DAATH

Mindenki azokat a dolgokat ítéli meg helyesen, amelyeket ismer.

Arisztotelész

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (25536 - 25555)

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
hlm2011. április 17. 22:45
 
 
Deeptrip!

Részben igazad van. Ám olyan szempontból mégsem hogy a "ghdfh".org nevezetű oldal igen hosszasan jellemzi a benzo hatásait. Meg azért abban sem értek, hogy minden rc közel hasonlóan mérgező, mert nekem a metzhylone-ról minden szempontból jobb a véleményem mint a mefiről. (hatás, utóhatás, lejövetel, stb.)
Szóval a valódi benzo fury-ra kíváncsi lennék.
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
fL3x2011. április 17. 22:10
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=OW_lD80wviU&NR=1

ez se gyenge,főleg a videoval ami alá van vágva
nem is gondoltam hogy a Müller Péter az író fia,a Sziámi Müller errefelé érdekelt,de ez az előadásmód nem egyszerű :D
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
fL3x2011. április 17. 22:03
 
 
oh máj gázs:D
paradox paradox paradox
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
Tomsy2011. április 17. 21:49
 
 
Nemlehet pcp? Ismerősömnek volt hasonló "lsd-s cigitől"...
 

 
 
>>> ZeNére RÁFLASHelödni!!!!! <<<
Buká2011. április 17. 21:10
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=42r_65MsAg4&feature=related

ez borzalmas...gecc :o
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
Tom0032011. április 17. 19:44
 
 
Elképzelni, huh... erősebb a vizuális oldala, mégis sokkal könnyedebb a szellemi része mint az LSDnek. Tudsz rendesen beszélni, mozgáskoordinációd is rendben, viszont az intenzív vizuáloktól alig látsz valamit :D Csukott szemmel is élénk hatásokat produkál.
Maga a stimuláns rész kicsit meredek, vagy csak én vagyok érzékenyebb rá (bár kétlem, mert a beszámolók mind igazolják a tapasztalataim) Felhevülsz kissé és olyan mintha vízben járna az ember, körülötte minden olyan puha, mintha a teste a bőrtől + 5 centire nyúlna még ki. Igazából élénkít de nem pörget, sőt az ember jobban szeret ülni közbe, mert kissé ólom érzése van. Aludni azt nem fogsz az biztos :D
MDMA szerű hatás abban jelentkezik hogy kontrollálható az egész (inkább a 2C-I sajátja mint a 2C-E jé a pozitív hangulat, de mégse jellemző egyikre se a paranoid hatás)
Viszont megvan a maga pszihedelikus töltete, de csak akkor jön fel ha a használója is úgy akarja, nem úgy mint a lapnál ahol ha akarod ha nem, most kőkemény önelemzés jön. A másik amit megfigyeltem, hogy sokkal gyorsabban integrálódik a tudat, akár 1-2 hét elegendő hozzá, nem úgy mint az LSDnél ahol olykor hónapok kellenek ahhoz hogy az ember kijelenthesse hogy na ő belevág egy újabb utazásba.
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
kolorize2011. április 17. 19:27
 
 
En nem vagyok szakerto, de ha belegondolok hogy a koffein az emberi agyban fejti ki hatasat, akkor eleg elkepzelhetetlen hogy a gombakat stimulalna... maga a kv porkolt novenyi tormeleke lehet jot tesz a sutiben, nemtudom.
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
petersaintholmes2011. április 17. 17:43
 
 
Hogyan lehet elképzelni a 2CE hatását?
Egyfajta ötvözetét adják az MDMA-nak meg az LSD-nek?
Vagy valami más módon szolgáltatnak a 2c variánsok stimuláns és hallucinogén hatást.
Ha 2CE hatása alatt vagy akkor az első 2 órában, ha jól tudom semmilyen vizuálok nem jönnek csupán a stimuláns hatás.
A 2CE stimuláns hatása mihez hasonlatos, enyhébb mint mondjuk a coffein vagy erősebb mint mondjuk a speed?
Lehet e tőle aludni?
 

