 | 
Legfrissebb hozzászólások (94301 - 94310)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | | én ezt nevetve szoktam... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | =gén! Nagyon igazad van. Én, mint önkényuralmi rendszert, betiltanám a demokráciát is. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | szia. minden amit látsz "belöled jön". szóval nem félni semmitöl. élvezd minden percét hogy "látsz". ha meg mégis rossz utazás lenne az se véletlen, utána ne parázz rá. hanem gondold át higgadtan hogy nehogy téves következtetéseket vonj le (pl. trippen anyukám egy atomrakétaevötökkezügonoszmanószórógizmóvolt biztos ténylegilyen vágjukle a fejét :) a rossz utazásból/tól nagyon sokat lehet tanulni. ha "túl sokat nyalsz be" dúrvább lesz az élmény de bizonyos mennyiség felett csak hosszabb. a halálos dózis az nagyon sokszorosa egy bélyegen lévönek. egyszerüen rakd a nyelved alá vagy szorítsd a szájpadlásodhoz kb. 10 percig tartsd bennt a szádbad aztán köpd ki vagy nyeld le (bár ez már mindegy, de én azért leszoktam, kiskoromban folyton fák és bokrok levelét ettem biztos innen maradt ez a dolog) kellemes utazást. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | -->fmurcsi "a szerelmet az irigységgel, az önzéssel összehozni meg hogy lehet? :)" nagyon egyszerüen. Az egymást tápláló érzések határvonalai elmosódnak. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Egy érzés csak akkor lehet rossz, ha annak éljük meg. Nem a gyűlölettel van a baj. (Az éhséget, és társait ne vegyük most ide.) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A gyülölet az egyik legalapvetőbb tulajdonság, és édes testvére a bosszúnak. Ha nem így lenne, már régen asszimilálódtunk volna, és nem létezne Magyar nyelv sem. A kérdés csak az, hogy tudjuk-e, hogy mit miért teszünk, és mi az alap mozgató rugója. Szóval amíg nem lőnek rád hős vagy. Miközben lőnek öszeszarod magad. Utánna megint Te vagy a Rambó. Én jobbnak tartom, ha elszámolsz a dolgokkal, vagyis ha kirugják a sámlit alólam, gyűlölni fogok, és visszarugok. Így 1-1 és lezártam a dolgot. Ha nem tudok bosszút állni, nem dühöngök, egyszerüen elraktározom az emléket, és tanulok belőle. Az irigység, csúnya, de előre visz. A féltékenységet gyógyítani kellene, de nélküle valószínüleg a kőkorban lennénk. Persze jó ha társul hozzá a hatalomvágy, meg még egy két fontos jellemző.
Vitatható, hogy a kilátástalanság sarkall-e nagy tettekre. Nyílván lessz, aki radikálisan kitör belőle, de maradva Hitlernél, Ő jól manipulálta a tömegeket, de fényévekre volt a szabad gondolkodástól. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Ma már csak utólag nevetek magamon, mert az előre nevetéssel eltöltött idő alatt inkább csinálok valamit. Mondjuk lecsúszok egy szűzhavas letőn. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | tetra: persze hogy létezik öncsalás. én az általad ismertett eseteire kérdeztem rá. azt feltételezem, hogy aki már elég sokat ismerkedett az egójával, az nem tesz úgy mintha nem lenne. ha öncsal, nem így.
"amikor az egy részekre osztotta magát, a folyamat elindult, és nincsen vége, nincsen állandóság, csak a fektetett 8as" akkor egyik irányban nem végtelen, csak a másikban? többi kérdésem?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Alább elhangzott, hogy az a pszichológus reális tükröt tart a beteg elé. Kérdésem, hogy egy beteg ember láthate reálisan? Szerintem egy életet kellene leélni a beteggel, hogy kiismerjük, és még akkor is annyira egyedi lehet az értékrendszere, hogy kérdéses az eredmény. Egyébként egy teljesen más kúltúrában minket is kezelnének. Legtöbb esetben azonban olyan mértékben alkalmazkodunk, megtanulunk "viselkedni", és ez további kérdéseket vet fel bennem. Például, hogy van-e egyéniségünk, vagy egyfajta elfogadott szalonprostituáltak vagyunk, akik egyéniségeknek hisszük magunkat.
Ha mondjuk egyik napról a másikra minden megváltozna, és minden tettünket elitélné, kigúnyolná a minket körülvévő világ, akkor milyen gyorsan fagyna le az öntellt mosoly, és menyi ideig tartana az önbizalom, meg a "velünk született egyéniség". Szerintem nagyon gyorsan, és ha az új trendiben sikerülne beilleszkedni, akkor újra nagy pofáju egyéniségek lennénk, és azokat hurcolnánk pszichiáterhez, akiknek ez lassabban megy.
Én bíztos vagyok benne, hogy ha soha senki nem beszélne mondjuk az inpotenciáról, egy csomó ember nem is tudná, hogy létezhet, és nem is görcsölne, és fele annyi inpotens lenne. Tehát nem tudom, hogy segítenek a pszichiáterek, vagy rontanak a helyzeten. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "A tiszta menta önmagában MÉRGEZO!!!" Gondolom ugyanúgy mérgező, mint az LSD. :] Herbaboltokban amúgy engem is hülyének néztek... meg olyan furcsán néztek rám.
"Macskamentát szeretnék, _akármilyen_ kiszerelésben." :D
Az oldalakat csekkolom, amint lesz megint egy kis időm... mentára fel! ;] CatMan, írj sokat! |
| |  |  |  |

|