DAATH

A boldogság énünknek a körülményekkel való egybeesése.

José Ortega y Gasset

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (11611 - 11620)

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Én+te+ö=gén2013. június 24. 16:42
 
 
Dízájnerekröl forgatott hazai dokumentumfilm elözetes FB-oldala:

http://www.facebook.com/vegyDESIGNER

A premierre, melynek a Palantir Alapítvány által üzemeltetett DokuArt filmklub ad otthont, elöreláthatólag júliusban kerül majd sor.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
nicergoline2013. június 24. 11:55
 
 
az Aspirin/acetilszalicilsav a legtöbbet kutatott NSAID.

aki szalicilátérzékeny annak nyilván mást kell használnia.a túl adagolás az megint egy másik kérdés :-)

heti 3* használata preventiv bizonyos ráktipusokkal pl vastagbélrák szemben és ilyet egyik egyéb NSAID sem tud.

én kitartok.
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Én+te+ö=gén2013. június 24. 11:32
 
 
nicergoline:
"én még mindig az Aspirinre szavazok"

Hát akkor csak hajrá - majd a Bayer megszponzorálja a koszorút a sírodra! :)

Conclusions
The risk of aspirin and other NSAID-related gastrointestinal effects occurs at recommended doses and is dose-related. At OTC recommended doses, ibuprofen appears to have the least risk of gastrointestinal toxicity when compared to other NSAIDs. [...] Acute overdose and chronic aspirin toxicity (eg, salicylism) are associated with significant morbidity and mortality (as high as 25%). In contrast, overdose with ibuprofen is relatively benign and requires supportive and symptomatic treatment only."
http://www.fda.gov/ohrms/dockets/ac/02/briefing/3882b2_02_mcneil-nsaid.htm
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
nicergoline2013. június 24. 11:06
 
 
a vesetoxicitás fokozódik :-)
az ibuprofen/Advil az édestestvére.veserákgyanús lett.
az NSAID ok egyébként is kinyírják a vesét, de van olyan ami a májat is pl paracetamol vagy a szívet pl celecoxib , de pl a kataflam bódulatot is okoz.én még mindig az Aspirinre szavazok.
 

 
 
>>> Törvények... <<<
psychedelic9992013. június 24. 10:32
 
 
Sziasztok, azt szeretném kérdezni az új szigorításokkal kapcsolatban hogy továbbra is marad-e a régi álláspont miszerint:

-Tanúként nem vagyok köteles vizeletet adni?

Illetve történt egy olyan eset, bár itt már mint gyanúsított voltam, hogy azt mondták a rendőrök ha nem adok vizeletmintát akor vérvételre köteleznek, viszont ha kimutat valamit akkor nekem kell kifizetnem a vérvétel költségeit ami 80-100 ezer forint között lesz..
Szóval akkor ez csak beijesztés volt vagy valóban a vérvételért lehet hogy fizetni kell?
Előre is köszi ha valaki tudna nekem erre válaszolni!
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
Én+te+ö=gén2013. június 24. 09:32
 
 
KamuzHatnék:
A betegtájékoztatóban valóban nincs említve semmi a dexketoprofén és alkohol kölcsönhatásáról, más források viszont megemlítik, hogy "nincs ismert kölcsönhatás". Utánanéztem néhány angol nyelvü oldalon és adatbázisban is, de nem találtam figyelmeztetést; az alkohol befolyással van például az antidepresszánsok hatásaira, de a dexketoprofén és egyéb vény nélkül kapható (gyenge) NSAID-fájdalomcsillapítókra úgy tünik, hogy nincs jelentös hatással (bár elvileg ez az interakció növelheti a gyomorvérzés esélyét, de vélhetöleg ez csak nagy adagoknál, arra hajlamosoknál, stb.)
 

 
 
>>> Gyógyszer <<<
KamuzHatnék2013. június 24. 07:55
 
 
Jó persze én vagyok a hülye h meg mertem kérdezni...
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
Rex2013. június 24. 00:15
 
 
én speckó pénteken kórházba kerültem ettől a csodás permettől agárdról vitt el a mentő...
allergiás rohamot kaptam, úgy néztem ki, mint egy szőke kínai pornósztár
- bedagadt ajkak, de nagyon, mű-mongolredő, fullon csalánkiütés, hatalmasra püffedt nyelv, fuldoklás -
vánderful volt. összezártak egy terminális rákos nénivel, azt nemtom mikor fogom kiheverni, 8 órán keresztül hallgattam a halálsikolyait, aztán, amikor lement az utolsó böszme adag szteroid is, fogtam magam és hazajöttem székesfehérvárról egy szál türcsivel a nyakamban és bikiben gyalog a picsába budára.
azóta nem, merem kinyitni sem az ablakot, mert a legfelsőn lakom, és kb 8 méterre megy el őléem a sárga bombázó...

ha kimegyek azonnal rosszul kezdek lenni

most akkor pereljek mozgáskorlátozásért büdösgeci magyar szotty vezetést, aki kitudja mivel permetezget?
 

 
 
>>> A pszichedelikus képzőművészet <<<
Rex2013. június 24. 00:08
 
 
olyan pszichedelikus, hogy mindjárt hányok
http://www.katerohde.com/
 

 
 
>>> Összeesküvéselméletek <<<
uncensored2013. június 23. 23:36
 
 
Huh, ezek szerint nem vagyok egy egészséges példány... kemény!
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!