DAATH

Gyakori, hogy az emberek azzal próbálják védelmezni az előítéleteiket, hogy ösztönöknek nevezik őket.

Rudyard Kipling

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (65701 - 65720)

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 8. 10:09
 
 
Hi All!!! Estig valaki megmondaná nekem tapasztalatait, hallomásait a következőkről: zöld dolcsi, fekete smiley??!?!?!?! Köszönöm.
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
jinzo2007. december 8. 10:01
 
 
Űrhajós:
A félárnyékos helyeket kedveli.Én a lámpát nem ajánlom,pár napja megpróbáltam,de 3 óra után ijesztöen összeesett nem nagyon tudom miért.Tényleg nem kell neki sok csak figyelj rá.Ne öntözd túl és ne legyen túl melege se..Az enyém ennyitöl gyönyörüen nő.Hála égnek.:)
 

 
 
>>> Party ajánló <<<
Dubweiser2007. december 8. 09:51
 
 
Bizony, végre Cinetrip :)
Lebegés a vízben ambientre az 500 éves törökfürdőben, tömör pszichedélia :)
És január 1-én is, ráadásul akkor lesz 10 éves a 'trip, így már meg is van, hová megyünk szilveszterkor : sehová :)
 

 
 
>>> meg amúgy etnobotanika <<<
BlackSheep2007. december 8. 09:01
 
 
Hát a herbalyoga.com-on anyit olvastam rola hogy Afrodisztikus és tudat modosito hatása van. Nagyon ritka növény és a himalája környékén van az élöhelye satöbi satöbi.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
BlackSheep2007. december 8. 08:35
 
 
A garafarmos "tricolor" az kék hajnalka csak elirás az elején kék hajnalka a hátúlyán tricolor szoval elég érdekes én vettem már 2x is de mind2x rossz helyszin és programot választotam de volt egy leirhatatlan érzés ja és ha bele feküdtem az ágyamba szinte elvesztem benne magába szipppantot
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Űrhajós2007. december 8. 08:25
 
 
Na, megjött az én palántám is.
én egy 2 literes pillepalackba fogom átrakni.
most egy ablakpárkányon van, sajnos elég ködös az idő, sötét van... :-(
világítás kell neki nagyon?
 

 
 
>>> Látni a világot, ha még érdekel valakit... <<<
nlwarez2007. december 8. 07:34
 
 
köszi az infót! most készülök arra fele....

"hatalmas fák között GOMBA házakban lakunk és MINDÍÍÍÍG VIDÁMAK VAGYUUUUNK" persze persze..... (....amanita muscaria házakban lakuuunk....)

szóval: mint egy jó gomba után: ingerek alapálláson, mi kell mit szertnék? fű? ááá elég volt, sex? kész vagyok, szétk***am a csajokat, éhes vagyok? tele zabáltam magam, inni bármit? tele vok, pipi-kaka? megvolt! hó(ho-hó)? pfff pörgög az agyam mint zinger, elég! akkor mi van? jaaaaaa megvan: fáradt vagyok...aludnom kell!!! szal:::
JÓ éjt mindenkinek, és boldog (gazdasági esemény, százalékok meg minden) ünnepeket mindenkinek!!!
üdv
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 8. 03:43
 
 
Szín: barna
Logó: dollár
Forma: kerek

Fehér D&G-vel indítva, rá 2db barna dolláros... Ezt az érzést már rég kerestem... a zenébe rettentő módon bele tudtam élni magam, pörgetett is kellőképp, valamint olyan letisztult, intenzív szeretet és nyugodtság töltött el amit eddig a mostani karikák nem nagyon adtak... ez az összetétel 10/10
 

 
 
