 |  | A lélek annyira sóvárog valami után, amire célként tekinthet, hogy ha nincs ilyen, önmagával fordul szembe, hatalmas, nem létező problémákat kreálva, csak hogy legyen valami, amin teljes erővel munkálkodhat. Michel de Montaigne |  | |




Kategória:
Vélemény 
Létrehozó:
cellux 
Létrehozás ideje:
2003. március 3. 
Utolsó hozzászólás:
2024. január 29. |
|  |


Érdeklődés:
74134 letöltés 1499 hozzászólás |
|  |



|

 |  daath gyarapodásokcellux, 2003. március 3. A legfrissebb írásokat a Gyarapodások oldalon találhatod.
A Daath gyarapodását te is segítheted a következő önkéntes munkákkal:
- A leginformatívabb hozzászólások témakörönkénti egybegyüjtése (FAQ)
- Új anyagismertetők összeállítása pld. Wikipédiás cikkek lefordításával
- Saját esszék, novellák és élménybeszámolók beküldése a Könyvtár részére
- A szerkesztőség értesítése új, kapcsolódó jogszabályokról, tanulmányokról stb.
Köszönjük! |
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Az volna az értelme, hogy meggátolja a beszámolók mennyiségével való versengés vagy "felvágás" elvi lehetöségét. A Könyvtár élménybeszámolóinak célja a pszichedelikus élmény sokoldalú bemutatása, nem pedig az egyes emberek sokoldalú bemutatása. Elkerülendö, hogy valaki az élményhalmozására építsen magának egy közösségi identitást (mondjuk ez a Daathon nehezen elképzelhetö, de máshol megvan ez a mentalitás, hogy minél többet fogyasztasz, annál faszább vagy). Szerintem a válogatott, minöségi, esszenciális élménymegosztás szebb és hasznosabb. Föleg, ha az utólagos élményfeldolgozási szakaszban letisztult gondolatokkal, illetve a hétköznapokba beépítés gyakorlatával van kiegészítve.
Mindezektöl függetlenül (és természetesen nem rá utalva) felraktam goloka beszámolóját, mert érdemes rá. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 1234. Bard | 2009. június 3. 09:33 |
| |  |  |  | | | | Én ilyen koráltozásokat nem vezetnék be... Mi volna az értelme? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 1233. precíz | 2009. június 3. 08:30 |
| |  |  |  | | | | Egyetértek az előttem szólókkal. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nem látom indokoltnak a 2/fõ limitet. Sõt, a 3/fõ limitet se. De ha névtelenül postolja vki, akkor teljesen mindegy :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Igen, különböző dolgokról íródott beszámolók jöhetnének. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | ha más-más szereket fed le a beszámoló,akkor miért ne? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | goloka: Igen, köszi, éppen most hozom be a Daathos mél-elmaradásaimat.
Ezidáig 1 személytöl max. 2 élménybeszámoló szerepelt a Könyvtárban - kivéve Névtelentöl ;) - a sokoldalúság meg arányosság nevében. De ettöl a gyakorlattól persze el is lehet térni; ezt a konkrét helyzetben az is indokolhatná, hogy jó pontszámokat kaptál a két korábbi élménybeszámolódra.
Mit mond a közvélemény, legyen mostantól max. 3 per fö az új határ? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 1228. goloka | 2009. június 2. 13:47 |
| |  |  |  | | | Gén, már megint küldtem egy beszámolót, ezúttal salvia-cannabis kombó. -(látjátok, nem tudok leállni a beszámolóküldésben, remélem, ez nem megy a minőség rovására:) Ha van időd, nézd meg, légy szíves. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Gén_tesztben újjá lehet éleszteni a meghalt cuccokat és szerintem jó lenne (ha könnyen megoldható), hogy a hozzászólásoknál automatikusan kiírja, h honnan hova lett átrakva a pont Egyébként fasza lett, köszönet érte :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | 1226. Orion | 2009. május 14. 11:39 |
| |  |  |  | | | | Jaja, ez a jobb oldali placc nagyon üres, vmi okossággal meg lehetne tölteni. Majd agyalok. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Vagy jobb oldalt úgyis van egy nagy üres terület (vagy csak túl széles a monitorom? :D), oda lehetne rakni pirossal, hogy "NE KÉRDEZZ, KERESS: [ ]" :D |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Jólvan Cauldfield már felilágosított, h van ilyen fícsör már egy ideje...viszont a lap alján van, érdemes lenne berakni ide balra a Keresés részbe nem? |
| |  |  |  |

|  |
| 





 |