Én sokáig úgy voltam vele, hogy létezik egy "Teamámorban a világ körül" c. topic, aztán rájöttem, hogy az egy beszámoló :)
Hogy teljességében on-topic legyek, találtunk egy egész jó teázót, ami valahogy eddig elkerülte a figyelmünket a többi mellett (bár lehet, hogy másokét nem). http://www.csillagfenyteahaz.hu/
A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!