DAATH

A siker egyik fontos titka, hogy az ember türelmetlen a céljaiban és türelmes a módszereiben.

Israel Joshua Singer

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (90081 - 90100)

 
 
>>> Hajnalka <<<
cdp12006. május 17. 13:10
 
 

Ja ja télleg nincsen én meg te:)

Én is tökre szerettem volna ha ott van a haverom velem miközben toltuk a hajnalkát,de őneki ez az egész dolog 1 nappal előbb játszódott le és sajna nem 1ütt láttuk a dolgokat.Neki például előző életei jöttek elő és mikor a tükörbe nézett régi katonák nézték és figyelték tisztelettel és szeretettel és 1 csomó dolgot megértett h mi miért is történik most vele az életében.

Én 1 nappal késöbb láttam a lényeget,de tényleg nagyon nagy érzés volt tudni h ő is látta ezt a végtelenséget ezt a felfoghatatlanságot ami kicsit olyan érzéssel járt együtt mintha 1 kicsit kiléphettem volna ebből a kötött világból a végtelenbe; a szabadságba.És ott dumáltam a gyereknek a szobám ágyán ülve h Miki de ezt mért nem montad el nekem???!!!:DAztán rájöttem h ezt nem lehet elmondani,max csak ha körbejárod a témát példák segítségével.

Ott röhögtem h elrejtettem 1 titkot nektek elrejtettem 1 titkot magamnak:D:D:DA titkok titkát, a létünk tikát:DOlyan helyre került 1 pillanatra az ember ahol már nem is számított semmi,nem volt miért parázni...csak a létezés létezett önmagában és ártatlanul.Csak fény voltál a fényességben...1 a végtelen sok közül:D:D:D:DVagy akár te voltál az egész fényessség...úgy is mondhassuk:D

A leg érdekesebb pedig az volt számomra mikor kezdett csillapodni a dolog és elveszítettem 1 pillanatra az igazságot de a következőben pedig újra eszembe jutott h mi is az....Akkor volt a leg nagyobb h mikor elfelejtettem és újra eszembe jutott...1cerűen tudtam h nem 1 pillanat telt el azóta hanem az egész teremtés elpusztulása majd újra kifejlődése megtörtént 1etlen pillanatban.Minden elpusztult majd újra kifejlődött a kezdetetktől fogva.1Pillanatban eltelt 1 egész teremtési korszak ...és én minden pillanatban önmagamra ébredtem holott közben évmilliárdok teltek el 1 szemvillanás alatt.De én mindvégig az maradtam aki voltam...1 gyerek az ágyon,vagy éppen a végtelen a fényben:D:D:D
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
lacicybin012006. május 17. 12:19
 
 
Shpongle - Once Upon the Sea of Blissful Awareness (Esionjim Remix)

nagyon tetszik :)
gondolom nem kell az előadót bemutatnom ;)
 

 
 
>>> Pszichedelikus állatok pl.:Bufo Alvarius <<<
toroB2006. május 17. 10:58
 
 
ez az i8gazán pszihedélikus béka: http://www.zippyvideos.com/5632070625124876/beka/
:)
 

 
 
>>> 1984 - Nagy Testvér <<<
Bence2006. május 17. 10:05
 
 
Nem tudja valaki honnan lehet LETÖLTENI a pentagon "támadás" videóját?

http://www.freedomfiles.org/war/pentagon.htm
Ez is érdekes.
THX
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
megaop2006. május 17. 07:23
 
 
widow én soha nem csináltam de a filmben azt mondja ásványvizet spriccelsz rá az is jó
amugy ha jól állítod be akkor nem lesz túl sok:)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
megaop2006. május 17. 07:20
 
 
ja és még, ha mondjuk június vége felé klonoznék (mert kb addigra lehet nemet meghatározni) akkor klonok mekkorára nőnének ? vagy felesleges ezt nyomatni?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
megaop2006. május 17. 07:17
 
 
méert akkor bennti hydro mért jó? nevet véltottam:) amugy nem kaptam mailt
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
mert2006. május 17. 07:11
 
 
jó mind1 hagyjuk az egészet =) azért akartam mert akkor tudnám itthon is csinálni nem kéne őket kivinni vadonba:)
mert cserépbe nem jó kertbe nem tom kirakjam e
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
Deadness2006. május 17. 03:45
 
