DAATH

Megvan a kellő képességünk arra, hogy megértsük, ami nincs, s hogy ne lássuk meg, ami majd kiszúrja a szemünket.

Paul Valéry

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (61816 - 61825)

 
 
>>> játékok, amiket jó betépve játszani <<<
2bUs2008. február 29. 10:33
 
 
Az Audiosurf igen sajátságos alapötletre épít: mi lenne, ha autóverseny közben a pályát a háttérben szóló zenéhez igazítanánk? Sőt, mi lenne, ha egyenesen a zene alapján készítenénk? Tetszőleges, a gépünkön található zeneszámot megadva a játék annak alapján egy pályát generál, melyen ezután futurisztikus járművünkkel kell a dal ritmusára elhelyezett színes téglákat felszedve minél több pontot elérünk.


http://isohunt.com/torrents/?ihq=Audiosurf

ez egy torrent oldal csak ezt találtam ahonnan le lehet tölteni
de a játék nagyon nagy főleg ha vmi ütős DNB számot nyomsz be
 

 
 
>>> Kenderböjt <<<
mertj2008. február 29. 10:10
 
 
újra itt, túléltem
még van 13 óra 51perc márc1ig, addig még shine, és utána, e mocskosul készensikerült hét után, nagy önbizalommal, elszántsággal nekivágok a szünetnek, ami majd valszeg kicsit felborít, de remélem pozitívum is lesz rendesen
üdv J
 

 
 
>>> Spirituális élmények <<<
Hopax2008. február 29. 02:56
 
 
Hm:)
Én mondjuk csak örülök magamban, hogy újra van lagelli meg alfalány meg jeansol, tavaszos.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Requiem912008. február 29. 00:24
 
 
bocsánat, névnapod alkalmából.
amúgy boldog névnapot ^^
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Requiem912008. február 29. 00:20
 
 
dj30, nagyon pörögsz :D

szerintem szülinapod alkalmából próbálj ki egy új módszert, nekem jobban bejött mint a citromleves-beáztatós.
Áztasd be sima vízbe a magokat jónéhány órára, amíg leaglább a nagyrészük rendesen meg nem dagad, majd egyesével (igen tudom ez eléggé szopás) nyomkodd ki a csúcsánál fogva a belsejét mindegyiknek egy pohár joghurtba, és kajáld meg. amelyik mag nem dagadt meg, dobd bele csak simán a joghurtba azt is, majd megrágod, ahogy észrevettem nem okozott gondot a rosszullét. ezzel a hámozással így minimalizálni lehet a rosszullétet, ha mindet kinyomkodod, ha nem mindet hát Istenem... :)
a ciánszármazék meg az egyéb méreganyagok ugyanis a maghéjban vannak.
hajrá ^^
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
nataSa6662008. február 29. 00:06
 
 
Én a csokival nem éreztem túl nagy különbséget. Kicsit tovább tart, ellenben nem annyira intenziv, viszont frankó fejfájást tud okozni, ha sokat szívsz belőle. De van hangulata, ugyhogy kipróbálni érdemes.
Ja és portugáliában egyszer frankon átkurták a haskával, pedig az álaga szine szaga tök megegyezett, és nem ért egy kalappal sem. Persze lehettem én is lamer :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2008. február 28. 23:42
 
 
"szal : mind1 ,hogy clon,vagy magról indított csak legyen bizonyos méretü vagy éretségü. gyakorlatilag :"előnevelt"
kell ,hogy legyenek
"

ezt nem tudom hogy erted

talan erthetobb lesz ha ugy kepzeled el hogy:

van egy helyseg mondjuk a szobad, itt lesznek a nagy anyanovenyek. ezekrol minden hetedik napon vagsz klonokat, amiket ugyanebben a helysegben ki is gyokereztetsz.

a kigyokerezett klonok atkoltoznek a masik helysegbe, a viragoztatoba., ez tortenik minden hetedik napon. igy minden klonadag kozott het nap kulonbseg lesz.
igy 7 het utan a viragoztatod ugy fog kinezni hogy lesznek benne a legregebben bekerult 7 hetes, aztan 6 hetes, 5 hetes, 4 hetes , 3 hetes,2 hetes, 1 hetes klonok.

igy minden heten szuret lesz

 

 
 
>>> Songs Of The Universe <<<
ynul2008. február 28. 23:37
 
 
fák lombja alatt repdes
dalt űz egy száraz ajkú madár
mi vérét a fénnyel összefonná
s az erdő zöldjét kibontaná
látszik, törékeny teste
addig nem nyugszik
míg a föld bele nem harap
vagy ha áldott
a fülébe nem súg az ég, a nap
a kék,
alatta rét min
rajta a madárka árnyának
fekete lángja lobogva
kap virágból virágra
mígnem szárnyát kitárja
s Megáll
s meglátja
nézi,
de már nincs mit
se madár se árnyék
csak egy halk dal kúszik
a zöldellő, lélegző levelek felett
 

 
 
>>> Vicc <<<
1xű2008. február 28. 23:26
 
 
hozd ide a kanyarfúrót és azt a vödör áramot, aztán lógasd bele a dugóját hogy működjön.
erre visszakérdeztem hogy hol a vödör.
8-9éves voltam
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Sevil2008. február 28. 22:59
 
 
Drogprevenció Kék Pont módra:
http://www.drogriporter.hu/hu/mediamonitor/kekpontkuzd
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!