DAATH

Nincs az az abszurd, vagy nevetséges dolog a világon, amit ne írt volna le már valamelyik filozófus.

Oliver Goldsmith

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (69431 - 69450)

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
zeep2007. október 12. 13:58
 
 
lenyomatot hogy kell készíteni? ráteszem egy lapra a kalapot ,lefedem és csók?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
hombár2007. október 12. 13:45
 
 
Egy kis segítség kellene a ripennel kapcsolatban. Tudom már volt róla szó, hogy az utolsó 10 napban kell használni, de annyit szeretnék még tudni róla, hogy minden nap kell-e adni (egy keveset) vagy csak 2-3 naponta (többet). Mi erről a tapasztalat? Kinek mi jött be?
Köci
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
sonek2007. október 12. 13:40
 
 
ajtoablak

hm.

a hipnozis (a regressziv hipnozis) elsodleges celja, a tudatalatti emlekekben orzott elmenyek, szituaciok tudati szintre valo emelese, pszichoterapiaban az igy felszinre hozott emlekek feldolgozasa, segitseggel, helyes iranymutatassal

de! skizoprhrenia eseteben, az emlekek mar torzulva kerulnek megjegyzesre, torzitja oket a szukseg arra, hogy e tudattal kepes legyen tovabb elni.

a torzulast tudja: tehat titti az emlekeiben levo dolgokkal teljesen tisztaban van: tudja, h mostohaapja eroszakot kovetett el ellene, de ezen nem ragodik gondolom mar egy jo ideje, hanem szenvtelenul atalakitotta az elmenyt, es mint egy targyat kezeli onmagat (erre utal az elozo hozzaszolasaban a konnyen rendelem ala magam)

nem gondolom, hogy az emlekek felszinre hozasaval az o eseteben valtozna valami
 

 
 
>>> THC/Drog Kimutatás <<<
Pumba922007. október 12. 13:27
 
 
Mzperx:
Ha ilyen iskolai felvételihez kell a dolog akkor nem nézik a drogokat-->tapasztalotból mondom.Én is megilyedtem h mi lesz, de nem volt kijelölve a vizsgálati lapon a drogok kimutatása.
 

 
 
>>> Desteni Universe <<<
mahadeva2007. október 12. 12:53
 
 
"Originally when man was created, we were solely created for the purpose of enslavement by a race of beings called the Annunaki. They created the mind construct that consists as our entire body to ensure that we as human beings could be controlled and directed as slaves. The Annunaki were a race that enslaved other beings due to how manipulative and deceitful they were, so that they could have slaves to always ensure that their world were prepared and taken care of – with gold provided to them from human beings as slaves from earth. That is basically what we are doing to our world: We are creating an enslavement environment for them, which they were planning on visiting again one day. They were power hungry beings that go about preparing entire planets so that they are able to enjoy its resources, so you are able to imagine how entertaining this planet was for them. You are able to read more about the Annunaki to get an understanding of who they were."

Annunaki? Rabszolgaság?
Ez tényleg nagyon meredek! :D

 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
mahadeva2007. október 12. 12:46
 
 
Egy lépést előre, kettőt hátra. Állítólag ez most azért lett mert valami befunguszolt fiatalkorú leányzó "öngyilkos" lett... Leesett valami erkélyről vagy mi.
Egyébként a füvet is megszorításoknak teszik ki, illetve nem vagyok meggyőződve, hogy mindig legális marad itt is. Bár nagyon sok pénzt költenek prevencióra, valószínűleg a kijelölt prevenciós út még mindig helytelen. Nem tudom miért kerülne olyan sokba megkérdezni azokat a használókat, akiknek semmiféle öngyilkos hajlamuk nincs a dologtól, hogy hogyan is használják biztonságosan a kalapos jószágot.
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
teletabi2007. október 12. 12:17
 
 
Cucen$:

Skywalker szar ?
Hát apám te megint bizonyítottál...
Gondolom tapasztalatból beszélsz.
Idén amit vetettem, az bitang erõs lett és kiba...tt gyantás.

Vagy azért szar mert bealtat és rohadt erõs?
Mert én ezért nem szeretem a sky-t. De a srác fájdalomcsillapítónak akarta...

