DAATH

Az én jelentőségét és jelentéktelenségét nem lehet túlbecsülni.

Reginald Blyth

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (55041 - 55060)

 
 
>>> Bemutatkozás, Help, FAQ <<<
Spectator2008. augusztus 16. 14:22
 
 
megfigyelek mint a nevem is jelzi. de felesleges írnom, mivel kb 3 hete 2 írásomat jelenítette meg. előre is megköszönném ha bárki tenne valamit, vagy írna mélt etc
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Erebos2008. augusztus 16. 14:22
 
 
mellesleg meg csak azért linkeltem, mert énis hiszek benne, hogy a tájékozottság jó dolog...
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
MAKET2008. augusztus 16. 14:14
 
 
Na Hali!
nem akarok senkit sem hülyeségekkel traktálni de lenne egy kérdésem...

Kb. 2 hete találtam ki hogy belekezdek a dolgokba. Meg is vettem minden hozzávalót, szépen megépítettem a kis kalapos dögöknek az inkubátort, és pár napja rendeltem meg a spórafecskendőket, de van egy kis gond... bementem vmelyik nap egy bioboltba és vettem jo sok kiló barnarizslisztet(legalábbis azt hittem). mint késöbb kiderült a nyakamon maradt igencsak sok sima, fehérrizsliszt... nah most az lenne a kérdésem hogy a fehérrizsliszt ugyan úgy faszás a táptalajhoz vagy pedig muszáj hogy barna legyen????
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
nlwarez2008. augusztus 16. 14:12
 
 
még annó megismerkedtem szerb csajokkal, és most alkalmam nyilt velük tölteni pár napot szerbiában (ahova nem mer senki jönni mert "lőnek" ami baromság...én egyedűl járok évek óta) és azt kell mondjam hoy nagyon komoly társadalmi szinvonal alakult ki mert van összetartás (ezt magyarázhatnám hogy vízum miatt nem megy senki jehova stb) és komoly tapasztalatokat szereztem arról hogy végül is (igaza van a művelt amerikainak,) nomád jurta lakó vagyok! de végülis a lényeg:
voltam Novi Sad-ban (Újvidék volt még pár évtizede) kis időt, és fent voltam az erődben ami a Duna partján fekszik, és hétköznap (egy Debrecen méretű városban) ÉLET volt, de a lényeg hogy kivilágított kastélyos kiűlős helyen firenzei opera és barátai ZENÉK (tehát zenék) szoltak a látványhoz, és életemben először éreztem át ENNYIRE őseim vérét: hogy IGAZ ideákért a vérüket adták....(ne feledjük hogy Nov Sad-ban azt az erődöt MI építettük, azaz a mi nagyapáink. és ezt sikerült átéreznem egy gyönyörű szerb csaj társaságában akinek kifejtettem mindezt, és nem vetett meg ezért, hanem együttérzett velem (ezt csak így tudom megfogalmazni, de sokkal többről volt szó)
A lényeg hogy csúnyán megkaptam a fleót.....
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
retek2008. augusztus 16. 13:36
 
 
http://rapidshare.com/files/136012931/Ishq_-_Timelapse_in_Mercury-2008-PsyCZ.rar

új Ishq

nagyon space

nagyon mély

nagyon ajánlatos

password: nO-feaR.su
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Erebos2008. augusztus 16. 13:36
 
 
nem keltek én semmit. csak gondoltam felhívom a figyelmet a legújabb sajtói csodákra. nem én rajzoltam a képregényt, és nem is mondtam, hogy egyetértek vele. csak linket adtam.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 16. 13:34
 
 
valamivel tobb mint 1 honap
 

 
 
>>> Vicc <<<
tehaat2008. augusztus 16. 13:27
 
 
hogy csinálhatsz kéményt?
fogod a keményt és megvesszőzöd
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Verzamelmister2008. augusztus 16. 12:01
 
 
mennyi idő kell a gombának a földbespórázástól az aratásig?
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
krm2008. augusztus 15. 23:48
 
 
Én a helyedben egyáltalán nem vennék bogyeszt a szigeten...
de ha már igen akkor zöld versace powa:)
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Zack2008. augusztus 15. 23:43
 
