 | 
Legfrissebb hozzászólások (119281 - 119300)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | szerintem nem kéne a drogpropagandával próbálkozni. ha nem lehet elmondani valódi érvekkel, hogy miért ne, akkor nem célszerű elkezdeni paráztatni. sokkal inkább az értelmes beszélgetés segíthet /mint elég sok helyzetben/
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | 3-án gyertek, elvileg én is ott leszek Ivy-vel a kisteremben és ambient muzsikát szolgáltatunk az arra éhes pszichedelikus népnek és felvonultatjuk majd az egész szintiparkot. Ma főpróbálunk, remélem jó kis móka lesz. Ja és lehetséges, hogy a körben járni c. szappanopera női főszereplője is képviselteti magát....
Bár még a nevünk nem állt össze, de a legvalószínűbb a Lenticular Space Drive.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ahogy én a szigetfesztivál pszichedelikus napját elképzelem:
nappal: hagyományos népi hangszerek kiállítása / kipróbálása, dobtanítás, közös dobolás, didjeridoo, jézus/krisna/buddha/tao sátrak, gondolkodó sátor
18:00 TanuTuva 20:00 Korai Öröm 22:00 Ole Lukkoye 24:00 Ozric Tentacles 03:00 Oleg + Naga
éjszakai egyéb helyszínek: Star Wars-sátor (Csillagok Háborúja, Birodalom visszavág, Jedi visszatér folyamatos vetítése, két ciklusban :-), ambient chill-out sátor
reggel: frissítő szökőkút, bérelt tűzoltókocsiról - ha nagyon meleg van
állandóan: meditációs sátor (személyzet nélkül, meditációs mandalákkal a falakon), Govinda vega étterem-sátor
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | LaZa, ez nagyon zsír. :-)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | szoval ocsi komolyra vette a dolgot. kemeny szitu.
mutasd meg neki az erme masik oldalat,hogy bizonyos szerek milyen hatast fejtenek ki hosszutavon. nehany durva antidrog propaganda anyag lehet(netrol,stb),hogy lesz valamilyen hatassal egy tizenketevesre...,bar oszinten fogalmam sincs milyenek a mai 12ek.
azert mindenkepp tisztazd vele,hogy ha valamit is ki fog probalni,te ott leszel.
valahogy eszembejutott,h en mit csinaltam 12evesen... bringa&Walt Disney
|
| |  |  |  |


 |  |  | | | | |  |  |  | | | Nem kéne egy szépirodalmi topicot nyitni? A cime ez lehetne:
LÓGOK A SZEREN
Ujváry István |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | " pörögj disznó napozz Holddal a Holdon nincs is sötét oldal az árnyak is csak fénytől vannak a fényt én hozom mindnyájatoknak egész éjjel minden éjjel lehetsz velem lehetsz velem fogom a kezed kipörgetlek kipörgetlek és elengedem " -- Kispál: Disznók tánca
hehe, egész más értelmet kapott ez a pár sor most, h a topic olvasgatása közben hallgattam.. demagóg és darkos hozzáállással ez a pár sor akár a témanyitó hozzászólás is lehett volna.. ;) najó,
gén, tudom, elbuktam.. egyébként rövid időszak volt amig sok fogyott egy éjszaka, hamar jött az amfetamin-para..
Bard, a loss of magic létezik, ha más miatt nem, hát azért mert az első után már nem lesz idegen az érzéken túli boldogság, azaz nem is lesz érzéken túli.. az elsőnél (ideális dózisban) egyszerűen padlóra küld a meglepetés - szerintem az emberek többsége ezt nevezi varázslatnak és igen, ez el kell hogy vesszen.. de ahogy Cauldfield mondja, attól meg egy másféle varázs megmarad, szerintem mindörökre.. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | "amik csak lefárasztanak és alszol tőle"?
szerintetek tényleg ekkora külömbség van zöld és zöld között? Nem lehet hogy csak a set és setting miatt más-més minden zöldülés? Vagy mind a kettő? De akkor mijen arányban?
