége lesz?

akkor vagyok erős, ha a vágyam ellenére nem utazom, vagy akkor, ha a félelmemet legyőzve nekivágok?

vagy akkor, ha a félelmemet és a vágyamat legyőzve azt mondom, hogy nincs rá a továbbiakban szükségem?

vagy ha a félelmeimnek és a vágyaimnak is engedve addig csinálom, amíg semmi érzelem nem fog hozzákötni és ha akarom elengedem, ha akarom nem?
 

 
 
>>> Piperazinok: mCPP, BZP, TFMPP, ... <<<
gabrielarchangel2008. november 29. 09:28
 
 
Köszi Verza!!!
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Én+te+ö=gén2008. november 29. 01:14
 
 
A legfrissebb írások - http://daath.hu/menuFresh.php

Janos666: Érdekes egy növény (2008) - látnokzsálya
Beszámoló | 2008. november 29. | Kiadó: Daath
http://daath.hu/showText.php?id=183
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2008. november 28. 23:24
 
 
A fotoszintézisnek még úgy nagy betűvel sincs köze a talajból felvett tápanyagokhoz, nem mintha ennek nagy jelentősége lenne most.

A rendelkezésre álló foszfor mennyiségének sem kéne egy növény kivirágzásához vezetni.
Van ehhez esetleg valami forrás a saját következtetéseden kívül?


Amúgy meg leülhetsz fiam EGGYES!
:)

csak hogy ne alkossunk már ilyen elhamarkodva megállapításokat.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
koximaxi2008. november 28. 23:17
 
 
Onday: DTD-t ki ne hagyd!! Én biztos h megyek. Már le van beszélve minden. Expót meg még meglátom, hogy hogyan állok majd energiával, meg pénzzel, meg kedvvel Zabiela után. Ha jössz Halasra akkor majd írjál vmit és egyeztetünk aztán ütközhetnénk majd.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. november 28. 23:15
 
 
ééértem én dzsungel:))
én is pont ezt akartam írni,ez a fórum lényege,a közösséget összehozni mégjobban,egymást tabi és más információkkal segítve,személyes tapasztalatom is az hogy egy közösen bedobott tabi vagy egy elszívott spangli,emlékezetes barátságokat köttetnek:))
peace barátaim
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. november 28. 22:52
 
 
Verzamelmister ebben teljesen igazad van, h összehozzák az embereket és örök barátságok is születhetnek!

Akár, h is nézzük össze kell tartanunk az életben és a bulikban és itt is, h segítsük egymást, h ne a szart vagy a kamut vegyük/együk! Ezzel el tudjuk érni, h mindenki minnél "több pozitív" és minnél "kevesebb negatív" TRIP-et éljen át!
Aki ebbe a közösségbe tartozik tudja, h az esetek 99%-ban barátokra, segítségre talál az élet bármely helyzetében az ebbe a közösségbe tartozó társaitól még, ha életükben először is látják egymást (én így tapasztaltam)!!!

Remélem kivehető, h mire gondoltam :D

PEACE
 

 
 
>>> átlagemberek <<<
Álommanó2008. november 28. 22:25
 
 
Jó, persze okoskodhattok, hogy "bulvárhír", meg hasonlók, de annyira egybe vág az én tapasztalataimmal:( Az embereknek legalább a fele annyira hülye, hogy nem szabadna embernek sem nevezni őket:(
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. november 28. 22:25
 
 
bámulatos,a tabik összehozzák az egyedeket:))
közös élmények(tabik)=örök barátság.
egyre királyabb ez az oldal!
u.i:
mi miért nem lehetünk barátok?:O
:P eace
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2008. november 28. 22:15
 
 
kyra: sz*r a magod, vagy szarul tápoztál (túl sok foszfor)
az ak47 és a léda volt, hogy úgy beindulta foszfortól, hogy nem lehetett visszaveggantani...de valszeg, hogy valami fűből bányászott csoffadékkal van dolgod.

a Spangli 16 órában vegel és ÁLLÍTÓLAG nem virágzik be csak incifinci kicsi fini elővirágok (?!) vannak.... de nem ez a megnyúlós téma..tehát 18tól nem tud beindulni, csak ha szar, vagy ha lowryder(de az meg kb azt jelenti hogy SZAR)....mind1....20óra rulez TÉlleg!!!! TUdod milyen fajtájú ?