 
Hihi, nekem is volt szerencsém ahhoz a kis bogyóhoz...hát mit ne mondjak...eddigiek alapján 1ik legjobb amit ettem...utána jön talán az almás(egy biztos...ezt végigvigyorogtam. O-:) ). :) (nem mintha olyan sokat ettem volna eddig...^^)
Hát merciset jó rég ettem...több mint 1 hónapja...almásat...holnap lesz 2 hete. :) Azelőtt volt 1-2 ilyen csillagos...micus...(mind2től hánytam...na mind1 lényegtelen)...
Kíváncsi leszek mi található a palettán majd... :)
 

 
 
>>> Pszichedelikus állatok pl.:Bufo Alvarius <<<
cup_of_tea2008. augusztus 15. 23:24
 
 
Jók ezek a népmesék: )
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 15. 23:23
 
 
Erebos:
Nem, te az egész fórumot benézted.
Társadalmi feszültség keltésével húzz innen a sunyiba.
 

 
 
>>> Törvények... <<<
tester2008. augusztus 15. 23:20
 
 
http://www.kornyezettudomany.uni-pannon.hu/botanika/botanika/kisel%f5ad%e1sok/gomb
%e1k/gomb%e1kok.ppt


"[A psilocybe cubensis] nyersen nem,de kifőzve, kiszárítva kábítószernek minősül => pénzbírság"


Egyetemi kiseloadason mindezt. Remelem ezt valami alultajekozott hallgato tartotta es nem egy prof.

na meg hogy, ki lett javitva

Teletabi kerdesere en is szeretnem tudni a valaszt, ami ha jol sejtem valami olyasmi, hogy koti ugyan a titoktartas, de mindenki szarik bele.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
weeed2008. augusztus 15. 22:09
 
 
mondjuk én ezt ajánlom mindenkinek... :D demindegy jóis az :D de már nem biztos hogy nagyon kapni ilyet :S
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
tester2008. augusztus 15. 22:02
 
 
just for the records: tobb kis gomba adta ki a 1.5 grammot, ekkora gombam meg csak almomban volt:)

mas

most derult ki, persze lehet hogy csak szamomra, hogy ezek a "fantazia nevek" mint B+, Amazon, Equador stb szoval ezek ala a "fajtak" ala tartozo egyedek nem megkulonboztethetoek.

Tehat a Psilocybin Cubensis "amazon"-t es a Psilocybin Cubensis "B+"-t senki sem tudja megkulonboztetni.
Nincsennek sem alaktani sem hatasbeli kulonbsegek.

Van nehany a tobbi kozul kituno "fajta" pl a Penis Envy ami meglepo modon a legtobb sporakuldo cegnel out of stock.

Nah..mindegy azt hittem a gomba bizniszbe meg nem ette be magat az ami a weed bizniszbe.

 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2008. augusztus 15. 20:44
 
 
Kedves Kera,segíts magadon,majd az"Isten"is megsegít!:P
 

 
 
>>> Autóstop <<<
Erebos2008. augusztus 15. 20:37
 
 
benéztem a topicot =D
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Nargile2008. augusztus 15. 19:53
 
 
"Nargile, ti egyébként ezeket a cikkeket, tanulmányokat eljuttatjátok azoknak is, akiket kritizáltok?"

Igen, el, a nagyobb érdeklődésre számot tartó anyagokat a sajtólistára is szétküldjük. De sajnos ez nem mindig elég ahhoz, hogy ugyanaz a médium legközelebb ne írjon éppolyan nagy butaságokat. De vannak pozitív példák is, amikor sikerült jó együttműködést kialakítani újságírókkal.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Én+te+ö=gén2008. augusztus 15. 19:40
 
 
http://www.metropol.hu/itthon/cikk/284066

"Itt a fiatalok a GHB nevű anyaghoz nyúltak. Ez – ahogy az unió legtöbb országában – Magyarországon sem szerepel a tiltott anyagok listáján."

GHB (gamma-hidroxi-vajsav) (Magyarországon 2002. május 3-tól minősül pszichotrop anyagnak; 2004. május 1-jén került át a IV. Jegyzékről a II. Jegyzékre)

"Ez az a szer, amit előszeretettel kevernek a diszkókban fiatal lányok italába."

A fiatal lányok önként isszák az alkohol nevü egyes számú randidrogot.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!