DAATH

Láttam az igazságot, és nincs semmi értelme.

Gilbert Keith Chesterton

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (12651 - 12660)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
B. Andrew2013. április 8. 00:36
 
 
Kossz Gen a valaszt! Igen, az MDMA terapiarol mar en is hallottam. Ha mar itt tartunk:

Tulajdonkeppen az MDMA az a tiszta "Eki", nem? Vagy az Ecsatsy tablettak mind szennyezettek?

Visszaterve az LSD-re: en a Gary Fisher-fele kiserletbol es Feldmar kijelenteseibol gondoltam arra - lehet kicsit naivan (nem vagyok benne annyira melyen a drogkulturaban) -, hogy az LSD egy olyan szer, ami kepesse teszi az embert arra, hogy regresszaljon (ezt most remelem jol hasznalom), ujra atelje azokat az elmenyeket, amely miatt elzarkozott a vilag elol.

Mondjuk a te valaszod sem egyertelmu, mert csak annyit irsz, hogy nem a legmegfelelobb, azaz ilyen celra is alkalmas lehet az LSD, csak ezek szerint az MDMA hatekonyabb.

Ha barkinek van meg hozzafuznivaloja, az irjon, es ne tartsa vissza! Akik mar tobbszor probaltak a szert, azoknak mi a velemenye?
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
ideaweed2013. április 7. 20:13
 
 
Szerintem, te a függőségre vagy függő nem a függésed tárgyára. szóval, neked a függőség iránti vágytól kellene megszabadúlnod. hajlamos vagy átesni a túloldalra és túlzásba esni, és ezen kellene változtatni, egy határt meghúzni , meváltoztatni a gondolkodásod, amihez akaraterő és kitartás szükségeltetik de ha tényleg vááltoztatni akarsz ezen, akkor szerintem menni fog, én bizok benned!
kitartás, és a halál meg még várhat szerintem.
röviden..
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
gardenofeden12002013. április 7. 17:23
 
 
Teljesen kilátástalan minden számomra, az öngyilkosság gondolata napi szinten teljesen komolyan megfordul a fejemben, tudom hogy nem hiányzik egy ilyen pszichedelikus helyre egy ilyen szubhumán teremtmény mint én de csak itt tudok erről beszélni. Ha sikerül egy-két hétre leszoknom a drogokról akkor napi 10 óra hosszákat számítógépesjátékozok, nem tudom építeni az életem az idő meg csak telik én meg örlődök és érzem hogy így vagy úgy de a közeljövőben meg fogok halni ha nem változik semmi.
 

 
 
>>> A pszichikai függőség <<<
gardenofeden12002013. április 7. 17:17
 
 
Hogy lehetne egy összeomlott életből egy normálisat felépíteni ? Az életem egy rakás sz@r, és ebben központi szerepe van a drogoknak. Tökmindegy hogy melyik, ha elkezdek alkholizálni, lenullázom a számlám, büdös és visszataszító leszek, aztán elhatározom hogy minden jó lesz, de nem bírom ki nélküle ekkor bejön a rivó meg a frontin és olyankor már elvesztem mindenkivel a kapcsolataim meg bűncselekményre is vetemedek. Próbálok jó ember lenni de nem sikerül sehogy se, valaki segítsen egy jó ötlettel vagy valami ! Sportolni próbáltam de sose sikerül 2 hétnél tovább főleg ha az izomtónusom nullán a benzodiazepin miatt.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
Thom2013. április 7. 16:57
 
 
Help!

Ez lenne a verticillium fertőzés? Ha igen milyen dolog váltja ki?

http://kepfeltoltes.hu/view/130407/DSC00896_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A szüretről kicsit lecsúsztam, mert el kellett utaznom.
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
Hortensia Stella2013. április 7. 15:26
 
 
persze halmazstruktúra
de amúgy mi zárja ki, hogy a piramis csúcsában
- ha ezt a 'pongyola' (bár szerintem a pongyola szofisztikált jelző a mai világban, ahol nem gyakori, hogy az emberek pongyolát viseljenek :D ) absztrakciót tekintjük -
a sűrűség miatt kevesebb tartalom fél el,
mint az alján a nagy tömegű, de más sűrűségi faktorok által mérhető 'kaja', avagy alapléjereken? hm?
 

 
 
>>> Megvilágosodás <<<
Hortensia Stella2013. április 7. 14:12
 
 
alex grey parnaposa, nezzetek, toltsetek, mielott ezt is torlik, mint a graham hancock-ot
http://alexgrey.com/tedx-cosmic-creativity-how-art-evolves-consciousness/
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
Hortensia Stella2013. április 7. 14:08
 
 
nos, ez az album csodalatos, tegnap egy olyan gepen jatszottam le, amin default/bol be volt teve a g/trans english/magyar es
errol az albumrol csak 2 szamcimet tudott "leforditani":
a 3-ast: "szivarogj in my eye"
es az utsot: "neuroleptikus Tales"
fetrengtem...

szoval brazil, suomi, a google fordito szerint "felemelo" stilusu trance
http://www.ektoplazm.com/free-music/escape-into-the-dream
 

 
 
>>> Vicc <<<
uncensored2013. április 7. 13:29
 
 
móka.
de mellesleg http://goaconstrictor.com/tunage/InfectedMushroom20060123.mp3

valaki tudja, hogy itt a legelső szám micsoda?
 

 
 
>>> Vicc <<<
Hopax2013. április 7. 09:59
 
 
http://goaconstrictor.com/infected-mushroom/

Es a radioadas:

http://goaconstrictor.com/audio/GOAPARTY.mp3

"Interju" a zene utan :D
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!