 | 
Legfrissebb hozzászólások (109241 - 109260)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | mARCi biztos tudja :-) ne hARColjunk semmi sARC ellen, mert mARCangol minket a kARCagi rabbi kvARCórájának a mARCona kattogása...
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Akarom mondani szimbióta? vagy inkább parazita? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Részben egyetértek. Lásd 88-as kettes pontja, de van neki egyes is.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | És ezt a szimiótát nem úgy hívják(?) : gyere ide Rockefeller! |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ákimáki: Mi lenne a közös cél szerinted?
"Mi a megvilágosodás? Ha megnézzük, mit fedezett fel Buddha a tudatról 2550 évvel ezelõtt, azt találjuk, hogy felismerte: a tudata tiszta fény. A tudat nem született, és nem halhat meg. Bár testek, gondolatok és érzések jelennek meg, változnak és tûnnek el, a tudat maga - mivel nyitott, tiszta, határtalan tér - semmilyen módon nem sérülhet vagy nem árthatnak neki. Amikor Buddha elérte a megszabadulást, megértette, hogy õ nem célpont többé. Nem a teste volt többé, mely megsérülhet, sem a gondolatai vagy érzései, amelyek változhatnak és eltûnhetnek, hanem a ragyogó tudatosság. Ez vezetett a megvilágosodáshoz, ahhoz a megvalósításhoz, ahol többé nincs elválasztás a tér és energia között. Ismert és tudatában volt mindennek. Hatalmas örömöt érzett és óriási szeretetet fejezett ki, amely minden dolog jelentése, és amely összetartja az atomokat és rezegteti õket, és ami lehetõvé teszi a dolgok megtörténtét."
3. Nem értem hogy mire fel írtad. Mindenesetre az egó egy illúzió. Behatárolja a tapasztalatokat, beszűkíti a teret pontszerűvé. A megvilágosodás felé az első lépés az egó illúziójától való megszabadulás.
Érdekes elmélet, miszerint Buddha semmi újat nem tanított. Mivel tudod alátámasztani?
lagelli: Nem annyira gondolom, hogy rend őr lennék. Foglalkozásom szerint egyáltalán nem, de amúgy is inkább a káosz embere vagyok. Vagy nem. :-)
Kultúrális szempontból az örökség(ek) megőrzése fontos dolog. Valószínűleg szellemi örökségünket sem árt hasonló módon (és bizonyos szinten) észben tartani. Én örülök, hogy vagy. Kell ez is. Csak ne keverd össze a lámpák alkatrészeit! :-)
Állandó és elpusztíthatatlan boldogságot!
CFP
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Normálisnak lenni - annyi energiát felemészt, amit nem engedhet meg magának az ember. Meg kell figyelni mi a normális, aztán meg állandóan alkalmazni... hát van ennek értelme? Szerintem már az első pont is kivitelezhetetlen. A baj ott kezdődik, ha valaki ezt nem látja be, és ezért egyre több energiát fektet bele... És ez miért baj? Mert ezer jobb játék létezik ennél : ) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | amerikát nem a pénz irányítja, hanem a fehérházban az ötvenes évek közepe óta élő szimbióta.
a fegyvereket pedig néha el kell használni, hogy lehessen újat gyártani.
addig megy a fejlesztés, amíg olyan fejlettségű lesz az emberi technika a szimbióta űrhajója végre elkészülhet. (ez pedig playstationös kísérletekkel nem megy.) akkor hazamegy és világbéka lesz. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Manapság mindent a pénz irányít... Ha cia jó helyről kapja az anyagiakat, akkor vannak tömegpusztító fegyverek Irakban. "minden kétséget kizáróan Irak a világ legveszélyesebb tömegpusztító fegyvereivel rendelkezik." Legalább a cia telepíthetett volna Irakba tömegpusztító fegyvereket, az információi alátámasztása végett... És most mi van? "Bocs, tévedtünk, tömegpusztító fegyverek nincsenek, de azért olaj van bőven..."
Mi a tanulság? Ne olcsó tömegpusztító fegyverbe fektesse a pénzét az ember, hanem méreg drága precíziós fegyverekbe... csak ezek alkalmasak az igazságosztásra, akinek meg nincs rá pénze, az maga a megtestesült gonosz...
"Egyedül Amerika rendelkezik kétfedélzetes repülőgéphordozó anyahajó flottával" |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | (a dézsvü szerintem nem több egy femtoszekundumnyi tényszerű világlátásnál, amelykor is átláthatunk a fraktálon belüli halmazrepetícióinkba) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | az én -asszem- legidiótább kényszerképzetem a "pókembertrip".kb 5 éves korom óta ciklikusan előjön. annyi, hogy a csuklómból ragacsos nyálkát bocsájtok ki azokra a tárgyakra, amelyekkel érintkezésbe lépek, majd egy bizonyos távolság után a nyálka elpattan, vagy esetenként sikerül magam után húzni őket.
az ágyból viszont csak kigurulok, főzés közben minden alapanyagot és fűszert 3szor használok fel, és 21xjobbra 21x balra kevergetem az ételt felváltva. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ágyam elhelyezkedésének okán én minden nap bal lábbal kelek... vagy max. két lábbal... Nahát. Még sosem tűnődtem el ezen. De átvitt értelemben meg majdnem minden nap jobb lábbal kelek. Úgyhogy akkor most már csakazértse fogom a jobb csülkömet kierőlteltni... azt a kényszeres babonásságát :-)
"A világ nemcsak fényes és sötét, nem; a világ zavaros is. Nemcsak sugár, fény és hő van; démonok is vannak. (Goethe hitt a démonokban.) A világ nemcsak értelmetlen és következetes: valahol bujkál a tüneményekben a varázs is. Nem szabad babonásnak lenned, mert ez nem illik. emberhez. De nem szabad teljesen megvetni a babonákat, mert ez emberfölötti, illetlen gőg. Inkább csak szelíd gúnnyal kell bánni a babonákkal, mint aki mosolyog -- de kissé fél is. "
(Márai Sándor: Füves könyv) |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "a pszichoszociális stressz elkerülése végett egyrészt nem beszélek, másrészt nem hallgatok... több-kevesebb sikerrel."
Sűrű bólogatás. Nagyon sűrű. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Dehogy hari :-) kamingaut = coming out = amikor úgy döntesz, hogy nem bújkálsz tovább, és bejelented, hogy én drogos/buzi/x/y/z vagyok. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | 007? My name is Leon. Khame Leon. :)
Reggelente figyelek arra, hogy jobb lábbal keljek ki az ágyból. Ez kényszer, vagy "már" babona? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | rTyler: Azért csekkold le a DXM-kombónál, hogy a többi összetevö nem MAOI. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ne hari, de tiszta nyomi vagyok...mijaza' "kamingautol" ?
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Vino: a kerdes nem az volt, hogy milyen viselkedesi formakban kulobozunk az allatoktol, hanem hogy mi az ego. az ego pedig a sajat magunkrol alkotott kepzet a fejunkben. es szerintem az allatoknak ilyenjuk nincs, azert tamadjak meg egymast a pitbullok mert ez a genetikailag igy letek 'bekodolva'. en ugy erzem arra mondjak hogy nagy az egoja, akinek a sajat magarol alkotott kepe nagyon fontos. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | A drogferencia.hu logóján miért van piros színnel a DROG szó és áthúzva? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | :) egyensúly- az élet, mit elvesz itt, megadja amott;) |
| |  |  |  |

|