 | 
Legfrissebb hozzászólások (64831 - 64840)
 |  |  | | | |  |  |  | | Gén, szerintem túlságosan idealista vagy vizsgáld meg emberi minőségben, szerelj kamerát tizenévesek fejére, akik nyakig bennevannak, és élvezik. de ez huszonéves korukra nemigen lesz kifizetődő
Nargile erre csak annyit tudok most mondani, hogy tudtommal NORMA szerint minden étteremben lennie kell nemdohányzó résznek, sőt szórakozóhelyben is. vagy te hol szoktál étkezni?:P |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | a névrokon az én lennék kérem? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | sonic: De a névrokonodhoz hasonlóan tiltáspárti létedre te sem indokolod meg, hogy a problémás legális szereket akkor miért nem kellene betiltani, valamint te sem javasolsz megoldásokat az illegalitásból eredö problémákra! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Sztem indulj ki abból hogy 1. Te milyen fajtát szeretsz 2. mekkora a helyed 3. mennyire gyorsan szeretnél termést
Ha alacsony a helyed, gyorsan szeretnél termést és szereted a földhözvágós fajtákat, akkor valami indica vagy indicásabb hibrid. Ha magasabb helyed van, nem számít ha lassabban virágzik, és szereted ha szétcsavar, akkor vmi sativásabb hibridet vagy sativát. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Gén: Az igaz, hogy én is jobban örülnék annak, ha a Sandoz gyártaná az LSD-t, és ha mondjuk maximum egy-két nyugati (!) országban legális lenne. De (elnézést a kifejezésért) a balkánra erőltetni ilyen terveket akár csak a fű kapcsán, főleg a jelenlegi magyarországi körülmények között, amikor állat módjára esnek egymásnak emberek, lopnak, csalnak, hazudnak, labilis mindenkinek az egzisztenciája, stb. Hmmm.... Mi történne ilyen alapokkal?? Szerinted milyen set/setting ez egy utazáshoz?
Szóval, én Sonekkal értek egyet. A saját környezetem és a társadalmam alapján én sem tenném legálissá a drogokat, mert az maga lenne a pokol és a teljes leépülés.
Nargile: Ha a füvet is úgy szívnák az emberek, mint ahogy a cigit, akkor lenne itt csak nemulass! De durvábban is esnének szét, mint most a cigitől! A cigi azért károsabb STATISZTIKAILAG, mert többen füstölnek eszetelenül úgy, mint a gyárkémény. Ha a fűvet ezek az emberek is ilyen esztelenül szívnák, egészen más adatokat kapnál! Meg aztán nem a cigivel kellene kompenzálnod, mert az ilyen törekvés vége még az lesz, hogy betiltják a cigit is..., aztán se fű, se cigi :) Egyébként láttál te már fűtől vagy hasistól megkattant embereket? Mondjuk olyanokat, akik teljes személyiségváltozáson mentek keresztül?? Én láttam többet is, és mondhatom, hogy az egyáltalán nem vicces!! Sőt, igazán félelmetes! Ha láttál volna ehhez hasonlót, nem beszélnél ilyen felelőtlenül!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Tabika, semmiképp nem tesz jót, lehet, hogy te nem érzed, de ismerek olyat, akinek majdnem tönkrement a mája.
Én amikor ekizek, utána 5 percenként járok wc-re. még ha felet eszek, akkor is. más is így van vele? nagyon kellemetlen, főleg a hazafele út. meg otthon, amikor már aludnék de nem tudok. mit lehet tenni ellene? nincs valami gyógyszer rá, vagy valami.. (nem tenalady vagy pelenka):DD |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én a california orange-ot próbálom most indoorba. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | sonek: Kár, hogy nem válaszolsz a kérdéseimre, mert akkor jobban megérthetném a gondolkodásod mögötti logikát (amit így most nem látok).
A drogok egy része már most is legális és szabályozott (alkohol, dohány, kávé, "gyógy"szeripari termékek stb.). Ezek esetében korlátozott a hozzáférés és a reklám, megbízható a minöség, és lehetséges a termékadó visszaforgatása az okozott egészségügyi költségek finanszírozására, stb. Mindezek teljesen hiányoznak az illegális drogoknál. Te valahogy csak annyiban veszed egy kalap alá a jelenleg legális és illegális drogokat, hogy mindkét csoportot társadalmilag károsnak tartod (a környezetedben tapasztalt viselkedésmódok miatt), de mégsem változtatnál semmit a jelenlegi rossz helyzeten.
A drogpolitika nem pusztán a társadalom akaratából olyan, amilyen. A jelenlegi tiltó/büntetö drogpolitikát és annak propagandáját föként az USA kényszeríti az ENSZ-tagállamok társadalmaira.
Ha 100 emberböl 1 karambolozik, akkor a többi 99-töl is elveszik a jogosítványt? |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Szín: zöld Logó: dollár Forma: kerek
ez is nagyon jó, csak nem táncoltat és teljesen elcsavar 10/8 de csak azért vontam le 2 pontot mert én imádok táncolni :D |
| |  |  |  |

|