>>> Gyűlölet: a legrosszabb érzés <<<
Titti2007. december 8. 03:26
 
 
metametta, ha a hajamat tépnéd és úgy ordítanád ki közben a mérged akkor is aranyos lennél, és bírlak, szóval én a kiselefánt századjára talán megtanulom , hogy fogjam be a csöpp kis pofám
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
tester2007. december 8. 03:12
 
 
olyat nem lehetne hogy regisztralasnal bekerjen egy kort is es ez mondjuk kiirja minden hozzaszolas melle?
talan megertobb lennek
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2007. december 8. 03:04
 
 
marmint a modszer.
a kony meg regi.
en meg be vagyok baszva.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
tester2007. december 8. 02:54
 
 
azt is vedd figyelembe hogy ezt a konyvet 81ben adtak ki eloszor, 91ben masodszor.
ma mar szeles korben elterjedt, hogy szepen fogalmazzak
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
tester2007. december 8. 02:40
 
 
ez az arterkep sztem komplikaltabb annal minthogy megyere-varosra sot -dealerre lehessen bontani hogy hol mennyi a cucc, merhogy lehet hogy en kettoer veszem a szomszed meg masfelert ugyanattol a dealertol.
ebbol adodo arkulonbsegek mindenhol lehetnek, bar azt nem mondtam hogy mibol adodo.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. december 8. 00:08
 
 
Szín: fehér
Logó: D&G
Forma: kerek

Szerintem nagyon bejövős. Beszélgetni és sétálni a végtelenbe egész jó velei 10\8
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. december 8. 00:06
 
 
Occasionally hybrid offspring will prove inferior to both parents, but the first generation may still contain recessive genes for a favorable characteristic seen in a parent if the parent was homozygous for that trait. First generation (F1) hybrids are therefore inbred to allow recessive genes to recombine and express the desired parental trait. Many breeders stop with the first cross and never realize the genetic potential of their strain. They fail to produce an F2 generation by crossing or self-pollinating F1 offspring. Since most domestic Cannabis strains are F1 hybrids for many characteristics, great diversity and recessive recombination can result from inbreeding domestic hybrid strains. In this way the breeding of the F1 hybrids has already been accomplished, and a year is saved by going directly to F2 hybrids. These F2 hybrids are more likely to express recessive parental traits. From the F2 hybrid generation selections can be made for parents which are used to start new true-breeding strains. Indeed, F2 hybrids might appear with more extreme characteristics than either of the P~ parents. (For example, P1 high-THC X P1 low-THC yields F1 hybrids
of intermediate THC content. Selfing the F1 yields F2 hybrids, of both P1 [high and low THC] phenotypes, intermediate F1 phenotypes, and extra-high THC as well as extra-low THC phenotypes.)
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Hopax2007. december 7. 23:36
 
 
Ilyen google mapsosat ne csináljatok, mert az lenne belőle, hogy két hét múlva megjelenne a médiában, hogy "drogos oldalon lévő fórumozók segítik egymásnak megtalálni a legolcsóbb droglelőhelyet".
 

 
 
>>> Ecstasy, a szeretdrog <<<
Erebos2007. december 7. 22:06
 
 
légyszíves ne szolgáltass okot egy újabb média botrányra. lassíts. havi 1x csinálj valamit, utána/előtte/köben vitamin stb kúra. am meg, nem is kell mindenkinek köszönni akit nem is ismersz. a másik még, h manapság már lassan az is baj ha túl kedves vagy. főleg olyanokkal akik nem érdemlik meg. ezzel vigyázz. aki megérdemli természetesen legyél vele kedves, de ehhez ne kelljen semmilyen szer. ehhez te magad kellesz. a szerek csak segíteni tudnak a helyes utat megtalálni, de nem ők maguk az út. és egyszer kell rátalálni erre az útra, és utána önerő... ne várdd, hogy a sültcsirke az öledbe pottyanjon...
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Airborn2007. december 7. 22:01
 
 
Na, találtam infót a gugli térképről, de tényleg ki kéne találni, h hogyan kéne megvalósítani
Ha mondjuk megyénként lenne, akkor annyira nem fontos a térkép, városonként viszont nem biztonságos (gondoljunk pl egy kis falura)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. december 7. 21:59
 
 
mert érdekes
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
tester2007. december 7. 21:55
 
 
munkaugyben ugy tudom illegalis drogtesztet vegeztetni, ha meg csak sima labor vagy egeszegugyi vizsgalat lesz annal nincs drogteszt
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!