DAATH

Furcsa, hogy az igazság ott kopog az ajtódon, te meg kiszólsz: „Most kell jönnöd neked is, amikor az igazságot keresem?” S mit tehet az igazság, áll odébb. Furcsa.

Robert M. Pirsig

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (69506 - 69515)

 
 
>>> alkoholizálás <<<
Airborn2007. október 11. 19:18
 
 
(amúgy Romulus, te nem travianozol? :)
 

 
 
>>> alkoholizálás <<<
Airborn2007. október 11. 19:15
 
 
szerintem anjounak van igaza...
alkoholt nem lehet ésszel? lsdt/ekit/füvet nem lehet észnélkül?
ezek a tünetek akkor is jelentkeznek, ha mondjuk megiszol 1 üveg bort 1 éjszaka alatt? (persze nem kannásat :)
és mi van, ha mondjuk ekiből beversz 10et? vagy...satöbbi
mindent lehet ésszel és mértékkel csinálni és fordítva
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Verzamelmister2007. október 11. 19:13
 
 
Mindíg be tudjátok nekem bizonyítani hogy nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz mint azt hiszem magamról.Még mindíg nem tiszta sor ez.LSD-ben nem vagyok annyira otthon.Ha gondolod ezt a harmatfény dolgot megírhatnád részletesebben ide:

verzamelmister(kukac)hotmail(pont)com

De asszem hogy most is csak ugrattok.Nem tudom hogy mi köze az LSD-nek ehhez?Na mind1.Tanulni mindíg szeretek valamit,ha komoly akkor írd meg légyszi.Előre is köszi.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Verzamelmister2007. október 11. 19:06
 
 
Köszi.Úgymond beadtam rá a kérvényt.Most már csak Génnek kellene jóváhagynia.
 

 
 
>>> alkoholizálás <<<
monkey2007. október 11. 19:01
 
 
Eki hmm ha nem vagy szívbeteg ak semmi vész.

jaja, csak kitágul a pupillád, begörcsöl az arcod, esetleg hánysz, nem emlékszel semmire, érzelmileg kiszolgáltatott leszel, csak hamis, mesterséges érzelmeid lesznek tőle, habzik a szád, lefogysz, paranoid, emberkerülő, kiüresedett leszel tőle, esetleg vesekövet kapsz az egyéb vegyületektől, és szerintem sokkal gátlástalanabb is leszel tőle mintha csak piálsz... nincs gusztustalanabb cucc az ekinél, budapestparádézós susogósnadrágosoknak való..
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
TheRottweiler2007. október 11. 18:59
 
 
DE-IKn vok progterv info szakon.

Jó arc a tanár, első 20 perc beszélgetésünk után példaképemmé fogadtam. Ez eddig kb 3 emberrel esett meg...
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Siphersh2007. október 11. 18:58
 
 
A harmatfény az a fény, ami visszaverődik a harmatról. Zseblámpát is lehet használni. De vigyázni kell, mert ha rossz szögben tartod, akkor lejön róla a vegyület.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Verzamelmister2007. október 11. 18:55
 
 
Az a fő hogy neked jókedved van bif.
 

 
 
>>> daath gyarapodások <<<
Siphersh2007. október 11. 18:52
 
 
Szerintem lenne rá igény.

Ha azt nézzük, hogy hányan kokainoznak, mondjuk ahhoz képest, hogy hányan nyomnak meszkalint, nem is értem, hogy miért nincsen még kokainos topik.
 

 
 
>>> Tudathasadás vs skizofrénia <<<
sonek2007. október 11. 18:52
 
 
őőő, most zavarba jöttem. mit köszönsz?:)

pszicho-terápiás módszerre gondoltam, a hipnózis úgytudom nem tud segíteni dementia praecoxos egyénen, de lehet, hogy én tévedek

sok sikert, melletted vagyok
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133698)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!