 | 
Legfrissebb hozzászólások (69201 - 69220)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | génnel álmodtam, de nem tudom mit, csak tudtam hogy ő gén, pontosabban ,gén, veled álmodtam, ja de, fű volt az asztalon, és vöröses szöszhajad volt, csak egy percig tartott, ja és olvasni akartál a gondolataimba |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: fehér Logó: Superman Forma: kerek
Hát nem is tudom....... bekaptam egy felet, kb. 15-20 perc mulva végigfutott a testemen a forróság, lüktetett a kép és a hang, tipikus "azta kurva de készen vagyok fíling" és ennyi! ez kb tartott 4-5 percig!SZÁNALMAS! szerintem van benne MDMA de kurva kevés! Íze: nagyon keserű, és szerintem nem MCCp-s!
10/3http://kepfeltoltes.hu/view/071015/S6000491_www.kepfeltoltes.hu_.jpg |
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Itt a lenyomat készítés. Ezt én is úgy kaptam. Teletabi, lenyomatot akkor kell szedni, amikor a gombi kalapja épp ledobta a spóralemezeket fedő hártyáját. Lenyomatot én személy szerint így vettem: Kinéztem magamnak a legnagyobb kalapú gombát. Amint a hártyája leszakadt, lecsippantottam a szárát steril ollóval. (Minél közelebb a kalaphoz.) Ezután kiterítettem egy alufóliát, amire lemezekkel lefelé, rátettem a gombakalapot. Erre szórja később a spóráit. A kalapot lefedtem egy erre a célra kialakított fedővel. A fedő egy lapos kis műanyag doboz. (Asszem saláta volt benne, de mindegy.) A tetejére vágtam egy kb. 50 Forintos nagyságú lyukat. Ezt a lyukat lefedtem tyvekkkel és jól leszigszalagoztam, hogy a gombakalap csak ezen keresztül tudjon levegőzni. Vársz két-három napot, majd amikor a kalap kiszárad kapsz egy szép spóralenyomatot az alufóliára. Összehajtogatod az alufóliát és elteszed védett helyre, megőrizvén az utókornak. A cuccok amiket használok természetesen teljesen sterilek. (Elmosva és 90%-os alkohollal letörölgetve.) Tyveket mindenki könnyedén szerezhet. A manapság kapható CD tartók anyaga pl. tyvek. (Lapozgatható kis táskaszerűségek, tudjátok.) Aki béna és nem tud elmenni vmelyik shoping centerbe venni tyveket az használhat vattát is. A lényeg, hogy a kalap tudjon levegőzni, mert ha nem tud akkor bepállik és berohad. Ellenben így szépen kiszárad.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Nem, ez csak mostantól él régi fórumozóknak. És megint nem tudtam, hány témakörre vannak osztva a topicok... :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Tesz: már kitöltöttem, csak régebben, jár-e a narancssárga? :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Mai fejlesztések: - az Anyagok kategória kettéválasztása: Pszichedelikumok / Egyéb anyagok - a Vezérlöpultban új lehetöség emailcserére (=régi átírása újra) - a showLatest oldal alján link a "Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás"-ra - szünetel az új témakörök nyitási lehetösége - új adminisztrációs felület, ahonnan 1-2 gombnyomással hozzászólás törlése/visszaállítása, áthelyezése, tetszöleges szöveggel kipirosítása, felhasználó belépési tesztre küldése - a sikeresen kitöltött belépti tesztért nicknév-narancssárgásítás jár! :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | nah mégegyszer:
White Skunk (White Widow x Skunk #1) ...a Great White Shark is és a Shark Shock is ugyanez a kereszt... biztos jó, de hogy a Sensi WL miért adja lyen olcsón? nemtudom...
ICE = skunk x northern lights X afghan ..ezt inkább indoor-ba, mert out-ba sose lesz kész.. ill. nem lesz olyan, amilyen lehetne pl. lámpa alatt.
Orange Bud ez egy skunk. szívtam régebben outdoor formában, de engem se az ízével se a hatásával nem nyűgözött le, a kinézetéről nem is beszélve. indoor-ban talán... de a Dutch Passion magbanktól inkább távol maradnék.
Power Plant 100% dél-afrikai sativa. ezt is volt szerencsém tesztelni :) de semmi kiemelkedő... tiszta sativás hatása van, szóval ha az ütős indica hatást szereted, akkor nem fog annyira tetszeni (ahogy nekem se), de a terméshozama jó, a fejek világoszöldek, a hatása messze nem kiemelkedő.
