DAATH

A bátorságban az a paradox, hogy az embernek kicsit könnyelműen kell kezelnie az életét, hogy ne veszítse el.

Gilbert Keith Chesterton

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (85681 - 85690)

 
 
>>> Harcművészet és pszichedélia <<<
GYIK2006. szeptember 15. 16:41
 
 
"Amugy h miert nem aikido vagy hasonlo, arra egyszeru a valaszom...nem hatekony :)"

azt hiszem nem a megfelelő dojoban találkoztál az aikidoval...
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 16:40
 
 
a Gyűrűk Ura a kedvencem , azzal semmi nem ér fel , én vagyok Frodó a párom meg Samu , a barátném a gollam vagy mi :( , unokatesóm diszlexiás de ezt még ő is elolvasta!
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 16:29
 
 
én még csak a Az operaház fantomját láttam ( filmen), nadon teccett,a végén bőgtem , amikor a pasi kivitte a csaj sírjához azt a nemtudommit , bocsi a műveletlenségemért
 

 
 
>>> A "Pszichonauták" c. dokumentumfilm <<<
HeliodoR2006. szeptember 15. 16:14
 
 
@mese:
"felnőttnek lenni felelősséggel telinek lenni. felnőni annyi, mint tisztában lenni tetteid és gondolataid következményével és ezt saját akaratodnak és elvárásaidnak megfelelően alakítani...
felleősségét pedig minden örömével és súlyával viseled vagy akár képes vagy tanulni eekből."

De mindez az ember képességeinek az életre való optimalizációjával jár.
(Szvsz) Cauldfield azért mondta a "beszűkültet", mert a humán elme a fent felsorolt (és még jópár) készségekre specializálódik, a többit elhanyagolva. Erre a 'többire' persze a mindennapi krízishelyzetek megoldásához semmi szükség, ahogyan pl. a természettudományok ismerete is erősen háttérbe szorul, amikor egy úszni nem tudót bevágnak a vízbe, és csak az érdekli, hogy túlélje az incidenst. De attól, hogy sikerül neki, még nem biztos, hogy a különböző tudományágak negligálásával nem vesztett semmit (sőt).
...Ugyanúgy, ahogy a körülmények által alakított felnőtt agy is sokmindenre képes(-sé válik), más dolgokra pedig nem. A rácsodálkozás, a megismerés vágya, a kíváncsiság és a gondolkodásbeli rugalmasság például inkább jellemző a gyermeki elmére.
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
metametta2006. szeptember 15. 15:49
 
 
ez szép és pontos.

a sírás meg egy tisztító funkció.
 

 
 
>>> Ki érezte már úgy néha, hogy kilóg a sorból a Daathon? <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:43
 
 
a bioenergia az egészség frekvenciája
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:24
 
 
igazad van metametta, felelőtlen vagyok :(
 

 
 
>>> Drogos viccek <<<
Titti2006. szeptember 15. 15:14
 
 
ni! tessék félni! erre saját kút fejemből jöttem rá
 

 
 
>>> legalize <<<
Álommanó2006. szeptember 15. 15:09
 
 
Igazad van, valóban megtehetné, én csak azt mondtam, hogy nem teszi meg, mert tojik a fejetekre. Persze értem én, hogy ez jelképes lenne, meg ellentétes a gyakorlat a kampánydumájukkal meg a Nemzeti Drogstratégiával, meg a józan ésszel, de ő erre is tojik, és akárki lesz a miniszterelnök utána, az is tojni fog minden ilyesmire. Szavazz rá, és kész.

Azt viszont el kell ismerni, hogy kapott sajtóvisszhangot az akció, és ez tényleg nagyon jó. Talán szép lassan egyre többeknek lesz fogalma a témáról, és akkor minden megváltozik. Hajrá Kendermag és TASZ:)
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Observer2006. szeptember 15. 15:02
 
 
Highsky:
Én hasznát vettem! Köszi!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133707)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!