DAATH

„Tehát azt hiszed, tudod, mi az őrület?” Válaszom meggyőződéssel teli és szívből jövő volt: „Igen.”

Aldous Huxley

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (79641 - 79650)

 
 
>>> Hawaii törpe <<<
Skinnerd2007. január 28. 00:22
 
 
ez fasza. hány magtól?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Skinnerd2007. január 28. 00:10
 
 
kicsi hps-t vegyél, vannak 70-150 wattosak is. más igazából nem jó virágoztatáshoz, esetleg sok fénycső, de akkor fogyasztásban ugyanott vagy.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Skinnerd2007. január 28. 00:03
 
 
további lehetőség az iskolai fehér táblakréta.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
MeDMaN2007. január 27. 22:39
 
 
Üdv Mindenkinek!

Sárkány oltott mész nem nyert, mert elviszi lúgosba a közeget és nem semlegesít, valahol azt is olvastam, hogy megölheti az egészet. Az én ismerőseim összetört csőrkoptatóval próbálkoztak (ha a madaraknak nem árt a gombának sem árthat és abban van olyan anyag ami a ph stabilizáláshoz kell). Figyelj, hogy egyenletesen osszd el a porrá tört anyagot, hogy ne nagyon álljon össze.
 

 
 
>>> Castaneda, Don Juan, nagualizmus <<<
deeptrip2007. január 27. 21:58
 
 
Ajtóablak ez a ne szexelj téma szerintem az összes vallásban megtalálható szinte. De a ne szexelj=ne szeretkezz? Mert a kettő között ég és föld a különbség.

Szerintem itt a testi vágy hajkurászása miatt tíltják le, mert az könnyen elrabolja az ember pszichikus energiáját, amit nem ebbe kéne befektetni. Aki viszont tudja kezelni és tudatosan végzi és nem csak DUG, hanem tényleg eggyé válik azzal amit csinál (és ez esetben azzal akivel csinálja), akkor ez egy nagyon mély és tanító jellegű cselekvés, amit pártolni kell. De a többség nem ezt nyomja és ezért a tiltás.

Asszem.
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
deeptrip2007. január 27. 21:46
 
 
A kitíltás indokolt volt, a hozzászólás törlés nem.

A szardobálósokat kell csak törölni a régebbieket nem. Ha a szűrés nehéz feladat akkor küld el az összeset és kiválogatom, amihez kérem a többiek segítségét. Annyira nem bonyolúlt azért, hogy mi a baj ezzel az egésszel...
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
mans2007. január 27. 19:44
 
 
Hy

És miről fog szólni a show?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
pshyFarmer2007. január 27. 17:18
 
 
az jó ha a b.üvegeket amiben a mici nő 27-26 fok között melegitem? és nem baj ha rizslisztet nem raktam bele csak kókuszrostot meg köleskeweréket??????????
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
Hopax2007. január 27. 16:07
 
 
1368:

Nem,nagyon stabil molekula,csak nagy hőfokú égéskor kezd bomlani.
Az indiánok tradícionálisan kis vízben hidratálták (10-15-20g) olyan negyed órán át,majd megkavargatták,bevették a szájukba,ott a -nyelvükkel kis galacsinná formázva- tartották egy ideig.A végén lenyelték vagy kiköpték.Szerintem lenyelve az igazi :)
 

 
 
>>> Fórum irányelvek <<<
Én+te+ö=gén2007. január 27. 15:56
 
 
tetrahíd:
Két nap alatt több mint 30 fenyegetö és gyülölködö levelet írtál nekem és a barátnömnek.

Ha ezt nem hagyod abba azonnal, akkor esélyed nincs az alább javasolt ideiglenes kizárás és részbeni visszaállítás lehetöségeire.

A világos, átlátható fórumozási elvek érdekében most egy Daath moderálási szabályzatot dolgozok ki. Ennek elfogadása új ill. újraregisztrációkkal történik majd. Amíg ez nincs kész, addig nincs új regisztráció.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!