Szigya: Perlit nem kell , de zene igen ?! Egy kezdőnek nem kell törvényszerűen hülyének is lennie... túllocsolni is nehezebb ha van perlit, mert még talán nem fog megfulladni a gyökér, ha többet nyomatsz balfaszságból és talán még meg is tudod menteni!

tanulságot levonni! húzás vissza termeszteni !
 

 
 
>>> átlagemberek <<<
Álommanó2008. november 28. 22:14
 
 
Ezek a szarok, ezek a senkik, ezek az állatok, ezekről van szó basszus...

http://index.hu/politika/bulvar/wmarthal11/

"A Wal-Mart Long Island-i üzletében pénteken meghalt a cég egyik alkalmazottja, amikor a nyitásra váró vásárlók betörték az ajtót, és eltaposták a férfit."

"A híradások szerint mintegy kétezren várták az ajtónyitást pénteken. A rendőrség szerint a hátulállók olyan erővel nyomták a várakozók első sorait, hogy a bejárati ajtó kifordult a sarkából, és bedőlt az üzletbe. A betóduló emberek ekkor döntötték le a lábáról, majd több százan meg is tapostak az ideiglenes megbízással alkalmazott eladót."

Javaslom nevezzük át a topicot átlag"emberek"-re
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2008. november 28. 21:58
 
 
Szerintem ezzel a zenés dologgal már abszolút túlzásba viszitek,annyi energiából amit elvisz a hifitorony a kender hipp-hoppra abból inkább rakjatok be egy lámpát oldalra is(mondjuk egy envirolite-ot),így az oldalágak is jobban fejlődnének,mivel a kender is tartalmaz zöld színtesteket,ami pedig azt jelenti hogy FOTOSZINTETIZÁL és a fény segítségével tudja felvenni a tápanyagokat a talajból!!NEM a zenével!!De persze ez csak egy jótanács!
peace
 

 
 
>>> Piperazinok: mCPP, BZP, TFMPP, ... <<<
Verzamelmister2008. november 28. 21:49
 
 
Ment a mail Gabriel.
Peace
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. november 28. 21:08
 
 
Majd dokumentálhatnád az eseményeket, akár az agar készítéstől elkezdve is, pár képpel esetleg.

Volt egyszer egy zsák teszkós laskám de túl sok vizet adtam hozzá és beposhadt :)

Amúgy a zsákokat ki szokták szurkáni, a páratartalmat meg permetezéssel lehet emelgetni ha nincs rá más mód, amennyire én tudom.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2008. november 28. 20:46
 
 
krm legyünk barátok no :D
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
1xű2008. november 28. 20:00
 
 
Tündérground

12-04-2008 20:00 at A Magyar Képzőművészeti Egyetem Gólyabálja
Gödörklub http://www.godorklub.hu/, Budapest,
Cost: 1200 / 800 ft.
A Magyar Képzőművészeti Egyetem Gólyabálja The Trousers, The Diplomat (Belgium), Beat Dis, Tündérground (Ro)

meg
Dec 5 2008 10:00P
Jate klub - Szeged
Dec 8 2008 10:00P
Szenes klub - Pécs
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
deret2008. november 28. 19:41
 
 
tud valakin segiteni h mit csináltam roszzul?
vizipipába 1g örölt salvia dinoriumot raktam ér még egy kis epres vizipipa dohány h a lukakon ne menjen le a salvia és szivtam szivtam és semmi különösebb hatást nem éreztem csak azt h kicsit fáradtabb lettem és rosszab let a kedvem más nem igen...
tud valakimsegíteni h mit tehet nék h legyen vmi hatása??
UI: ez sima száritott levél volt 1X koncentrátum
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2008. november 28. 19:40
 
 
Ha magról kezdted akkor lehet hogy van benne egy kis ruderalis vér (honnan van?)

Előfordulhat egyébként hogy elővirágzik, de ez csak egy pár bibét jelent elszórva, főleg a hónaljakban.

Ha klónról indult akkor főleg megtörténhet.

Valamilyen sokk hatására is hajlamosak kivirágzani (meleg, fényciklus változás, szárazság stb)
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
gundul2008. november 28. 18:39
 
 
http://index.hu/politika/bulvar/maszlag1128/
Egy igazi gyöngyszem :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Kyra2008. november 28. 18:05
 
 
1hónapos csemetém elkezdtett virágozni,ugyhogy 18órában kapta a fényt.Nem tudom mire vélni ezt a hirtelen váltopzást. 250 Hps-est kap virágzáshoz való izzóval(vöröses fény),lehet hogy emiatt kezdett bele amint megnött fél méteresre?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!