DAATH

Ha meg kell hoznod egy döntést, és nem hozod meg, az már önmagában is egy döntés.

William James

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (28821 - 28840)

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Vuk.2010. december 11. 06:24
 
 
persze lehet próbálkozni egyharmaddal, kettőnegyeddel, ötharmincketteddel, háromnyolcaddal, kettőhatoddal esetleg harmincnyolckettőszáztizenhatoddal
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Vuk.2010. december 11. 06:15
 
 
H2O: jogos:D

akkor harmadik nekifutásra : fél vagy negyed
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
Innocence2010. december 11. 03:46
 
 
Én+te+ö=gén! Szevasz! Örömmel látom, hogy töretlen a lelkesedésed! :)

Absztinens függőség..? Még ízlelgetem ezt a frázist..

Ha valaki azt kérdezné, hogy mikor voltam igazán boldog, gondolkodás nélkül rávágnám, hogy odaát - ha tehetném. Kikoptam azokból a körökből, akik ezt megértenék és egyúttal azokból a körökből is, akik ezt egyáltalán megkérdeznék. Azt hiszem komoly ember lettem, takaros ház, család, üzlet, felelősség - az a fajta, akiket sose tudtam komolyan venni. Sokszor találkozom más, fontos emberekkel, akik mindent tudnak, ami fontos, de továbbra se tudom őket komolyan venni. Hé, nem tudtok ti l.faszt se! Semmit! - Amíg nem jártatok odaát.
Azt hiszem erre mondják, hogy a kisebbségi komplexusom kompenzál és lehet is, hogy igaz de megveszekedett jól csinálja! Hé, már ezért megérte!

A kinti világ sivár. Gyűjtögető életmódra rendezkedett be, apró örömöket szüretelünk, tartósítunk, ami a halálunkkal a szemetesben végzi majd, aztán kezdődik előlről. Pedig belül mindenki egy oázis. Aki ezt nem fedezi fel, az elvesztegeti a kincset.

Ez is szomorúan hat..? Nem! Én bizalmat vetek az emberekbe ettől a tudástól. Tudom, hogy egy látszólag beszűkült, szürke, reményét vesztett emberben is ott ez a csoda, ez az oázis. Jó eséjjel persze soha nem fogja megtapasztalni, de megvan rá az esélye, saját kezébe (nyelvére..?:) veheti a sorsát. Istenem, add hogy megismerje!

Most biztos van aki ezt gondolja, hogy na, az Inno bedobott egy lasztit! :D Hé, ez alapjárat! Nem igazán vágyom vissza. Szerintem tudattalanul, görcsölés nélkül megszabadultam az egóm egy kis részétől - ez pedig soha nem volt célom. Úgy érzem, valami összeköt a többi emberrel, tudom- és keresem a jót bennük.

Absztinens függőség... Visszaolvasva a random gondolataim, lehet hogy én is ebben "szenvedek".. acid rain, a tudat, hogy még vár rád valami örökkön-örökké, már magában egy kincs.

Kint véges a tér, bent végtelen.
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
Liet2010. december 11. 01:29
 
 
:)

Ha nem tágítom annyit tudatom, talán még minig fizikus lennék, átadván elmém a démonoknak. Segíteném őket hogy az anyagi energia legvakítóbb formáját szabadítsák ránk, a világ hamvadására.

De így, szép átmenettel...

Juhásznak szegődtem.
A juhokat terelgetve néha úgy érzem mintha lényem abban a térben eloszolva tartózkodnék, ahol száz állatka legelészik. Napról napra többet tanulok tőlük a világról és magamról. Akarni és engedni, vezetni és követni. Örülni az élet születésének. Kűzdeni is érte, amíg lehet,...de elengedni és akár el is venni, ha eljött az idő.

Az utazás
Segített meglátni az élet összhangját, benne pedig a romlás formáit. A kirajzolódó összefüggések megmutatták, hol nincs számomra hely. Továbblépve pedig az egység emléke után tájékozódva közelebb jutni az élethez.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
H2O2010. december 11. 00:00
 
 
fél negyed=nyolcad
hat*hat=hatvanhat
félegy=tizenkettőharminc
hat+hat=?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
H2O2010. december 10. 23:50
 
 
vagyis nyolcad...
 

 
 
>>> Kinek mi a fő célja ebben az életben? <<<
Zumzala2010. december 10. 21:14
 
 
Én is tudom..
hogy Napóleon vagyok
apropó 4-es szint is van?
az miljen?
 

