DAATH

Nem kell-e útnak indulni, mint a régi bölcsek tanították, és addig nem nyugodni, amíg az ember önmagát megtalálja?

Hamvas Béla

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (65076 - 65095)

 
 
>>> Természetvédelem <<<
anjou.2007. december 15. 13:58
 
 
Meta én voltam disznó vágáson (családi tradició, amugy kurvára nem szorolunk rá), de semmi para sincs benne (számomra) ettől függetlenül tényleg erős amit itt pár ember írt.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 15. 13:58
 
 
Szín: fekete
Logó: smiley
Forma: kerek

őőőő.... nem volt rossz. kb másfél óra iszonyat intenzív, nagyon jó felni, egy partira szerintem 2 kell belőle. Nem egy pörgetős valami, hanem egész estés megülős, beszélgetős. összességében 8/10
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
Nargile2007. december 15. 13:41
 
 
metta: ez a hozzászólás szerintem az irányelvek határait súrolja. Légyszíves számolj el 10-ig mielőtt hozzászólsz - nem a tartalommal van baj, még csak nem is az indulatokkal, de nem mindegy, milyen formában adod ki magadból, és milyen általánosításokra ragadtatod magad.
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
metametta2007. december 15. 12:56
 
 
xerfield:"Nem véletlen, hogy mi beszélgetünk itt ezekről a témákról egymás között, és nem az őzek..."

űr'sten.
ááááááááááá
nem hiszem el, hogy ennyire vak vagy.
ez a fajta szemlélet a szolipszizmus legprimitívebb formája.
az őzekről mi gondoskodunk.
nem azért nem beszélnek rólunk, vagy az erdőírtásról, mert képtelenek rá, mert arról valszeg pofázni ők is tudnak.
csak tenni nem tudnak azért, hogy a rothadt lelkű emberegyedek ne az erdőben csűrjék el a szemetet,
illetve
" a nélkülünk nem világ a világ" című erősen meghaladt filozófiai érveléssel a zászlajukon kiírtsák az élőhelyüket,
annak helyére disznótelepeket és csirkefarmokat tegyenek.
ez ellen ők tenni nem tudnak, max egy hatalmasat röhögni.

másik:
átesni a ló túloldalára a természetvédelemmel kapcsolatban max egy mongol sámán tud.
egy civilizált ember már nem.
most az a világ van, hogy aki nem látja át, hogy egy ilyen túlnépesedett állapotban az emberiség már nem pofázhat úgy, mint száz, kétszáz, ezer, ötezer éve, az hülye, és a saját és mások poklát ássa.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
ganon2007. december 15. 12:47
 
 
Próbálta már valaki a pépört habpatronnal?
Tényleg nagyon durva hatása van azzal?
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
metametta2007. december 15. 12:37
 
 
kersztény vagy ivy és harcművészeteket végzel?
hogy mered?
hát nem követed, hogy a pápa kijelentette, hogy a jóga ellentétben álla keresztény erkölcsökkel?
akkor a keleti harcművészet miért lenne jobb?
na persze...
pusztítani...
azt mindig is lehetett a halál vallásának nevében.
mert a szeretetvallásnak induló kereszténység a sok félremagyarázás után a legfeketébb halálvallássá lett.

a bibliával magyarázzátok, hogy miért ölitek le az állatokat?
hogy miért kellenek a világra disznótelepek?
hogy az ember a teremtés csúcsa?

igen.
akkor nektek való ez a vallás, úgy ahogy az írást belső értelmezés nélkül követni lehet.
megtehetünk mindent, mert ha meghalunk, akkor vagy a mennybe vagy a pokolra jutunk.
stb.
iszonyat egyszerű megoldás a folyamatosan felbukkanó kérdésözönre az ember egzisztenciával kapcsolatban.

persze.
george bush és cimborái is így gondolkodnak.
minek aláírni bármilyen kyotói egyezményt?
ha elbasszuk a földet, akkor azt tettük, ami a bibliában le van írva...
stb.

hányingerem van ettől.

remélem az összes ilyen lelki nyomorék mielőbb arra kényszerül, hogy maga vágja le a megzabálni kívánt állatot.

