DAATH

A nyüzsgés nem cselekvés.

Ernest Miller Hemingway

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (77191 - 77200)

 
 
>>> Bemutatkozás, Help, FAQ <<<
kisyasa2007. április 16. 11:05
 
 
Az ismerkedős ötlet tényleg jó...:) várom 20 körüli lánykák jelentkezését, legyél alacsony, csinos, formás, vicces, kedves, ha nem muszály ne legyél szőke:P
tök jó hogy nem kell feltüntetni a szerekkel kapcsolatos dolgokat, mert aki ide látogat az úgyis...:)
jelentkezőket várom a : tyukgerinc@freemail.hu címre
:)
 

 
 
>>> legalize <<<
Nargile2007. április 16. 10:58
 
 
Álommanó: a lefizetés nem megoldás, a politikát nem lehet függetleníteni a szavazópolgároktól. Egy ilyen reform csak akkor maradhat tartós, ha a közvélemény változik. Egyedül az Alkotmánybíróságnak lett volna lehetősége, hogy a halálbüntetéshez hasonlóan a droghasználók kriminalizációját is alkotmányellenesnek minősítse, de ezt nem tette meg.

Foxey: senki nem szeretné legálisan hozzáférhetővé tenni a drogokat a 18 éven aluliak számára. Tehát amiről beszélsz, az gyakorlatilag tárgytalan :)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
costa2007. április 16. 08:18
 
 
kenaz:
föl gramm érezhető volt semilanceata-tól múlt ősszel. Ismerőseim tavasszal is szedik Szlovákiában. Sok szerencsét.
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
kenaz2007. április 16. 05:45
 
 
hm....köszönöm az infót...talán ősszel kísérletezek egy kicsit.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Álommanó2007. április 16. 04:00
 
 
Pff....

Ez a kérdés:) Bocs, de erre nem lehet válaszolni. Esetleg egy pszichomókus saját elméletét meghallgathatod a dologról, de ilyen erővel akár pénzfeldobással is dönthetsz.

Ami tény, hogy volt 2 vagy 3(lényeg, hogy nagyon kevés) vizsgálat/kutatás, ahol egyértelműen kimutatták, hogy a füves polulációban jóval több a skizofrén, mint a nem füvesek közt.

Aztán hogy ebből ki milyen következtetést von le, az saját magán múlik, de arról semmit nem lehet tudni, hogy miért kockázati tényező a füvezés(ha az egyáltalán) és ezt mennyiben befolyásolja a fogyasztási módja.
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
lobellone2007. április 16. 03:26
 
 
Sziasztok!

Érdeklődéssel böngészem a hozzászólásokat a fűről, és mivel témába vág, a sajátomat is idegombolnám.

Altéma szerint két részre osztom:

1) Miből szívjunk
2) Mivel szívjunk

1) Mindenkinek tudom ajánlani a vízipipát. Itt már volt róla szó, de nem árt nyomatékosítani, hogy egyrészt a víz kiszűri a káros anyagokat, másrészt pedig az egész folyamat hosszan elnyújthatóvá válik, mivel egy átlagos joint gyakorlatilag percek alatt elég, míg egy átlagos vízipipa adag akár két óráig is parázslik és élvezhető!

2) Ide kapcsolódik a második altéma: mivel szívjunk? Saját tapasztalás, hogy a "töltetbe" érdemes valami kellemes dohányt tenni (narancsos, epres, banános, stb. - ezek nagy választékban beszerezhetők a Sultan Centerben, Bp., Thököly út 26.), majd belenyomatni a füvet, a tetejét pedig egy kis speeddel megszórni. A fű lassító és a speed gyorsító hatása kellemesen ellenpontozza egymást, és megfelelő minőségű cuccok esetén tényleg órákig nyújtható a trip.

Egy tesztet mindenképpen megér!

lobellone
 

 
 
>>> legalize <<<
foxey2007. április 16. 02:33
 
 
Sziasztok!

Mostanság a sok teendő miatt, na meg sok egyébb személyes dolog és probléma miatt nem élek kábítószerekkel kicsit több ideje mint a megszokott szünett és nem is nagyon van kedvem "visszaállni" a jól megszokott kerékvágásba.
Namármost...ugye mint tudjuk Magyarországon élünk és ide az igazi drogrobbanás csak a 90-es évekbe vagy véleményem szerint inkább most az én fiatal generációmat(17 múltam) érinti.
Szerintem a kábítószerezés nagyon jó dolog, de valahogy mégsem való az én generációmnak, el sem tudjátok képzelni(nemtudom hogy itt ki hány éves...csak találgatok), hogy hogy használják sokan azt amit szerintem nem így kéne mert rengeteg problémát okoz a túl felelőtlen használat.Ott kezdődik hogy most már télleg ciki nem drogozni, ezt azt hiszem bátran állíthatom , miután én amikor bejelentettem hogy most nincs kedvem szívni és a dohányzást örökre abbahagyom mert szeretnék egészségesen élni, a legtöbb "drogos" cikinek tartotta, igazából meg kicsit irigyeltek :/ nemtudom...
Azért írom ezeket le, hogy aki itt nagyon a legalizálás mellet politizál az elötte csináljon tervet , hogy hogy fogja elmagyarázni a 13 éves srácoknak hogy na azért ne szívjál minden nap még akkorsem ha eleinte tök jó mindennap szívni ...
peace...
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 16. 01:04
 
 
Mivel van itt pár új ember, néhány dolgot nem ártana ISMÉT tisztázni: nincs értelme arról beszélni, hogy egy tabletta "hullámzós", "szétcsapós", "beszélgetős", "táncolós" stb. Ezeket a tényezőket a set/setting alakítja ki (pl. hogy mennyire akarsz táncolni, vagy hogy mit és mennyit ettél aznap). Aminek van értelme:
- hogy néz ki a tabletta pontosan
- volt-e az MDMA-hoz hasonlító hatása (lásd ecstasy anyagismertető és FAQ), mennyire tűnt erősnek
- volt-e valamilyen kellemetlen mellékhatása, különös tekintettel a hányásra és/vagy végtag zsibbadásra
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Rick J.2007. április 15. 23:49
 
 

Hy!

Arra lennék kiváncsi, hogy annál aki gyakrabban szív egyedül gyorsabban alakul(t) ki skizofrénia(már ha kialakul) mint aki inkább társaságban.
Tud erről vki vmit?
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. április 15. 23:41
 
 
Rózsaszín cseresznyés elég fasza volt... 2-t dobtam, kicsit hullámos, de nekem nagyon bejött meg a többieknek is akik dobták
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!