Himalaya? pontosan ilyen néven, szerintem nem árulnak semmit... viszont van egy GH-os Himalayan Gold. arra gondolsz csokker? Ez tényleg ilyen megbízható?? tudnál írni róla bővebben?
live & learn
CN |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | nekem ami nem jön be a feminizálásban az az, hogy, ha nekem tetszik pl. az eredeti Super Skunk és megakarom venni feminizált formában, akkor nem tudom. miért nem tudom megvenni az eredeti Super Skunk-ot? mert a Super Skunk egy f1 hybrid (skunkXafghan), a feminizált Super Skunk viszont nőivarú Super Skunk f2! a termős növényt, vegyszerekkel hím virágok kihozására késztetik, majd a növény leporozza magát...
f1 = két különböző szülő első generációja f2 = ugyanolyan fajta szülők keresztezésével kapjuk (pl. Super Skunk X Super Skunk)
..meglehet nézni az f2 magok árát, pl. az f1-ekhez képest... olcsóóó
miért? mert f2 esetén nem teljesen kiszámítható a végeredmény (sok fenotípusra bomlik, melyeknek valószínűleg csak egy része felel majd meg az elvárásoknak)
nekem jobban tetszik az, ahogy a Female Seeds állítja elő a magokat, ők valahogy "kiszűrik a nőivarúakat" de sajnos pontos eljárást nem ismerek.. a lényeg, hogy nem f2.
peace, Cucen |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | bombadiltoma: Több okból sem látom értelmét vagy hasznát az Ecstasy tabletták témakör leválasztásának: korántsem a legnagyobb volumenü topic; a legolvasottabbak közé tartozik; a gyakorlatban egyik leghasznosabb tartalmú; az adatbáziskapcsolat miatt tartalmilag a legjobban adminisztrált, a témája miatt pedig aránylag rövid hozzászólásokat tartalmaz. Úgyhogy szerintem az offon kívül minden maradjon indexelve.
Verzamelmister: Igen, bebizonyítottad az elvárt témaismereti szint elérését. Annak meg külön örülök, hogy mindezt önszorgalomból (és nem kötelezö jelleggel) tetted!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | de akkor az összeset egyék meg, hogy véletlenül se jusson hozzám :DDDDDDD még mindig nem értem miért jó ha rosszul vagy :DDDDDD meg ha ég mindened meg rángat a görcs wáááá :S |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: fehér, kék szemcsés Logó: Armani Forma: kerek
egy negyed liter pálinka és két redbull után eléggé szétcsapott. 10/9
régebben ettem egy tiszta fehér armanit, ami viszont nem jött be. Lehet, hogy az már romlott volt. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: piros Logó: -nincs logó- Forma: átlagnál nagyobb
Háááát:D ez elég fura volt, 3bol/2 embernek nagyon bejött meg tudtak tőle táncolni, engem meg így leültetett, nemtom én nem ajánlom buliba, szerintem MDA, mert mindenki mondta h nincs szeretet flash, viszont így furán lát/ benézései vannak:D
furcsa tabletták szaladgálnak manapság... :/ |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Szín: narancssárga Logó: Bacardi Forma: kerek
Hááát, mdma az biztos, 3bol-2 embernek köztük nekem is 1 óra után kezdte adni, és nem is tartott sokáig... de 3bol 1 nek meg hihetetlenül bejött. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "attól vagy szarul és ez tetszik az embereknek:)"
Ha tetszik akkor egyék! Hol itt a probléma? :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | azaz hernyó XDDDDD valószínű :DDD. majd pont raknak bele ilyen nagy értékú vmit... hát szerintem az mcpp eléggé eltér a herointól :DDD de végülis aki idáig scak ivott annak be lehet adni... :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ezt a pihent agyú játékot :D [első link] a madarak szivatnak :S :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | itt is fagyott tegnap este :-/ tényleg itt az idő :D
csokker, nagyon érdekelnének a Super Skunk-jaid (össze szeretném hasonlítani...)
live & learn
NG |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Gén,sokadszorra végre hibátlanul kitöltöttem a belépési tesztet.Akkor így már teljes jogú forumozó lettem? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Szóval hogy kell akkor lenyomatot csinálni?? Mondjuk olyat h a papriron rajtalegyen a szép gombaredők?? |
| |  |  |  |

|