kiváncsi lennék, hogy ha nem kolbászformában tolnák a fejükbe a disznót, hanem egy röfögő érző lényt kéne megölni, akkor mi lenne a vélekedés.
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Én+te+ö=gén2007. december 15. 11:50
 
 
shine:
Válaszd külön a dolgokat:
- buli (haverok és drog nélkül): menj el csak a zene kedvéért v. egy jót ugrálni
- drog (haverok és buli nélkül): új környezetben, egyedül vagy új arcokkal
- haverok (buli és drog nélkül): más okoknál fogva összejönni az arcokkal

Így sikerülhet szétválasztani a kombót olyan módon, hogy összesítve ne okozzon hiányérzetet. Ami fontos: jobban rálátsz arra, hogy melyik tényezö valójában mennyire fontos neked.

A bulik a közösség megtapasztalásának erös élményei - lehet, hogy neked ez alakult ki a(z egyik) legerösebb közösségi élményeddé. Próbálj mellette/párhuzamosan más célú és összetételü, lehetöleg rendszeresen összegyülö kisebb társaságokba is jobban belekerülni. Idövel sikerülhet még jobb arcokat találni magad köré, akikkel a közös szórakozási/kikapcsolódási szokásokat fenntarthatóbbnak és kevésbé süllyesztönek találod majd a magad számára is.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
babette2007. december 15. 11:50
 
 
Valószínűleg csak a változás okozta stressz miatt van. Az én növénykém egy-két levele szintén bebarnult, elszáradt, volt ami le is esett. Viszont a legtöbb fönnmaradt rajta a kis elváltozás ellenére is. Szerintem nem érdemes levágni, mert azért valamennyit az is hozzá tesz a fotoszintézishez.
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
babette2007. december 15. 10:57
 
 
"Nem, de nem tudják, hogy hova tartoznak. Vannak akik meg fogják tudni idővel, és vannak akik nem."

Szóval szerinted, akinek a vallása nem a Biblián alapul, az nem is tudhatja, hogy hova tartozik igazából? Te talán tudod? Te hiszel egy mindenható, a világot teremtő és azt irányító istenben, egy észak-amerikai indián a földben, vízben növényben állatban jelenlévő istenben/istenekben hisz, őket tisztelve, nekik áldozva éli életét. Ettől még ő ugyanolyan biztos lehet a világban betöltött szerepét illetően, mint te. A vallások a hagyományokon, generációról generációra adódó ideákon és elsősorban a hiten alapulnak.Nem pedig a hétköznapokban tesztelt és bizonyított tényeken. Az egyik ember ebben hisz, a másik abban, a lényeg, hogy vallásuk segítséget nyújt abban, hogy el tudják magukat helyezni a világban. Az egy pozitív dolog, hogy ilyen biztos a hited, mert úgy érzem , neked nincsenek kételyeid az életben betöltött szerepedet illetően. De ne kezdjünk el abba belemenni, hogy melyik vallás hordozza a teljes igazságot, melyik nem, és szánakozva tekinteni az eltérő hitet valló emberekre,hogy ők majd nem részesülhetnek az örök boldogságból, mert szerintem tiszta szívből jövő hitek közt nincs különbség.
De ez már egy másik topikba tartozik inkább, bocsi ;)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Űrhajós2007. december 15. 10:49
 
 
Sziasztok!

megjelentek az alsó leveleken. Barna nagy foltok.
Ez mi lehet? Levágjam esetleg ezeket?
Egyébként összességében jó állapotban van.

Üdv
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Hopax2007. december 15. 10:49
 
 
Ez a geodaathing vicces dolog, innen nahallod elég gps-profi, szerintem ő tudna segíteni beindítani :) Ha nem is magokat, idézeteket vagy kommenteket lehetne beleírkálni (meg kis kütyüket).
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
jinzo2007. december 15. 10:44
 
 
sorry a lényeg:
http://index.hu/politika/kulfold/drgbrt2798/
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Ruski2007. december 15. 10:38
 
 
Itt meg lehet nézni létezik e g13.
http://www.always420forum.com/forum/about2242.html
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
jinzo2007. december 15. 10:34
 
 
A brit katonákat jól fizetik.
 