Na mind1. Viszont a skywalkerrõl kézzel olyan csokit csináltam, hogy "egy hétig magammal sem tegezõdtem", majd pont veled fogok vitatkozni...

peace
Teletabi
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
scp2007. október 12. 12:02
 
 
Akkor marad a Bécs személyesen, kb. 2x annyi pénzért.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
Awas2007. október 12. 11:33
 
 
Egy holland online bolttól kaptam a köv. infót:

"It is official magic mushrooms will be banned (illegal) that is what the Dutch Government decided last Wednesday.
They say that it will be may be illegal as soon as possible, so any day the mushrooms might be turned off."
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
Sustanon2007. október 12. 11:15
 
 
Mi negyedeltük 8 évvel ezelött. Legelső lasztim zöld alma volt rendes csutkája volt utána jött a sárga mtv-s fuu az is kemény volt nagyon:D régebben elég volt 2db egész este. Volt egy ismim amikor egy este beszúrt 18at összvissz rossz volt ránézni.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
bishop_2007. október 12. 11:06
 
 
to sista:

http://rapidshare.com/files/61995817/07-sista_gracy_ft._sugar_minott-my_praises__d
ub_-rks.mp3.html
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
hombár2007. október 12. 11:02
 
 
Természetesen nem szabad semmit rendelni, nem csak, mert áthúzhatják az ember agyát, hanem mert -igen jól sejted- átnézik a gyanús leveleket. Bár a nyomozási technikák titkosítva vannak, de gondolom, számodra is egyértelmű, hogy ezzel az eszközzel is élnek a hatóságok. Szóval, mindent csak személyesen…
A mag birtoklásról pedig annyit (bár nem emlékszem az összes erre vonatkozó büntetőjogi állásfoglalásra), hogy szerintem már előkészületnek minősül.
üdv
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Cucen$2007. október 12. 10:25
 
 
yah scp. ne rendelj semmit. nem is lehet...
 

 
 
>>> Mozi "másképp": a pszichedelikus filmek <<<
saamaan2007. október 12. 09:50
 
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_and_the_Rave

You have been pawns of Aku's evil, but now you're free. Return to your homes and never dance to this evil beat again.
 

 
 
>>> DMT vagy halál? <<<
mahadeva2007. október 12. 09:17
 
 
No, akkor egy kis felhomályosítás a DMT-ről és ayahuascáról :D

A DMT az agyban is megtalálható ingerületátvivő anyag (illegalizálásával az agy egészséges működését is betiltották???), a szerotonin nevű neurotranszmittertől csak két metilcsoportban tér el asszem, ami már csak azért is komoly, mert ugye a szerotonin a magasabb szintű idegrendszer "kenőanyaga", az egyik legfontosabb ingerületátvivő. Na most ha túl sok a DMT (nyomsz egy pár slukkot), akkor a vérben felgyűlt DMT áttörve az agy-vér gáton az agyadban a szerotonin helyét veszi át, de mivel némileg módosult szerotonin, ezért "némileg" módosul a tudatállapot is. Egyébként a DMT rengeteg növényben megtalálható, pl phalaris vagy mimosa, ezek könnyen hozzáférhetőek kereskedelmi forgalomban, kivonatolásuk sem túl bonyolult, bár némi felkészültésget és kémiai tudást igényel.

Az ayahuasca dél-amerikai indián törzsek szent itala, minden törzsnek más receptje van amely megadja a különböző változatok egyediségét. A lényeg egy: a DMT orális utón történő fogyasztását MAO-gátlás segítségével lehetővé teszik, eredmény: a trip nem rövid, robbanásszerű tudatállapotváltozás, hanem egy jóval hosszabb, lassabban kiépülő, azonban intenzitásában a pipából szívott tiszta DMT-hez fogható.

Hogy mik ezek az MAO-gátlók? Különböző enzimek, a monoamin-oxidáz enzimek gátlói. Ez azt jelenti, hogy a szervezetedben található, egy szabad aminocsoporttal rendelkező molekulák nem tudnak lebomlani, így orálisan is az agyba juthatnak. A dolognak vannak veszélyei is: könnyen szerotonin-szindrómát okozhat a nem megfelelő használat, pl.: elmért dózis. A szervezetben nem csak az agy működik MAO enzimek hatása alatt, hanem nagyjából minden, ami a simaizmokkal összefüggésben van, pl.: bélrendszer. Éppen ezért az MAO gátlás bizonyos étrendi restrikciókat von maga után, különben könnyen szívrohammal végezheted a nagy tripet.
Az MAO-gátlásnak két fő típusát különböztetik meg: reverzibilis és irreverzibilis. A kettő között a különbség, hogy a reverzibilis MAO-gátlás viszonylag rövid idő alatt megszűnik, az irreverzibilis gátlás viszont csak több hét alatt szűnik meg. A pszichedelikus világ szinte csak és kizárólag reverzibiliset használ (pl harmin és harmalin), mert hogy ez sokkal veszélytelenebb.

