 | 
Legfrissebb hozzászólások (124341 - 124350)
 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hali!
Biga: HaluDub = Hallucinogen in Dub?? mert az tényleg jó! vagy arról egy szám?? nekem sajna nincsenek meg hozzá a számcímek így azt sajna nem tudhatom melyik de azon az albumon vagy egypár jó nóta.
Most találtam egy olyat hogy Infected Mushroom vs? Shpongle ez nálam egy ilyen egybemixként van meg (elnézést nem igazán értek ehhez....szal fogalomzavar meg minden) de BAROMIJÓÓÓ, csak van egy olyan kicsi-picic hiba benne hogy a harmincadik perc környékén belekerült valahogy (rossz felvétel?) valami női nyekergés, ami tuti hogy nem a zene része, mert teljesen elüt tőle meg rádióba is nyomták szal valami híres "alkotás" lehet. És nem találtam sehol eddig olyat amiben ez a rész nem szerepel :-( teljesen idegesítő mert annyira nem illik oda és persze a hangereje is jóval durvább mint a mixé. Most képzeljétek hallgatjátok a zenét éppen lazultok mint állat és akkor fél perc erejéig ("csak") elkezd belenyekeregni (természetesen tök hangosan) valami Britníí Spírsz kaliberű nőszemély a zenébe (azaz nem is a zenébe mert a mix erre az időre eltűnik a nyekergés alól). Hát nem sokkoló?! És mi van akkor hogyha mondjuk trip közben történik mindez ... rá se merek gondolni :-) Ha esetleg megvan valakinek csorbítatlanul és hajlandó lenne valahogy rendelkezésemre bocsátani (akár csak azt a kis részt) azt NAGYON megköszönném!
Üdv Dead
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | A semmi is valami . Tudjátok mit jelent :0101 ? ___ ___ I I I I I I I I I I I I majd rájöttök....
Budha nem a helyes úton jár. Falánk, és Lusta. Nirvana a végső pusztulás akinek az kell kövesse őt.
Aki fel akar ébredni az tartsa magát a jó úton, a szeretet útján.
Amúgy Jézus ama Hajnali csillag . Ki a rossz és ki ajó? Ne hálj úgy férfival mint ahogy azt nővel tennéd, mert útálatos az .
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Na, van egy kis időm, próbálok reagálni az irányelvekre...
Első bekezdés nekem oké, szóval maximálisan bízok benne, hogy jól fog elsülni ez az egész.
Második bekezdés, konkrét anyagmeghatározások. Nem értem minek? Migha mondjuk csak legális anyagok volnának, vagy csak lightos anyagok... De ezek brutális, és illegális szerek, amik a legelterjedtebbek, legjobban hozzáférhetőek. Mi akkor a korlátozás értelme? Ezt valaki magyarázza meg.
Személy szerint azt érzem, hogy valami korlátozás kell, és mivel nincs jobb ötlet, hasraütésszerűen valami korlátozás történik. Szerintem meg kellene magyarázni konkrétan, hogy miért ezek.
drogkereskedelem. Szerintem is jó, ha nem zajlik ilyesmi nyiltan a fórumon. De mondjuk azt, hogy valaki beirta, hogy hol lehet légyölő galócát szedni, az szerintem nyugodtan maradhatna... Nemtudom a határt hol lehetne meghúzni, de én teljesen korrektnek tartanám azt, hogy éppen a kereskedelem, a megszerzés stb. tekintetében az aktuális törvényi legalitás lenne a határ.
Ja, meg van a 18 éves korhatár. Hát nemtudom, én ezzel nem értek egyet, de végülis felőlem legyen, egy internetes fórumon úgyse lehet ezt ellenőrizni... Max nem vallják majd be az emberek a korukat... Mondjuk ez is gáz, de, na mindegy, ez a legkisebb dolog...
Szóval a fő gond ez a szerkorlátozásosdi. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hali!
szappanopera?! Asszem én is elkezdek kitálalni....bár nemtom lehet hogy kéne ennek egy új topic (mondjuk szívügyek vagy hasonló?! :-) .
