Szilvivel jó barátok vagyunk:-) Én szerencsés vagyok, mert az első alkalommal teljes élményt tudtam elérni vele. De mondjuk a legminimálabb salviaszívás is 100x többet és, mint pl. a wild dagga. Beismerem, hogy nem próbáltam a spice-t, így kicsit a levegőbe beszélek, de nekem negatív volt amikor 7000ft ért vettem valamit ami kakit sem ér (ráadásul milliomos sem vagyok). Annak viszont örülök, hogy Nektek bejön. Ha megjön a kalandvágyam, egyszer talán kipróbálom.
A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!