DAATH

De tudja, drága uram, a valóság csak egy Rorschach-féle tintafolt.

Alan W. Watts

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (66561 - 66570)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
mahadeva2007. november 26. 22:41
 
 
Mellesleg Bard kérdésére reagálva:
egy másodéves vegyész már szerintem simán meg tudja csinálni. Viszont az eszközök megteremtése megintcsak más kérdés, mert nem egy-két forintos berendezések kellenek hozzá, amit csak úgy meg lehet venni. Maga a szintézis annyira nem durván bonyolult, csak nem megy olyan házi-zuglaboros eszközökkel, mint mondjuk a metamfetamin előállítása jóddal, foszforral és efedrinnel, vagy amfetamin-szulfáté öö elég undorító dolgokkal, mint higanysók.
Hola, egyébként a te eseted nem egyedülálló. Kaptunk mi is kamu-papírt, szerencsére ingyen... Az nem ragadt, csak nagyon gyorsan szétesett meg placebóként hatott egy kicsit. Egyébként megkérdezhetem, hogy mi volt rajta, vagy milyen blotterről feltételezed a származását?
(Van egy pár tippem...)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mert2007. november 26. 22:38
 
 
akkor a magyar tanárom volt .. annó, azt mondta vannak bizonyos esetek mikor lehet és elé vesszőt rakni
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
hirokin2007. november 26. 22:37
 
 
És elé csak akkor nem kell vessző, ha felsorolás ténye forog fenn. :)
Ha mellé/alárendelt mondatrészeket választ el, akkor kell.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Romulus2007. november 26. 22:19
 
 
Gen könyörgöm csak próbáld meg hogy írsz egy üzit figyelmenkívül hagyva hogy azt írja nem tudsz....
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. november 26. 22:09
 
 
csak annyit szeretnék off-olni, hogy a magyar nyelvtan helyesírási szabályai alapján: "és" elé nem kell vessző! sem pedig utánna. ..gondolom, mert az "és" nyelvtanilag megfelel a vesszővel, ezért nincs értelme.

mostanába ez egy elég populáris hiba, ami nem túl esztétikus. szerintem..

egyébként tényleg nem túl büdös a WR.. inkább amolyan jóó mély illata van, kicsit citrus jellegű.

Mi most a legmenőbb fajta?

Cucen
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
hola2007. november 26. 21:48
 
 
nem fogom tovább adni nem leszek akkora g*ci bár az a 45kiló rendesen földhöz vágott.
ganon: nekem van lsd szintézisem csak be kell gépelnem és elküldöm.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
jinzo2007. november 26. 21:45
 
 
Csáo!
Szeretnék megkérni valakit aki már rendelt a sensi-töl vegye fel fel velem a kapcsolatot pár kérdés erejéig.Elöre is köszi
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. november 26. 21:36
 
 
Szín: sárga
Logó: -nincs logó-
Forma: kerek

Egyik legjobb! Fasza nagyon! Csak lehet, hogy nem kellett volna egyszerre kettőt bevennem... kicsit durván pörögtem :S :D de nagyon jó volt!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. november 26. 21:30
 
 
Szín: piros
Logó: Mitsubishi
Forma: kerek

Sztem ez a legrosszabb! egyszer dobtam csak ilyet, de annyi elég volt. semmi hatása nem volt azon kívül, hogy égett a bőröm és tiszta libabőr voltam, jah meg tök idegbeteg... rendesen örültem mikor elmúlt a hatása! ebből többször nem kérek...:S
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
hirokin2007. november 26. 21:20
 
 
kert-ész, köszönöm a válaszodat, csak azért vagyok kissé bizonytalan, mert amit eddig kicsi nylonzacskóban kaptam, soha nem volt feltűnően szagos, viszont soha nem is tudtam, hogy milyen fajta cucc. Meg hát nem is vagyok egy Rex felügyelő.
De ha te saját tapasztalatból azt mondod, hogy a fehérorosz nem fogja betölteni a teljes lakótelepet, akkor meg fogom próbálni, és köszi hogy téped a szájad, és megosztod a tapasztalataidat. :-)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!