DAATH

Ha felismerjük, hogy minden ember őrült, eltűnik minden rejtély: az élet meg van magyarázva.

Mark Twain

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (57571 - 57580)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
1xű2008. június 9. 10:18
 
 
"Ha a gombák teteján telep kezd el nõni, az annak a jele, hogy túl alacsony a páratartalom. Ekkor gyorsan helyre kell állítani a szintet, mert közel állsz a kudarchoz."
a lyceumos bigaféle gombatermesztési FAQ ból.

Hogy néz ki amikor telep kezd el nőni?

Sajnos nem akkor tettem át őket terráriumba miután elérték a 100%ot hanem később. ez nagy hiba?

mennyi idő eltelik el amíg teremni kezdenek?

próbáltam válaszokat kicsikarni a keresőből meg a google-ból, de ma nem a barátaim.


 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Orion2008. június 9. 10:13
 
 
Én vmi olyasmit olvastam, hogy Csiga hegy megfúrta az Illegal parti goa szekcióját. Sajnálom, de ettől függetlenül pénteken ott, szombaton meg amott leszek.
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Elma_MAn2008. június 9. 10:03
 
 
Airborn: megnéztem a lineupot és őket talltam:
Funghi
Acid goblins vs. Haunted castle
Kraak
Oyle + Plazma
Ioda + Subotage
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Nargile2008. június 9. 09:37
 
 
Common sense vs. drogtilalom

http://konzervatorium.blog.hu/2008/06/09/drogtilalom_vs_common_sense_1

"A marihuána helyett már kokaint fogyasztanak"

http://www.drogriporter.hu/hu/node/998
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
lagelli2008. június 9. 09:35
 
 
szerintem a szavakkal elmondható polbeat ideje azért haladódott tova, mert a pszichedélia a nonverbális kommunikáció újrafelfedezéséről is szól. az elektronika és a reinventált régi hangszerek új irányt adnak a problémák megosztásának. tánc közben is remekül lehet kommunikálni, habár én nem szoktam partin updatelni a tudatomat, mert nem vagyok partigall. de ha az lennék, akkor az lenne jó.
az lsd pedig nem feltétlenül egy kapukulcs, lehet egy életcél is, vagy alap életérzés. nagyvárosi bennszülöttek új generációjának nevezném azokat, akik a mindennapjaikban használják ezt az áldozatot. (áldozatot, mint a keresztény misén a bort, vagy az ostyát.)
()
 

 
 
>>> Buddha, Jézus, Mohamed és barátaik <<<
lagelli2008. június 9. 09:29
 
 
Remélem túl vagyunk a topik mélypontján...
Nem értem, hogy miért jó mindenfélét mindenfélével összezagyválni.
New age láz?
Miért kell mindenkinek önigazolni?
A vallása miatt?
Mégha az drogokról, tudományról, vagy a sehovatartozásról szól is?
Mire jó az efféle önigazolás által generált parttalan vita?
stb.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
goapeace2008. június 9. 09:27
 
 
Hellsau- Master of Puppets
Nem túl psychedelikus, de nagyon állat! :)
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Hopax2008. június 9. 08:49
 
 
Eretnek: Szerintem a new-agenek ugyanúgy van pszichedelikus szerek által indukált irányzata, mint anélkül. Sőt, eleve a new-age mozgalmak a hatvanas években indultak el, persze sokan leváltak a hippi szálakról.


Ami pedig azt illeti, hogy a mai pszichedelikus zenékben nincs társadalomkritika, nem tudom miért baj. Szerintem globálisabb kérdésekkel, vagy problémákkal foglalkozik. (Amúgy van, nézz rá Jellyheadz vagy Xenomorph, stb trackcímekre.) Ha meg rockot nézünk, szerintem a Hidria új albumáról van egy olyan szám, ami ilyen kis csilingelős hippidésből - mintha múlnának az évek - átvált posztapokaliptikus mad-max feelingbe.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Eretnek2008. június 9. 05:13
 
 
"Az egész pszichedelikus kultúra elfordult a társadalmi kérdésektől és New Age-es meg ufós és egyéb témákkal foglalkozik."

Saamaan nemtom miért mondod ezt, én például nem ismerek ufókkal és hasonló témákkal foglalkozó pszichonautát, és nem is ismertem.
Szerintem ez a híg nyugati ezotéria Uri Gellerrel, auralátással, angyalkártyával, arkangyal írta könyvekkel (!) meg a többivel pontosan azokat érdekli, akiknek semmi tapasztalata a pszichedelikus szerekkel. Szerintem vágyják a misztikus élményt, a mágiát, ezért bármit befogadnak ami nem szokványos, könnyen érthető és emészthető. De legalábbis rengeteg ilyen embert ismerek. akik hinni AKARNAK.

Én a goát végtelenül kiüresedett dolognak tartom -lehet hogy tévedek. Ahogy észrevettem semmiféle magasabb eszmeiségről nem szól, kizárólag tudatmódosító szerekről, mindenféle buddhista, hinduista szimbólumokkal, amik szerintem egyedül a közösséghez tartozás eszközeiként vannak jelen - persze ez mérhetetlenül szubjektív vélemény, lehet hogy csak temperamentum kérdése az egész. Ennek ellenére a hippi mozgalomból ered, azaz nem mind lettek wall streeti tőzsdeguruk:)

Számomra drogot drogtól az is megkülönböztet, hogy mondjuk ha MDMA-t szedsz, akkor (ha el nem túlzod a dózist) biztos hogy eufórikus, vidám és boldog leszel tőle, míg a pszichedelikus szerek ezt nem garantálják, és azért a többség szerintem nem is azért szedi őket, hogy a mű-boldogságtól zokogva boruljanak egymás nyakába.


 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
PuttyPutty2008. június 9. 04:55
 
 
Egy-két kép a sanyarú sorsú palántákról Képenként BALRA az 5 nappal ezelőtti állapot - JOBBRA a mai:

http://picasaweb.google.com/motyiarc/IlyenVoltIlyenLett5Nap?authkey=rDck6M1xzyQ


Mégis mi a RÁK a gond velük?? Bármilyen ötletet szívesen fogadok a megmenekülés reményében...

PuttyPutty
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!