 
 
>>> Új szintetikus drogok (designer / dizájner drogok, RC, legal highs) <<<
KazeE2010. december 10. 20:42
 
 
Megjegyezném még, hogy mefivel ellentétben methylone-nál az amúgy hosszabb hatás hullám után majdhogynem hatástalan az újraadagolás. 4-6 óráig kellemes, utána redose már csak fenntart és betompít/csavargat.
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
Én+te+ö=gén2010. december 10. 17:19
 
 
Innocence, üdv! :)
 

 
 
>>> pszichologia - merre menjen <<<
PostMan2010. december 10. 16:58
 
 
Ez kicsit nem skizofrénia? Én utálom a tükröket, józanul is, betépve mg hátmég volt, hogy én is elkezdtem magammal beszélni de megijedtem, és inkább elmentem a tükör elől. Fotókkal nem tudom. Nem szeretek ilyen dolgokról filózni, lehet azért mert kicsit a határon állok, vagy szimplán csak óvatosság, esetleg épp az a paranoiám tünete, hogy attól félek skizofrén vagyok? Szerintetek? Na de megint kezdek elkalandozni... :)
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
sonek2010. december 10. 16:48
 
 
függő vagyok és absztinens,

vihar vagyok és szélcsend,

minden vagyok és semmi.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. december 10. 14:23
 
 
martyrdom

Remélem valami ilyesmiről van szó:

http://www.pillreports.com/index.php?page=display_pill&id=22917

Az király lenne, igy az ünnepekre!!!
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Vuk.2010. december 10. 13:11
 
 
*negyed - akart lenni
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Vuk.2010. december 10. 13:00
 
 
mans:
ha arra gondolsz, aminek az alján piros betükkel 2000 -látható, hazai:
Én másfél éve láttam utoljára, több ismerősömmel együtt gyengébbnek találtuk, mint aminek "lennie kéne".

Amennyiben erről van szó, és bőven jó-nak találtad, más típusból - különösen ha olyan információ birtokában vagy, hogy erős indításnak inkább fél
egyed ajánlott !
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. december 10. 12:27
 
 
marquis teszthez szeretnék hozzájutni! segítsetek mailben!
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
acid rain2010. december 10. 11:39
 
 
Leálltam az ekivel 6 éve, a papírral 5 éve, mert jelenleg nem fér bele az életembe rajtam kívül álló okok miatt. Ha nem lett volna "az" az időszak az életemben, most nem lennék az, aki, és biztos vagyok benne, hogy rosszabb lenne az életem. Az is biztos, hogy nem álltam le végleg, mert évek óta az az érzésem, hogy még valami várt rám, amit nem fejtettem meg, amit nem ismertem meg. Mintha a kedvenc könyvemet nem olvashattam volna végig, és évek óta esz a kíváncsiság, hogy mi lehet még benne. Más szóval: függő vagyok, aki 6 éve absztinens.
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. december 10. 11:38
 
 
énis hallottam róla, valószínűleg úgy van ahogy techman mondja

VISZONT!!!
tegnap ajánlották nekem a lila facebookos picit, az ajánló bevizsgáltatta(elmondása szerint) 67% mdma, amfi stb tartalom, és nincs benne mefi!!! ma teszt, és ha jó, akkor nagy lesz az öröm :)
 

 
 
>>> Ecstasy tabletták (CSAK TABLETTA-INFÓ) <<<
2010. december 10. 10:04
 
 
Szín: rózsaszín
Logó: Mcdonalds
Forma: kerek

Hallottam már róla, ez is mefis,mint az összes többi mekis.
Összefoglaló neven ezek mefis mekis szarok színtöl függetlenül!!!
 

 
 
>>> Mivé lesztek, gyerekek?... <<<
Innocence2010. december 10. 03:33
 
 
Hm, vajon működik még a hozzáférésem...? (1, 2, 3, mikrofonpróba)

Régen, 2003-2004 könyékén a Daath volt a kezdőlapom. Ez a miliő lengte körül a hétköznapjaim, bizonyos időszakokban ez volt az alfa és omega, egy vászonként emlékeszem magamra, amit a pszichedelikumok festettek, 3 évig. Szintet léptem, megvilágosodtam, rákapcsolódtam a főidegre. Aztán 5-6 éve leálltam, teljesen.

Az évvége közeledtével lajstromba szoktam venni a dolgokat és most elgondolkoztam, hogy hova jutottam azóta, hova tegyem azt az időszakot, hogy láttam volna akkor a mostani önmagam. Sokan tudnék írni, de inkább a Ti történetetekre vagyok kíváncsi. Te mit gondolsz "arról" az időszakról? Hogy vélekedsz másokról, akik most is "érintettek", azokról, akik akkor körbevettek? Megváltozott-e a számodra Pszichonauták c. film üzenete? Ha most megkínálnának, miért nem fogadnád el vagy miért igen?

Nos, te mivé lettél..?
 

 
 
>>> Gomba termesztés <<<
espeke2010. december 10. 01:50
 
 
Hogyan csinálj egy 'tiszta szóbát'?

http://archives.mycotopia.net/discus/messages/5/46.html
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!