 | 
Legfrissebb hozzászólások (103341 - 103350)

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Gondoltam, leírom: hipnózis-projekt törölve. Nem mondom, hogy nem örölök neki!:)
Önhipnózis: disszociációban kiválóan működik. Ha anyád hülyére terrorizál és üt ver (csecsemőkorod óta), akkor nagyon jó védekezés, habár elég drasztikus hatásai vannak. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A cél: a maslow-i értelemben vett önmegvalósítás. A vágy: az Alkotás és önmagam mindhalálig történő csiszolása. Jelenleg még van mit tennem. :)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | 10 gramm szárított salvia port 1/2 deci 96% alkoholban áztatok már pár napja. Ha már ezt az okos döntést meghoztam, akkor ezek után szertintetek mit csináljak vele? :) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Vino!Találkozzunk,próbáljuk ki minden ismert módon.Aztán jöhet az elemzés.he hee |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | CSá!
Tudna nekem valaki segiteni? Kellene egy hely, ahova be lehet küldeni anyagmintát elemzésre. Múlt héten az egyik havaerom hozott egy érdekes cuccot, és nem tudjuk eldönteni mi lehet. Egy arab fószer zsebéből esett ki, valami növény, olysmi mintha tea, vagy fű lenne, de a szaga eléggé olyan szúrós, mint a borsnak, sőt ha közelről belesziippant az ember, akkor úgy megböki az orrát, mintha spurba vagy legalábbis valamiféle ammóniába szagolnék bele jó közelről. Elég érdekes, lövésem nincs hogy mi lehet. No mind1, ha valaki tud valamit akkor THNX! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | jah, de mi a hátránya ( főleg másokra nézve :-/ )... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Múlt ősszel meglátogatták a rendőrök pár barátomat...a házkutatás alapja pedig egy névtelen levél volt, amelyet voltszerencsém elolvasni. Egy "gondolatot" idéznék belőle: "Remélem a mocskos drogosok megkapják méltó büntetésüket" Aztán persze sorolta a neveket...A levél stílusából ítélve középkorú, csőlátású, rohadt kis spicli lehetett. Nem értem minek kell besúgóskodni, amikor senkinek nem ártottak ezek a srácok.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Siphersh:
viszont egy neten keringő, Mariujana Faq ezt állítja: http://d-eyes.jpte.hu/~tss/turmix/thc.html
- Lehet-e túladagolni? Nem. Viszont úgy "túllőheti" magát az ember, hogy fekszik és nem tud felállni. Akinek elmebetegségei vannak, azoknak különösen veszélyes a használata, mert előhozhatja őket. Pl. epilepszia, vagy hasonlóak.
A Magyar Természetvédők Szövetségénél viszont ezt olvastam:
1964-ben fény derült a benne lévő THC molekula gyógyhatásaira: fájdalomcsillapító, stresszoldó, daganatoszlató, csillapítja a kemoterápiás hányingert, továbbá asztma, zöldhályog, anorexia, tengeri betegség, epilepszia ellenes, antibiotikus.
A kendermagnak is van egy emelett szóló cikke: http://kendermag.hu/index.php?oldal=arhiv&azon=138
Vajon honnét származik az info, hogy előhozhat epilepsziát?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | saját tapasztalatból mondom, hogy a kóla nem tágítja a pupillát, inkább ilyen furcsa üvegessé teszi az egész szemet, fénylik benne minden. |
| |  |  |  |

|