A DMT-hez nagyon közel álló vegyület, az 5MeO-DMT, csupán dózisban tér el, illetve bizonyos tripleírások említenek egyéb eltéréseket is. Az 5MeO-DMT a DMT-nél sokkal könnyebben jut át az agy-vér gáton mivel polaritásában és kémiai sajátságaiban enyhén eltér. Szintén illegális kábítószer, MAO-gátlás alatt fogyasztását nem nagy ajánlgatják. A Bufo Alvarius nevű varangyfaj termeli a bufotelinnel, ami szintén pszichedelikus vegyület, ám jóval veszélyesebb az előző kettőnél. A hazánkban előforduló varangyok csak bufot termelnek.

Asszem ennyi. :D
 

 
 
>>> Psychostimuláns <<<
mahadeva2007. október 12. 08:55
 
 
Romulus, nem hinném hogy a kettő között bármilyen összefüggés lenne, bár lehet hogy tévedek. A sav igazból nem hétköznapi savként viselkedik a szervezetedben, mint ahogy a cukor sem lúgként. Bad tripre annyiban jó a cukros lötty, hogy ugye a cukrok boldogsághormonokat szabadítanak fel. Bad tripre egyébként személy szerint a csokit ajánlom (nem, nem azt a csokit, hanem mondjuk sima boci étcsokit), merthogy enyhén megdogja az endorfinszintet. Ami még jó ilyen esetre, a különböző szerotoninblokkoló nyugtatók. Ezek kb. megszüntetik a tripet is, ha eleget zabálsz be belőlük, de ez csak tényleg végszükség esetén.
Bocs ez szerintem offtopic volt...
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Siphersh2007. október 12. 08:10
 
 
Álommanó, olvastad Huxley-tól a Szép új világot? Abban a világban aztán tényleg száz százalékos a közegészség. És még csak nem is kell érte senkit börtönbe zárni.
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
TheRottweiler2007. október 12. 07:46
 
 
nagyon köszi mindenkinek a segítséget, igazán kedvesek vagytok. már kezdtem kicsit a 22es csapdájában érezni magam :D :P

@istennő: szerintem érdekel a téma, majd írok neked.

@Ajtóablak:
öö.. ez az topic érdekel, de az az igazság h ezeket én eddig elsajátítottnak hittem :D sokat foglalkoztam agy- és önkontrollal, és az alváson kívül mindent megtanultam irányítani [anyagcsere, izmok, bármi]... ezért is pánikolok be amikor elvesztem az uralmat...

tényleg kösz every
pisz, és ne feledjétek: take the red pill, and stay in wonderland...
 

 
 
>>> Versfaragás <<<
Titti2007. október 12. 04:39
 
 
"kicsit" giccses, és nincs csak az eleje megírva:

Ezüsthold lesütve szűzszemét,
holdsugár ölelte át lágyan
a Vándor halovány arcának
tiszta tekintetét
Két egybefüggő szempár
szőtt hálót az éjszaka
sötétjében, a Vándor
tekintete felfelé, s érezte
milyen őszinte az éj,
csillagok számtalan égtakaróként
a Hold egy szelíd mosoly
a messzeség szépségén.
A Vándor lehajtva fejét
gomolygó lila felhő takarja
be nyugodt szívét
Fülébe zúg az éjszaka
titokzatos szele, és súgja
a Hold , a Hold nevet
kacag, könnye folyik arcán
cseppjei gödröcskéiben megremegnek
AVándorra fordítja tekintetét
lágy , finom érintésével megsimítja
arcát, megfogja kezét - gyere velem! -
S végigvezeti az éjben, a
sötétség rejtett meséjében
Szeméből a Csillagok titkai
tükröződnek vissza, arcán
mély nyomai, egy szelíd
gondolatnak, kedves ajkaknak
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
Titti2007. október 12. 04:11
 
 
kedves ajtóablak, nagyon szépen köszönöm!( képzeld azt, hogy nagyon pici betűkkel írtam, a hangom is olyan)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!