 
Tudod milyen jó amikor valakivel olyan összhangban vagy, hogy sok ilyen dologra együtt jösztök rá? :)
Ezeken én is átestem.. :) (vagyis nincs is én.. az te is vagy) :)
Üdv a "klubban" :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012006. május 17. 01:49
 
 
azzal van egy olyan para, hogyha túl sokat kap belőle a növény akkor megég állítólag...
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
cdp12006. május 17. 01:40
 
 

Sziasztok Hajnisok!

No nem is tudom mit is akarok itt nektek le írni de a belső énem arra késztet ;és jó érzéssel próbálja ezt elérni nállam h meséljek nektek a hajnival való élményemről.

Körülbelül 100 magot ettem meg és nekem is émelygéssel indult az egész.Nagyon fontos h nyugodt környezetben csináljátok az ilyen dolgokat,mert ilyenkor minden negatív gondolat vagy kisugárzás ami felétek irányul vagy belőletek fakad nagyon nagy hatással hat vissza rátok.Nekem például olyan volt h kocsmában voltunk és tökre féltem szinte mindentől,bementem a wc-re és volt bent egy gyerek akinek szabájosan éreztem a negatív energiáját amik felém irányultak és ebben az állapotban nagyon szarul esett mert ilyenkor az ember lelkileg sokkal sebezhetőbbé válik.Mondtam is a srácoknak h vigyetek haza.

A többi dolog már otthon folytatódott.Felmentem a szobámba és csak ültem az ágyamon....Boldogságérzettel kezdődött az egész dolog....vhogy úgy éreztem h kicsit ilyen kémiai boldogság volt az egész és nem ilyen lélekből szívből istentől eredő mennyei boldogság volt ez.Ezért nem is elégültem ki lelkileg igazán tőle.

Szóval ez a hajni az ami meg ad nektek egy beavatottságot...megvilágosodsz ,Isten szemével látod a világot....sőt talán te magad leszel Istenhez hasonlatos.Olvastam 1 srác beszámolóját ő azt mondta h tudta irányítani a macskáját kézjelekkel meg gondolattal.Pontosan erről van ilyenkor szó.Az ember rádöbben h ő maga nem ember hanem ő maga minden ezért mindeható és mindent megtehet amit csak szeretne.De 1 valamit tudnod kell...hogy a cselekedeteid vissza hatnak rád,mivel te vagy maga a minden és amit másokkal teszel azt saját magaddal teszed.Nem létezik valójában más csak Isten, aki te magad vagy és erre a hajni az ami rá tud döbbenteni.Elfeledteti veled az egódat és a szaros kis hétköznapi jelentéktelen gondjaidat.

Ebben az állapotban (amit én direkt akartam megtapsztalni és ezért is csináltam az egészet) rádöbbensz h te vagy a teremtés mindenható ura...minden az életedben azért alakult úgy mert ezt vártad el az élettől,amit hittél azzá lettél.Én megláttam a végtelent az egész növénykétől.1cerre voltam a fizikai világban és 1cerre a végtelen fényességben.Amiből minden fakad és amibe 1cer minden visszatér.Olyan nagy élményként hatott rám a dolog h próbáltam szavkba önteni h mire is jöttem rá,de nem tudtam megfogalmazni.Próbáltam nekikezdeni,de minden szavam amit kiejtettem volna nem az igazságot mondták volna el nekem.
 

