DAATH

Csupán azért fogunk valamibe, mert valamit mégiscsak kell tennünk.

Thomas Stearns Eliot

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (81171 - 81180)

 
 
>>> Webtrip <<<
Airborn2006. december 29. 20:49
 
 
Ezt nem tudom, hogy jo helyre irom, de szerintem jo helyen van itt :)
>http://www.erowid.org/library/books_online/lsd_my_problem_child/index.shtml
 

 
 
>>> Rémálmok <<<
herbalboy2006. december 29. 20:20
 
 
A tudatos álmodás többet segíthet...:)...főleg a szinti-szutykoknál...
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2006. december 29. 20:19
 
 
jah és sztem kurvára nincsen szar íze. bele raktam joghurtba és nem is éreztem az ízét.....
 

 
 
>>> Mámoros álmok <<<
fojtogatos2006. december 29. 20:17
 
 
hali. na az álmok.. tegnap sétálok hazafelé(álmomban) és döbbenten tapasztalom h a házunkat 100m körzetben körbenőtte a kukorica (?). volt vagy 3m magas .háát nekivágtam.de ekkor eszembe jutott hogy 3kutya kerget csak a kukorica lenyűgöző látványától elfeledkeztem róluk ugyhogy elkezdtem szaladni csakhogy nem találtam a házunkat ugyhogy vagy negyedóráig(kb) csak menekültem... majd kopogtak a szobám ajtaján és anyám közölte h kelljek fel mert megyünk fát vágni eggyik rémálomból a másikba csakhogy ebből már nem tudtam felébredni
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
weeed2006. december 29. 20:14
 
 
nem volt jó a színes virágos mag.... csak abból a szempontból volt jó hogy nem kellett hánynom , hányingerem se volt. és fosnom se kellett. mondjuk előtte nem kajáltam 1 napig :D
de volt kék is . igaz abból csak 30at ettem/azért mert boltban csak 100 darab volt, és azt még el kellett osztani 3 felé mert hárman ettük/ mondjuk én éreztem azt is egy kicsit. mintha kicsit be lennék tépve olyan érzésem volt fél óráig. úgyhogy még megfogom próbálni lehet holnap, ha tudok szerezni magot...
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Ellusion2006. december 29. 19:33
 
 
nah egyébkén semmi kül...olyan mint a többi.peace
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
Ellusion2006. december 29. 17:58
 
 
Nah...most sikerült olyat szerválnom hogy purple.már nem fogom sokáig birtokolni :D úgyhogy gondolom nem gáz hogy ideírom:
külsöre olyan mint a magyar
a szaga meg mint az ekvádori gomba
de fura ize van...
na egyelőre ennyi,majd ha elfüstölt megmondom mit dob
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Ellusion2006. december 29. 17:32
 
 
Twilight:
Velem is történt már hasonló.Ki akartam próbálni,milyen az olyan,ha nem eszel egész nap semmit,aztán durr bele.Mi csak 3-an voltunk,de többet ettünk,ganja szintúgy volt.Elindultunk a közeli kis faluba,mert eszembe jutott,hogy ott egy egyház-birtok és a vele szemben levő gyártelep milyen éles kontrasztot alkot,és hogy mind2 elég filmes hely.Persze a falu messze volt,mire odaértünk,eléggé kifáradtam.A többiek elkezdtek hajtani egy cigit,míg én pihizni próbáltam.A 4. körnél kb. nyújtottam a spanyeszt,de senki sem foglalkozott vele,csak beszéltek,én pedig szörnyen fárasztónak találtam ott állni és tartani a semmibe,de úgy éreztem muszály.És akkor,mintha az lenne az életem célja,a vég előtti utolsó tett,hogy továbbaddjam...szóval mihelyst megtörtént,ELFEHÉREDETT MINDEN,FELAKADT A SZEMEM(ezt már ők mesélték)és a következő pillanatban a földön feküdtem és rohadtul fájt a derekam.Azt mondták 10 percig voltam eszméletlen,talán halott(szerintem nem),merthogy abban az álapotban nem tudták megítélni hogy lélegzek-e.Szóval kb. a görcsökön kívül dettó.
Én is levontam a saját tapasztalataim(azóta gombáztam,nem is egyszer,nem is akármilyen körítéssel,és többé nem fordult elő:):
1.Muszály enni,inni,meg minden,amíg nem vagy tutira biztos hogy készen állsz az elszakadásra!
2.Meg kell tanulnod magadra maradni a gombával meg a filmjeivel,mert akár ha társaságban is csinálod,a többiek lehet hogy teljesen más városban vagy évszázadban vannak.Nem fogják neked átkapcsolni a zenét,bármennyire szeretnek is amúgy.(lásd a szitum a spanyesszal)
3.Nem gáz ha a rétegek különválnak,zsibbadni pedig nem magadba zsibbadsz,hanem a világgal együtt.Ha már nagyon erős a rezgés,akkor találj valamit,ami megpendít benned egy húrt.Egy jó erős húrt.Az segíthet.
4.Gondolkodj sokat a gombáról,tisztán is,lejövetelkor is,keresd a régi filmjeid,próbálj meg mesterséges flashbackeket előidézni(lehetőleg ne bad tripeseket),homogenizálódj.
Ezek csak apróságok,talán tisztában is vagy minddel,vagy hülyeségnek tartod,de mondom velem majd ugyanez történt,és szeretnék segíteni.
Psz.:Érdemes lenne megtudnod,nem volt e a családodban főleg nagyszülői ágon valamilyen idegi probléma,amire esetleg hajlamot örökölhettél/elugrani orvos bácsihoz-nénihez 1 kis rutinra.
És legyenek jobb filmjeid legközelebb
 

 
 
>>> Egyéb bejövős helyek <<<
Nihil2006. december 29. 17:28
 
 
Én voltam pár éve, azt hiszem Pink Floydon. úgy nézett ki a dolog, h kaptunk egy 3Ds szemüveget és a szokásos piros-zöld lézerrel vetítettek sötétben a gömb alakú mennyezetre, így jelentek meg valamelyest a zenéhez kapcsolódva mindenféle sík alakzatok térben elszórva (főleg hullámformák, csillagok, meg skiccszerű rajzok). Már akkor elég elavultnak érződött a dolog. Azért némi tudatmódosító hatása alatt még visszamennék :). (meg hátha újítottak is azóta)
 

 
 
>>> Magic Mushroom <<<
Hopax2006. december 29. 17:00
 
 
Amikor érzed,hogy nem tudsz kontrollálni,akkor nem szabad kontrollálni.
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!