DAATH

Az ember kivételével minden állat tudja, hogy a legfontosabb dolgunk az életben: élvezni azt.

Samuel Butler

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (78241 - 78250)

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
metametta2007. március 14. 18:17
 
 
az nem elég.
ma cápát öltem, mellettem szerelmem, utána medvéket fogtam be, majd a szokásos hűsforró vízesés.
neuroprogramok.
attól vagyunk more furák, mint a többi szélsőségesen elit emlős, hogy a vitamin nem elég...
 

 
 
>>> Aktuális drogtémák <<<
metametta2007. március 14. 18:14
 
 
magunkkal szimbiózisban.
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
dancing.galaxy2007. március 14. 18:11
 
 
Helló,
aza kérdésem lenne, hogy ajánlatos e bolus adstringens mellé felnizni? mármint nem jobb hatást várok, hanem betegség miatt kajáltam be, de szeretnék ma focizni, pls help!
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. március 14. 18:00
 
 
Még egy kérdés. A ventik miatt nem csökken le a páratartalmad?
Az ultrahangos párásítón kívül van vmi olcsóbb mechanikus cucc amivel automatizálni lehet a dolgot? Nálam a perlit néha kicsit keveset nyomat.
Tesóm kölcsönzött nekem egy melegvizes párásítót, de azt gyorsan elfelejtettem mert nagyon meleg párát nyomat.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Sárkány hátán2007. március 14. 17:56
 
 
Gratula, ha van időd légyszi írd le részletesebben, hogy hogyan csináltad a casingeket (mivel oltottad, miben kuktáztad, milyen arányban mi az alapanyag). Az utolsó kérdésedre talán tudok válaszolni. A kókuszrostot is kell sterilizálni tudtommal. Ha elég ideig kuktázod tuti nem fertőződik el. Ja, és sok szerencsét! ;)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2007. március 14. 17:05
 
 
Hál Isten, hogy van még a bikából ;)
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
Avatar2007. március 14. 17:01
 
 
Sziasztok!

Nemrég láttam a filmet, ami felkeltette az érdeklődésem a Daath fóruma iránt is, ezért vagyok itt. Eleinte fenntartásokkal kezeltem, mivel a LCV után láttam, sőt ugyanaz a barátom ajánlotta. A LCV nagyon nem, a Pszichonauták viszont tetszett. Először is az interjúalanyok jó részéről soha nem gondoltam volna ránézésre, hogy bámi közük lehet a témához. Nem a külsejük alapján ítélem meg az embereket, ezzel csak azt akarom jelezni, hogy nem a "jé, ezek de drogosok!" fíling jön le az embernek. (Pl. ha hang nélkül levetítik, nem tudtam volna megmondani, hogy miről beszélnek, nem úgy a LCV-nél...)

A másik, ami a fejből mondást illeti: igenis nagyon jó volt, ahogy volt. Elkeserítő, hogy TV-kben sokszor mennyire nem tudnak beszélni az emberek, nem tudják kifejezni magukat, és itt leginkább azokra gondolok, akik ebből élnek, nem a mónikasó önkéntes áldozataira. Ehhez képest itt többszörösen összetett mondatokból keverednek ki emberek prímán, ami nem csak annyit jelent, hogy tartalmilag köze van a mondat végének az elejéhez, hanem hogy nyelvtanilag is! A mimikájukon meg látszik, hogy ez ittésmost történik, hogy amikor elkezdte a mondatot még nem tudta a végét, mégis lett neki. Senkit nem akarok megsérteni azzal, hogy gratulálok emiatt, mivel ez alap (kéne legyen), de a kívülállóra jó benyomást tehet.

A mondanivalójával, tartalmával szintén egyet tudtam érteni. Volt amivel kicsit, volt, amivel nagyon. És volt, ami pont így kellett elhangozzon, hogy egyetértsek vele. Pl. metametta "elhíresült" mondásánál gyanakodva figyeltem, de amikor elhangzott az "ellenőrzött körülmének", akkor teljesen oké lett.

Nem tudom, téma-e még a mit lehetne tenni vele h. hosszabb/nagyközönség-barátabb legyen? Szerintem max. valami bevezetés-ráhangolódásos dolog az elejére. Ezalatt azt értem, hogy én gondolok valamit az életemben különböző tudatállapotokban tapasztalt dolgok alapján. Engem csak az érdekelt, hogy mennyire tudják vajon a skacok ezt megragadni. Azt mondtam, na ez elég jól sikerült. De engem nem kellett meggyőzni, szemléletemet nyitottabbá tenni, belelátást nyújtani. Azon gondolkozom, hogy hol van hozzám képest gondolatilag az a néző, aki semmi ilyet nem élt meg eddig, és a köztünk lévő különbséget mi hidalhatná át.

Mert ugye, valahol ott érdemes kezdeni, ahol a néző eleve van, onnan továbbcsalogatni a gondolatokkal.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
cambo2007. március 14. 17:00
 
 
S á M á N, koszi szepen a valaszokat! a rozsos sutijeim is beindultak, nagyon szepen fejlodnek. es legalabb ezek utan nem kell daralnom tobbet barnarizst.:)

most eltettem meg egy ilyen 4 sutis casinget+ van 2 egesz szemu barnarizses, befottes casingem ami mar szepen atnotte magat a vermi retegen. ha felul elkezdenek csomosodni a szalak akkor mennyi ido mulva varhato a termes?

egyebkent az elozo casing is mar latszik 50%ban a vermin, nagyon varom hogy mi lesz(es hogy mikor?).

csinaltam most egy 30 literes muanyag dobozbol nekik terrariumot. ket oldalara tettem 1-1 kis fekete tapegyseges(gepbol) ventillatort. ugy csinaltam, hogy az egyik a doboz oldalanak a felso reszen van az fujja be az oxigent(friss levegot), a masik pedig a tul oldalon lent.. az pedig kifele hajtja a lent felgyulemlett szendioxidot. naponta 2x 15 percet. a casingeket pedig benedvesitettem 23 fok korul vannak.

ma elutazok 3 napra, szombaton jovok vissza. remelem addig nem tortenik semmi baj. ha a casing eleg nedves akkor 3 napot biztos kibir ilyen korulmenyek kozott, ugye?
azert elegge izgulok, hogy ne a vegen szurjam mar el.

egyebkent agyaggranulatummal parasitok es dobaltam be par hiperol(vagy hogy irjak) tablettat a sterilitas vegett.

ha kokuszrostot hasznalok, akkor a benne levo tapanyag miatt mennyivel no meg a fertozes veszely? ugy tervezem most szerzek majd pesten.

kivanjatok sok szerencset! :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
night2007. március 14. 16:48
 
 
imádlak!
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
Hopax2007. március 14. 16:11
 
 
Ginszeng+B vitamin.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!