 
 
>>> Hajnalka <<<
cdp12006. május 17. 01:37
 
 


Az életünk legvégső célja végülis az h ezt az állapotot növény nélkül is meg tudjuk élni...h minden pillanatban tudjuk h mi vagyunk Isten és mi teremtjük az életünkte olyannak amilyennek megtapasztaljuk.
Mert abban az állapotban az ember látja h mi igaz és mi nem..1cerre igaz minden és 1ccerre hazugság az egész.Idő nem létezik tér nem létezik te magad sem létezel csak a végteln létezik amiben te is benne vagy és azt teremtesz amit csak jólesik...végtelen hatalmat kaptál Istentől,tehát önmagadtól!!!

Ez a növény sokkal töbről szól mint vmi drogocska amit a buli kedvéért beszedegetünk,mert nagy hatalma van neki és csak komoly megfontolással szabad felé közeledni,mert a negatív emberek az ilyen állapotokban negatív világokat teremthetnek maguknak.Nézz a lelkdeb és látni fogod h milyen embert is játszol most jelenlegi pillanatodban...és mérlegelj h készen állsz-e már (nem csak a buli kedvéjért) az igazi éned megtapasztalására?????

Talán annyit tudnék mondani h ebben az állapotban rádöbbensz h nem létezik jó sem rossz,mert minden csak relatív és ezéárt meg is érted a relatívitás elméletét.Felteszel magadnak 1 kérdést az életeddel kapcsolatban és választ kapsz rá önmagadtól.És nem csak 1 választ hanem 2-őt 3-at 4et.....végtelen sokat.Olyan sokat h 3-4 válasz utánn meg is unod kutatgatni a többi választ mert tudod h nincs értelme neki.

Rádöbbensz a szeretet fontosságára...mert az az 1etllen ami örök a létezésben.Minden más semmivé foszlik és átalakul vmi másba, azután újra önmagába.A semmi kellős közepén ahol a hajnalkával járhatsz ami egyben maga a mindent is tartalmazza...na szóval ott csak a szeretet az ami számít.És a legfontosabb,h rádöbbenj h mindenki te magad vagy.Mindenkit te teremtettél az élet nevű játékban h eljátszhassátok magatoknak ezt a jó kis bulit amiben annyi a sírás és az őrület h 1 idő után a megfáradt lélek kénytelen visszatérni önmagához a fény birodalmába ahol minden fény még ő maga is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
widow2006. május 17. 00:56
 
 
hali
CO2 -t használt már valaki a palántákhoz ? Hogy mükszik a dolog...mi kell hozzá ? vagy annyira nem fontos ?
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012006. május 17. 00:22
 
 
ja igen!
mert!
írtam neked egy mailt :)
 

 
 
>>> EVER GREEN <<<
lacicybin012006. május 17. 00:17
 
 
mert: elvileg működhet, de nemértem miért lenne ez jó neked... légyszives magyarázd el nekem :) köszi előre is :)
 

 
 
>>> Webtrip <<<
Ákimáki2006. május 16. 23:18
 
 
http://www.bkv.hu/gyereksarok/kepregeny/index_apr00.html

: )
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. május 16. 22:34
 
 
Nah ilyesmi csak sztem újabb kiadás a száj vékonyabb, és jobb állapotban van tehát valószínűsítem új széria... lehet megint vmi nagyon jó jön! :) remélem...

http://www.ecstasydata.org/viewtablet.php?ID=1377
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. május 16. 21:46
 
 
Jah és nincs rajta felező!!!
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2006. május 16. 21:30
 
 
Hella!

Infókat szeretnék fehér smiley mostaniakrol...
Kinézet: 8mm x 3mm, nem kemény, rajta a logó: széles vékony mosoly, hosszúkás szemek!
Aki tud vmit ennek a fajtának hatásáról kérem írjon ide vagy mail-t. Előre is köszi.
Üdv.:stamina mc
 

 
 
>>> kerdes az ecstasy-rol <<<
HardXTCMETH2006. május 16. 21:15
 
 
pez bocs nem voltama gépnél msn..
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133699)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!