DAATH

Az én jelentőségét és jelentéktelenségét nem lehet túlbecsülni.

Reginald Blyth

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (26096 - 26105)

 
 
>>> Milyen lesz a jövő? <<<
Yopo Ono2011. március 29. 08:03
 
 
"Az egész interjú arra jó, hogy a természettudományosan alulművelt és/vagy unintelligens emberek megvegyék a 2012 könyveket, amiknek a bevételéből a szerzők elég jól fognak élni még 2015-ben is."

nemtom, van szerencsém ismerni dp-t személyesen, nem él olyan hűbeledejól, csomó jó kezdeményezést támogat, ne irígykedjé', nekem bejön, a 2012 felfogása is, nem azt állítja, hogy globális kataklizma söpri el az emberiséget, hanem, hogy paradigmaváltásra van szükség, persze ezzel sokan próbálkoztak előtte is - de persze nem szent... arra pedig jók a könyvei, meg az ufóhívők spekulációi is, hogy a technokráciába süppedt lények kisajtajait - akik számára a természet egy távoli hallunak tűnik sok esetben - nyitogassák. nem mindenki fogékony a tudományvallásra... mellesleg te sem vagy szerényebb nála, náluk, mi a bizonyíték, hogy nem az ufók csinálták a gabonaköröket? :D én a magam részéről semmi kivetnivalót nem látok ezekben, legalább nem fikamika másztörök, mégha persze sok esetben megkérdőjelezem az állításaikat...

jah, itt meg a 70-es, 80-as évek pszichedelikus sztárfelfedezője, john hutchison, hátha vki nem ismeri, vajh mi lelte a találmányait - nagyon birom a figurát...- hova lettek?
http://www.youtube.com/watch?v=vO-1l0lXR_U
 

 
 
>>> A valóság <<<
Yopo Ono2011. március 29. 07:50
 
 
( 2011/es bbc doku "what is reality?"
http://www.youtube.com/watch?v=XO1UJXS2o34 )
 

 
 
>>> A valóság <<<
Zsuzsk42011. március 29. 07:37
 
 
Épp ez az érdekes ebben, hogy mindenki mennyire durván másképp látja a világot, hogy a kommunikáció(nyelv, művészetek, egyéb kifejező eszköz) révén mégis meg tudjuk osztani egymással ezeket. :)
Talán pont azért vagyunk, hogy átéljük a világot, mindenki egy kicsit másképp, de értékelni csak a közös élmények távlatában érdemes szerintem.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
fL3x2011. március 28. 23:46
 
 
Asszem ebből a topicból mentettem el és mindig jó kedvre derít,ha szar hangulatomba vagyok :)
antipszichedelikus zen e:
http://www.youtube.com/watch?v=-iYY2FQHFwE&feature=player_embedded
 

 
 
>>> A valóság <<<
deeptrip2011. március 28. 23:19
 
 
Én is Zsuzska elképzelését osztom. Alapvetően vannak egyéni különbségek, mind abban, ahogy az idegrendszerünk működik, mind abban, hogy milyen a vérmésékletünk. Abban is, hogy milyenek a szüleink, hogyan neveltek fel, van-e tesónk, vele milyen a viszonyunk, milyen haverjaink vannak, milyen környezetben élünk, küzdünk-e anyagi gondokkal vagy nem annyira, egészségesek vagyunk vagy testi problémáink vannak és még rengeteg dolog.

Ettől függetlenül van, amikor erős kollektív élményt élhetünk át, ilyen mondjuk a közös szerfogyasztás vagy közös táncolás. A zene ritmusa összehangolja az embereket, a szerek kémiai hatása összehangolja az idegrendszerünket. Két ellazult ember jobban átélheti egymást, mint egy zaklatott ember és egy ellazult. Aztán az is látható, hogy vannak ember típusok, néha olyan, mintha az ember is állat lenne és lennének fajok belőle. Vannak disznók, rókák, medvék, kutyafélék, macskafélék, hüllők, madarak, sőt nem ritka, hogy az ember tényleg hasonlít kinézetben egy állatra és ez nem negatív dolog. Aztán az is nagyon érdekes, ha két igencsak külön "fajba" tartozó ember rádöbben arra, hogy basszus ezt én is PONT ÍGY látom. A Daathon nem ritkák az ilyen élmények és szerintem is pont ettől jó, mert amellett, hogy láthatunk egy csomó különféle nézőpontot, időnként azt is láthatjuk, hogy számunkra vadidegen emberek nagyon hasonlóan állnak hozzá egy-egy témához, vagy épp egy élményük volt nagyon hasonló a sajátunkéhoz. Szerintem, aki átélt ilyen kollektív élményeket az utána már nem fogja többé azt gondolni, hogy annyira baromira mások lennénk. Van amikor baromira máshogy éljük meg ugyanazt a szituációt, de mondjuk hallucinogén hatása alatt nekem több olyan ismerősöm van, akikkel nagyon gyakran van telepatikus élményünk. Ez annyiban merül ki, hogy ugyanazt éltük meg, pl. csukott szemmel úgy, hogy semmit se beszéltünk és egymásra se néztünk. Aztán vannak olyan ismerőseim, akikkel meg soha nem volt ilyen telepatikus kollektív élményem, pedig ugyanúgy be voltunk hallucinogénezve. Ezeket a dolgokat nem tudnám ilyen bizonyossággal állítani, ha nem éltem volna át többször is, az emberek több fajta rétegével és így több értelmét is látom az egész emberi létezésnek, mintha azt gondolnám, mindenki annyira durván más belül, hogy azt elképzelni se tudjuk.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
deeptrip2011. március 28. 23:06
 
 
Akkor már lehetnének elegánsak egy tükörfordítással: vérlövéses szemek.
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
enwazze2011. március 28. 21:39
 
 
öszintén megvalva én most cseppentem bele ebbe a növényvédőszeres témába, haverom már 1 éve benne van, előtte én csak füst és gyors párti voltam(lehet vissza is térek rá) de nyártol februárig 7honap tisztaság volt. Na már most a 4mec az tiszta volt, amit még tudok szerezni az mpdv és methylone, mindből teljesen tisztát tudok nagy beszállitotol. Lehet sok volt amit elnyomtunk, őszintén az elején jo volt, de a tánc nem ment, pedig pörögtem, ez volt a legfurább.
 

 
 
>>> Médiamonitor - A hazai drogsajtó szemléje <<<
Atesz-2011. március 28. 21:23
 
 
Nat Geo-n methamfetamin-ról megy épp műsor, ha esetleg érdekel valakit.
 

 
 
>>> Törvények... <<<
Góvinda2011. március 28. 19:38
 
 
Ugyan az az analógiája mint a késnek. A késsel az emberek vágni szoktak, de egymást is megölik vele. Vagyis be kéne tiltani a késeket, mert ölnek vele?
Nem! Csak az ölést kell betiltani vagyis a dohányt nevelheted amíg nem akarod elszívni csak dísznövény.
Komolyan mondom.
De nem tőlem hallottad ;-)

Góvi
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
weeed2011. március 28. 18:52
 
 
younger brother, közkívánatra :)

http://www.mediafire.com/?0h2bk24b8wcsb3i

http://hotfile.com/dl/112240704/a75a5e0/Younger_Brother_-_Vaccine-(2011).zip.html
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!