Velünk már volt párszor hogy kaptunk Z-t, elszívtunk belőle egy spanót, és mondjuk qrva jó volt, aztán ráragasztottuk arra a fűre, hogy az Qrvajó "mosolygós-fű", vagy mongyuk "bizsergetős-tekergetős", "parás" esetleg. És aztán máskor is szívtunk ugyanabból a Z-ből, és szinte bemeséltük magunknak, hogy akkkor ez a Z ilyen, és akkor tuti ilyen lesz a tépés is. De szerintem ez csak placebo. Nem lehet ennyire a Z minőségére, milyensésére írni a számlát. Vagy igen? Ti hogy tapasztaljátok ezt?
. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ja bocs, ez ápr. 2-án lesz.....
ápr. 3-án szombaton a Törökbálinti Katlan nyitóbulija lesz az Annahegyi Lovaspark-és Szabadidőközpontban (72es busszal lehet menni).
lineup:
¤ ausztrál természetfilm vetítés ¤ Turunga Didjeridoo Kör ¤ Al-Matrub dobkör ¤ TanuTuva koncert ¤ Dj Oleg és Dj Naga ¤ visual: Borz
belépő: 600 Ft
erreis Mindenkit szeretettel várunk! 8)
hyöeí úhl:aeropithon |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Ápr.3-án, péntek éjjel jó kis összeröff lesz a Kultplexben (Kinizsi u. 26.): a nagyteremben Korai Öröm koncert lesz, utána Korai's Banditos, fönt a kisteremben Délibáb Ambient Buborékot szervezünk: mezítlábas-párnás-punnyadós-leples-vetítős floating, improvizatív didjeridoo és szintetizátor koncertekkel. A belépő 1000 Ft.
Mindenkit szeretettel várunk! 8)
hyöeí úhl: aeropithon |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Szerintem kb. kéthetente teljesen korrekt egy kis MDMA élmény, bár ez függhet a személyiségtől is. De az a legjobb, ha nem válik a fogyasztás rendszeressé vagy kényszeressé, inkább alkalmakhoz kötődik, partykhoz. Én nem hinném, hogy ezzel kiüresedne az élmény, bár soha nem lesz olyan, mint az első volt, az biztos. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | | Olvastátok Szász másik könyvét? A címe: "Our rights to drugs". Az előszava magyarul is olvasható a kendermag.hu oldalon. Jó lenne az egész könyvet lefordítani magyarra. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | re 226: Először is köszi a hozzászólásod :) nekem nagyon bejött, hogy nem fogcsikorgatott "ti viszitek rossz útra az öcsém" hangulatú volt :) bár azt is megérteném. Az anyagoknál van egy pár szó a hajnalkáról, meg van egy témakör is erre, de általában akármit is olvas itt, olvass utána te is /akár itt, akár máshol neten/, hogy mégis mi az, mit írnak róla. /például a hajnalka-trippeknél általában komoly hányásokról számolnak be, az N2O "gyakori" fogyasztása nem tudom pontosan milyen vitaminhiány fellépését okozhatja, stb ... -- ezen információk megtalálhatóak a kapcsolódó témakörökben/ A 12 év valóban korai. Beszélgess vele erről, és ha valóban hajthatatlan, akkor szerintem nézz utána rendesen és tarts vele (akár droggal, akár tisztán, vigyázóként). **sokkal** jobb ha veled próbálja ki mint, ha egyedül.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hát igen, a drogtilalom ismételi önmagát. Pszeudo-tudományos megfontolások, első látásra plauzibilisnek tűnő féligazságok, mítoszok, sztereotípiák, túláltalánosítások... Láttuk ezt már jó sok drognál.
Ehhez kapcsolódik, hogy az EMCDDA-nak volt egy kis szimpóziuma Budapesten pár hete, ahol a civil szervezeteket is be akarták venni az "Early warning system"-be, magyarul hogy az új szintetikus drogfogyasztási trendekről beszámoljunk a liszaboni központnak.
Elég hülyék, ha azt gondolják, hogy mi segítünk abban, hogy a tudomány jelszavával inkvizítorosdit játszanak.