 
 
>>> Fenetilaminok (2C-család) <<<
petersaintholmes2011. április 17. 17:29
 
 
Tom003 légyszi nézd meg a mailedet.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Yopo Ono2011. április 17. 17:28
 
 
lol.
1. igen, texturbálok néha, ezt a szót először -itt legalábbis- magamra használtam...
("- nagy az orrom"
"- cyrano, neked nagy az orrod")

2. nem én kértem, hogy töröljék minden hozzászólásomat, hanem az emberem, gondolom azért mert rosszul esett neki, hogy a., hülyét csináltam magamból, mert az 5iai-t itten dokumentáltam - topikba illően végülis -, úgy érezte, hogy belőle is hülyét csináltam, majd egyes lények ezzel -is- jól visszaéltek és (3.) világosnak, tisztának, jónak, szépnek nem mondható módon nyomatták azt, hogy én húzzak el...
erre te elkezdted az én dolgaimat felhánytorgatni, amiket más neveken írtam.
megjegyzem, csak alphagirl és lagelli "kérte", hogy töröljék a hsz-eit, mert érzelmi válságban volt, a többieket (metát, mettát, metamettát, semjasét, heroinos-ekit, ambipolárist, Vogelfreit, a daath szellemét, burkust - LOL ) kitörölték, mert "rossz" volt. :D (Maradt ám így is titkos név, csak az mindig jó, ritkán ír és igen informatív, ezért nem mondom meg, hogy ki az... :DDD )

Nosi, nusi, pá.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
gna2011. április 17. 17:23
 
 
Furcsa a sors, hogy általában a Gyarapodást távolról nézegetem (tehát max a lista oldalt) a tegnapi önelemző "tanulj a hibáimból" szövegemhez találtam egy igazán aktuális cikket:
http://daath.hu/showText.php?id=200
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
deeptrip2011. április 17. 17:19
 
 
Végezetül én a texturbál szót nem sértésnek használom, inkább a sok és kevésbé lényegrestörő írásra, ami bárkire jellemző tud lenni, ha elkapja a hév. Az, hogy valaki ezt sértésnek veszi megint csak azt mutatja, hogy ő maga amikor rámondja másra, bizony sértésnek szánja azt.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
deeptrip2011. április 17. 17:14
 
 
Ja és ha tényleg belátnál dolgokat és nem a sértettség beszélne belőled, akkor nem írnál oda másokat vagy az oldal közösségét lealacsonyító megjegyzéseket a "finálé" hozzászólásod végére. Ameddig mindig ilyen jellegű az utolsó szó addig ott marad a sértettség is.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
deeptrip2011. április 17. 17:11
 
 
Te magad írtad le nemrég, hogy most a pasid peace nickjéről vagy, mert letelt a hsz limited. Akkor miről is beszélünk?

Attól még, hogy megalkottad a texturbál szót és előszeretettel mondogatod másokra, attól még nem jelenti azt, hogy te ne lehetnél időnként texturbátor.
 

 
 
>>> Gratulálok !!! <<<
Buká2011. április 17. 17:09
 
 
Gratulálok a psyppan operához :D Daath - táguló tudatok. "Néha nem tudod, meddig tartasz te, és hol kezdődök én."

Presviously on DAATH: Yopo felkeresi barátait, hogy tudassa velük, még mindig megveti őket. Divine bevallja Én+Te+Ö=gémnek, hogy terhes, majd csúnya veszekedés után kiesik az Ajtóablakon. Viola beletébolyul szerelmi problémáiba, majd Deeptrip karjaiban keres vigaszt, aki azonban még mindig Angyalka iránt táplál gyengéd érzelmeket. A rész utolsó felvonásában Yopo és Ezékiel tőrrel harcolnak, Ezékiel megböki Yopo-t aki kileheli lelkét. Deeptrip Ezékielt hibáztatja, majd mindannyian kiabálnak.

:D
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
Yopo Ono2011. április 17. 16:41
 
 
peace =/= yopo, stb... ergo én.