Szal nálam következő a helyzet: Adott egy lány, meg ugye én. Namármost, elég hosszú ideje voltunk már barátok és elég sokmindenről el tudtunk beszélgetni, csakhogy Ő többet akart és én meg olyan ember vagyok aki nemigazán van tisztában az érzelmeivel, belementem "próba cseresznye" alapon ... hátha...Hát nem! Egy hónap után szétmentünk mert megmondtam Neki hogy nem működik a dolog és hogy inkább hagyjuk, jó elfogadta (látszólag) utána 1 hónapig nagyon rámszállt látszott rajta hogy nem adta fel. Ugyhogy másképp nemnagyon tudtam értésére adni a dolgot, hát" összejöttem egy fiktív csajszival". Ez látszólag hatott és 1-2 hónapig nem is nagyon találkoztunk...már-már azthittem hogy fellélegezhetek, de mégsem mert talán 2 hete megint jelentkezett. Mondom magamnak okés nem gáz egy találkából csak nem lesz probléma...Hát lett megint belém bolondult és most megint ott tartunk ahol 2,5 hónappal ezlőtt és nemigazán tudom az értésére adni, hogy nem nem működik nem működhet a dolog, anélkül hogy megbántsam (azt pedig nem szeretném), mert az nem igazán az én stílusom....és ha most beadom neki hogy tök jól megvagyok a "barátnőmmel" akkor is csak időleges lesz a dolog?! körök,körök ....mit vétettem ?!
Üdv Dead |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Foxey:
Mielőtt hozzászólnál vagy új témakört nyitnál, olvasd el a DAATH fórumának irányelveit!
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Még egy kérdés:Tudom hogy a Salvia nem minősül drognak,de nem gázos külföldről rendelni??? |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | (na tessék, és a wyvern is tovább mondja a tutifrankót.)
az óembernek meg kell halnia, hogy az új megszülethessen.
eleget tipródtunk már a bemerevedett világértelmezések börtönében. ki a friss levegőre!
:-)
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | tirianne, nem tudom honnan jött, amit írtál, de nagyon ott volt.
Gén, neked meg örülök, már azt hittem, tényleg "olyan" tudós vagy, ahelyett, hogy "ilyen" lennél :-)
annyira jó, hogy amikor az ember magában egy kicsit felszabadul, akkor a körülötte világ is vele együtt egy kicsit felszabadul.
kicsit ide, kicsit oda, kicsit ide, kicsit oda,...
kinyílik egy világ
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Hali!
"A friss telepítés után a windows könyvtárból törlök néhány duplavé betűvel kezdődő fájlt (Wuauboot.exe, Wupdmgr.exe...) - különösen nyugodtnak tűnik ezek után az OS hosszútávon."
például a Win.com meg ilyenek ;-)
Üdv Dead |
| |  |  |  |

 |  |  | | | | |  |  |  | | | Lehet, hogy először mindenkinek el kéne szigetelődnie (mentálisan), hogy magányosan készüljön fel mindenki egy új közösség építésére, új kapcsolatok kialakítására?
Ez persze egy kicsit gyanús (gyanúsan radikális), mert ha ez az új közösség *pusztán* tudományos vagy *pusztán* vallási alapokra épül, abból nem harmónia hanem elnyomás lesz. A tudománynak és a vallásnak kiegészítenie lenne érdemes egymást, akkor sokkal jobban tudnánk figyelni a spontán, intuitív megérzéseinkre is (amikre manapság elég kevés figyelmet szentelünk).
Nem magával a vallással, sem a tudománnyal van a baj, hanem ezek rossz értelmezésével és alkalmazásával: az ateista, materialista tudományos fanatizmussal ("Isten márpedig nincs!") és a fundamentalista vallásos fanatizmussal ("A gyehenna tüzén fogtok égni!"), tehát a szélsőségekkel van.
A szélsőségek között pedig véleményem szerint megfelelő önismeret birtokában lehet lavírozni... de ez baromi nehéz, főleg ma, amikor egyre aggresszívebben akarják az embert berántani mindenféle érdekeknek alárendelt ideológiák... |
| |  |  |  |

|