Egyébként a magyar drogkutatás helyzetét is jól jellemezte, hogy a szegedi tudományegyetem egyik vegyésze arról számolt be, hogy azért nem tudják az utcán jelenlévő ecstasy-t vizsgálni és kutatni, mert a rendőrség nem ad nekik a lefoglalt drogból és nem tudnak hozzájutni. Ezzel szemben Hollandiában külön embereket fizet a rendőrség arra, hogy az utcán drogokat vásároljanak, amit aztán a laboratóriumok bevizsgálnak. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ahány író, annyi gond. Psylo' te a nullpont konzisztenciája vagy, én meg érettségizem :))
solidarity!
***
Tavasztalan
Ketrecem, te utált szürke iskola, Fotelbe láncolsz; elnyomás otthona. Magányosan tespedek csak kedvtelen, Míg kint napfény szánkázik a szíveken.
Légy dong ablakomhoz, s értetlen néz rám, Furcsa lény az ember -így gondolja tán. S kinyitja hártyás szivárvány szárnyát, Elszáll, s ég azúrja nyaldossa hátát. Képzetem észrevétlen rá aggatom; Vidd, vidd magaddal, hadd legyen tavaszom! S szeljük át kacagva a festék eget, Táncol el a templom, s egy marék gyerek, Szikrázó háztetők, boldog emberek, Kacskaringó Duna, s a játszóterek; Óh élni, élni én csak így szeretek, Hol szappanbuborékok a fellegek, S róluk kacéran nézem életemet!
De hirtelen szétpukkad a buborék, Mélybe zúgó, szertefoszló álomkép, S csak a ketrec roppant, csontos vasrácsa Volt mézízű álmom rideg párnája.
***
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | ahány író, annyi gond. Psylo' te a nullpont konzisztenciája vagy, én meg érettségizem :))
solidarity!
***
Tavasztalan
Ketrecem, te utált szürke iskola, Fotelbe láncolsz; elnyomás otthona. Magányosan tespedek csak kedvtelen, Míg kint napfény szánkázik a szíveken.
Légy dong ablakomhoz, s értetlen néz rám, Furcsa lény az ember -így gondolja tán. S kinyitja hártyás szivárvány szárnyát, Elszáll, s ég azúrja nyaldossa hátát. Képzetem észrevétlen rá aggatom; Vidd, vidd magaddal, hadd legyen tavaszom! S szeljük át kacagva a festék eget, Táncol el a templom, s egy marék gyerek, Szikrázó háztetők, boldog emberek, Kacskaringó Duna, s a játszóterek; Óh élni, élni én csak így szeretek, Hol szappanbuborékok a fellegek, S róluk kacéran nézem életemet!
De hirtelen szétpukkad a buborék, Mélybe zúgó, szertefoszló álomkép, S csak a ketrec roppant, csontos vasrácsa Volt mézízű álmom rideg párnája.
***
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Uh, ez baj. Nem tudok megoldást mondani, de ez nem egy jó tendencia szerintem. Próbáljad meg lebeszélni mindenképpen! Nem hiszem, hogy akár az N2O, akár a hajnalka vagy bármilyen tudatmódosító olyat tudna neki mutatni, amivel tudna valamit kezdeni és pozitívan jönne ki belőle. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Sziasztok! Egy kis segitséget kérnék töletek. Remélem lesz értelmes hozzászolás is... Az öcsém (aki 12 éves) kipróbálta elöször az N2O-t , majd most bevásárolt hajnalka magbol... Egyszoval érdeklödik a drogok iránt. És ez számomra nem épp megnyugtato tény. Amugy minden informáciot innen, tehát a DAATH-rol szed. Aggodalmam remélem értitek. Elsö kérdésem az lenne, hogy mi is pontosan a hajnalka mag hatása, és mennyi az esélye, hogy pszihésen tulzottan megkedveli a fogyasztását. Illetve azt is megszeretném kérdezni töletek, vajon hogy érjem el nála, hogy ne próbáljon ki mindent, amit itt olvas?! Mert nekem tetszik ez az oldal, és látom, hogy elsödleges célja a tájékoztatás... Csak 12évesen.... szal értitek. Segitö szándékú hozzászolásaitokat elörre is köszönöm! TÉBOY |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | tök hülye vagyok, beszélek itt össze-vissza, mikor csak annyi kellene hogy ki tudjak látni a saját értelmezéseimből. tehát varázs: az élmény alapjául szolgáló mdma hatás
|
| |  |  |  |

|