 
 
>>> Természetvédelem <<<
jinzo2007. december 15. 10:26
 
 
Im igy zárult rendkivül "sikeresen" Balin a környezetvédelmi konferencia.Tapsoljuk meg.:-(
http://index.hu/tech/kornyezet/bali071215/
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Verzamelmister2007. december 15. 10:19
 
 
urban legend???A sensi hivatalos honlapján megtaláljátok a MR.NICE G13 X HASH PLANT-ot,nem hiszem hogy csak kamu lenne.Amúgy ha tényleg csak urban legend akkor keresd ki itt :D
http://www.urbanlegends.hu/

verzamelmister
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Sennin2007. december 15. 05:29
 
 
Alapvetően az ember sokkal jobban ki van szolgáltatva önmagának és a környezetének egyaránt. Főleg azoknál, akikre amúgy is jobban hat a környezete. Ezért szerintem a barátod mikor "felsikoltott", olyan impulzust küldött feléd, amitől a félelmed ellenére is levetted, hogy ez most neki nem jó. Végülis kinéztetek egy ablakon ketten, és te csak arra gondolhattál, hogy nehogy kiessen, közben jól megszorongattad a vállát, nem történt végülis semmi.

Valaki írta, hogy a természetben minden tökéletesnek tűnik, ez szerintem is így van, valahogy a természet lenyűgöz. Még az is, ami maradt belőle egy magyarországi nagyváros peremén.. valahogy tökéletesnek és elsöprő erejűnek hat, ahogy a fák a szél által diktált ritmusra hajladoznak, az egész erdő hangosan dübörög, a föld folyamatosan összefüggő ősi mintákat rajzol ki, együtt mozgok a széllel egy idő után, rájövök, hogy ritmusa van az egésznek, egy földöntúli zene, amit eddig sosem hallottam, együtt 'örülünk' és ünnepeljük a létezést, közben lélekben örök barátságot fogadva minden élőlénnyel a világon, minden közelben levő fa barátomat átölelem, megsimogatom, a helység legmagasabb fája ekkor meghajol felém, mintegy üdvözlésképp, én viszonzom ezt, bekapcsolódnak a bokrok és a földön heverő ágacskák, ekkor már szaladunk a sötét erdőben, én végig ugrálok és táncolok... kifelé menet az erdő maradásra akar bírni, a sötétben titkos utakat rajzol ki nekem amelyek fénylő kis kövekkel vannak kirakva és amelyek levezetnek az ösvényről, amin járok.. vonzónak tartom az ajánlatot, de ideje hazamenni...




Aztán beleszakadok a városba, és az első buszon amire felszállok meglátom az első embert, aki a külvilágot kizárva savanyú képpel néz kifelé a fejéből, nem is akar látni semmit, megijedek, azon gondolkodom, hogy megnyomom a vészgombot leugrok és visszarohanok az erdőbe, igazából mindegy, csak ki innen... aztán végül maradásra bírom magam, menedéket keres és találok: egy széplelkű és kedves lány napsugarait figyelve képes vagyok lenyugodni és a helyemen maradni... azóta is úgy érzem köszönettel tartozom neki, amiért ott volt és a jelenlétével segített.

Könnyen és gyorsan beleragad az ember egy szituációba, ami ha nagyon ijesztő, gyorsan körbe kell nézni és találni valamit, ami segíthet legyőzni a rosszat.. ha az ember megpróbálja, szerintem általában sikerül.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 15. 05:13
 
 
Szín: zöld
Logó: dollár
Forma: domború

Újabb következtetést vontam le a zöld dollárról: a kedélyállapotot nagyon fel tudja dobni, és be lehet tőle állni, de discoban nem az igazi, nem táncoltat eléggé, sokszor elnehezedik az ember lába tőle, ezért az értékelésem 8/10
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Airborn2007. december 15. 03:33
 
 
És most megtaláltam az eredeti szöveget Mary Schmich által:
http://href.hu/x/469r
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 15. 03:14
 
 
Szín: zöld
Logó: dollár
Forma: kerek

Csak megerősíteni akarom az előttem szólókat :)
nagyon jó! 1-et ettem és feldobott egész este!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!