(röhej, hogy a saját mémjeimet - pl. texturbál- használod ellenem. :DDD
tényleg buta vagyok, hogy ide írtam megint, semmi másra nem volt jó, minthogy kapjam a különféle személyeskedéseket, stb. irdatlan sötét ez a hely, de mindig reménykedem benne, hogy mégsem, aztán kiderül, hogy de... az értelmesebbje már rég messze jár. a hatalom pedig butít, mégha csekély is, a jelek szerint.
üdv.)
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
KazeE2011. április 17. 16:38
 
 
Methylone-t én meg ma adtam fel. Rettenet szetting és adagolás függő hogy mit ad. Először kisebb, alig 100as adagokkal kezdte az a bizonyos SWIM (4-MEC-el ésszel, szakaszonként kombózva), azt ahogy lassan rá is hangolódtunk, már jöttek is le róla. Redose értelme meg ugye ennél a legkisebb, ugyanis max 30 perc happység ha össze is jön, utána hidegrázás, állkapocs rángás, stb.

SWIM tapasztalata szerint csak úgy éri meg egy buliban ezentúl, ha 1g jut pl. 4 emberre és azt 1, vagy 2 körbe fejenként meginni. Viszont ez is csak egy kb. 3 órás élmény.

Hangsúlyozom, hogy ez csakis saját tapasztalat. Biztos ki lehet sakkozni hogy tovább tartson, de az alapvető precizitási hajlamom mellett is soknak tartom, hogy percekre kelljen behatárolni hogy mikor kell következő dózis, különben jönnek a mellékhatások és a visszafordíthatatlan (?) lejövetel... és erről külföldi oldalak beszámolói is tanúságot adnak.

Lényeg az egészben, kicsit sz*rul érzem magam, hogy 2g-ért kidobtam a pénzt, amikor kb. fél g ért ebből valamit is, ahhoz képest hogy 2 hete meg full MDMA érzésről számoltam be, és már fontolgattam hogy ennél ez az érzés meddig tolható ki. Legalább a 4-mec jó volt :)
 

 
 
>>> a fűről hosszú távon <<<
deeptrip2011. április 17. 16:37
 
 
A nagyon magas pulzus, tarkó-, nyak-, vállzsibbadás és hasonló érzések szerintem is JWH-ra vallanak.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
deeptrip2011. április 17. 16:33
 
 
Kedves peace/yopo/meta/stb.!

Baromi fárasztó törölgetni egyesével a kommenteket, inkább át kéne gondolni, hogy mit ír le az ember. A hiszti meg nem kell, mert a normális hozzászólásaitokat bennhagytam, mint, ahogy Divine-é, ezékielé is ugyanígy lett moderálva. Ez így a természetes. Nem tudom azokat miért kéne kitörölnöm, amelyekkel semmi probléma nem volt.

Ez a szokásos idejövök texturbálok és utána a jogos moderálás miatt sértődötten kérem minden hozzászólásom törlését és kijelentem, hogy "soha" többé nem írok ide, már meta által 3, 4, de szerintem inkább 5ször szinte szóról szóra majdnem teljesen azonos forgatókönyvvel megtörtént itt a daath több éves pályafutása alatt, nagyjából fél éves- éves időközönként... Nem tudom ez egyfajta bosszú akar lenni ilyenkor, de nem is érdekel. Ha ezen kívül van valami panasz azzal keressetek meg e-mailben.

Minden jót.
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
Buká2011. április 17. 15:51
 
 
Szerintem az ebben a tesztben a gáz, hogy erre az ész vs. szív ellentétre van felépítve az egész, és ennek a kül. arányban való megjelenése adja ki a kategóriákat. Azért akadékoskodok itt, mert amikor valaki régebben megmutatta nekem ezt a tesztet, tök ideges lettem... annyira fárasztó és sztereotíp ez a gondolat vs. érzelem felosztás, és annyira primitív, szerintem a személyiségeket ez alapján csoportosítani már eléggé lejárt ügy. Semmi újat nem mutat, csak kicsit tovább variálta azt, amit már eddig is tudtunk magunkról meg másokról... persze mit ugrálok itt, amíg ingyé van =D
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!