DAATH

Az a probléma, ahogy a problémát látjuk.

Stephen R. Covey

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (30771 - 30780)

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Szilvacska2010. szeptember 28. 21:52
 
 
Sziasztok!
Nekem a methylone sokkal jobban bejött,mint a mefi.Sokkal inkàbb hajaz az mdma-ra.(nem tom hogy,de mèg az illatàròl is a régi dolgok jutottak eszembe).Amit èn kaptam az ilyen barnàs volt,olyan 0,2es kapszik lettek belöle,sztem ideàlis adag,mondjuk ez màr adta rendesen.Orrba nekem nem jött be mert nagyon por,ès gondolom ti is tudjàtok milyen ha rögtön a torokra megy.Sokkal tovàbb tart mint a mefi,viszont hàtrànya a màsnap.Olyan tipikus szintetika.3x sikerült szereznem,azòta kajtatom.Mèltòbb lenne akkora hìrnèvre mint a mefi.Ennek ellenère jan-febr òta mefizek mer' nincs màs.Na nem naponta,max 2-3 hetente,1g volt egy este a max.mert nekem valahogy 0,7 utàn nem hat.Bàr ezek az ipari mennyisègek bizti ütnek,de kihagyom.
Részemröl kicsit öröm az ürömben a mefi betiltàsa,mert teret nyerhet màs is.(methylone),meg azèrt basszus kezd durvulni ez a mefi dolog.Életek mentek,mennek tönkre a 2010-es évben ès ez nem üres fràzis.Ha valaki/mint én/ követi a topicot,làthatja.Föleg ezek a mostani vallomàsok...megdöbbentö!
Köszönöm a figyelmet! :-)
Ps.:nem tok hosszù ö-t ìrni.
 

 
 
>>> "A" pszichedelikus zenék <<<
kep2010. szeptember 28. 21:42
 
 
Hm, Parov Stelar. :)

Blockhead, új kedvenc: http://www.youtube.com/watch?v=yBrpRgjkh6Q

csak írjátok be a keresőbe, remek zenét csinál!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 21:41
 
 
amúgy én még mindig a mefi mellet voksolok mivel tudomásom szerint a halálozások száma 0

egy életet pedig akár a szerencsejáték is tönkre tehet.....

okosan kell, tiltsák be és mindenki megjavul :)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 21:33
 
 
"már régen javába benne voltam a dolgokba nyakig, a szüleimen meg a testvéreimen kívül mindenki tudta mit csinálok--a barátnőmet fel is eskettem, hogy a családomnak semmit nem szólhat--egyszer anyámmal beszélgettem, persze full készen, és elmondtam mindent......Aztán anyámat feleskettem, hogy a testvéreimnek egy szót sem szólhat. Aztán a legközelebbi alkalommal amikor valamelyik testvéremmel találkoztam, elmondtam mindent...És így tovább."

ez itt vicces :D a többi viszont szomorú... :S szabadulj meg minélhamarabb a készletedtől szerintem és soha ne legyen semmi fontosabb a gyerekednél!!!! kitartást kívánok neked tiszta szívemből!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
dzsuxi2010. szeptember 28. 21:26
 
 
ÁÁÁ semmi gond.
Ezért írtam amit írtam, hogy segítsek, okuljanak belőle azok akik most mennek oda, ahonnan én már visszafele jövök.
De tényleg, nem hiszem hogy eltúloznám a dolgot, nagyon veszélyes, és alattomos a mefi.

Szinte semmi mellékhatás napi használat, és óriás adagok mellett.
Ez teszi a mefit különösen veszélyessé.
Versenyszerűen sportoltam már 11 éve, az életem az egészséges étkezésről, az edzésről, az önfegyelemről szólt...
És engem megcsinált ez a szar. El se hiszem.
Senkit nem akarok lebeszélni róla, mert normális adagokba, normális időközönként a legjobb, és legbiztonságosabb szernek tartom még mindig.
Olyan mintha egy hosszú mély álomból ébrednék meg.
A mefi hatása alatt az ember túlságosan is őszinte lesz, és mindenáron beszélgethetnéke van.
Íme egy jó példa:
már régen javába benne voltam a dolgokba nyakig, a szüleimen meg a testvéreimen kívül mindenki tudta mit csinálok--a barátnőmet fel is eskettem, hogy a családomnak semmit nem szólhat--egyszer anyámmal beszélgettem, persze full készen, és elmondtam mindent......Aztán anyámat feleskettem, hogy a testvéreimnek egy szót sem szólhat. Aztán a legközelebbi alkalommal amikor valamelyik testvéremmel találkoztam, elmondtam mindent...És így tovább.
Nincs rá magyarázatom, még ötletem se, hogy ez miért van.
Van egy gyönyörű hat éves kisfiam, akit a világon mindennél jobban szeretek.
Egyre kevesebb időt töltöttem vele, amíg a párom választás elé nem állított.
Még mindig nem hiszem el, hogy ezt a moslék életet választottam.
Elköltöztek tőlem anyósomékhoz, és én egy cseppet sem ellenkeztem, sőt így utólag vissza gondolva örültem is neki. Végre számonkérés nélkül élhettem a szánalmas kis életemet.
A gyereket alig láttam, ha találkoztunk az azért volt, mert a párom akarta hogy találkozzunk.
Fél éve még mintaapa voltam, nem csak saját magam szerint, hanem az egész város szerint.
Vasárnap este találkoztam a gyerekkel, 4 napja nem aludtam, borzasztóan néztem ki, a gyerek olyan szomorúan nézett rám, hogy elsírtam magam.
Belém hasított valami felismerés féleség. Elég volt.
Azóta eltelt két nap, és semmit nem nyomtam, pedig van bőven.
A kisfiam pedig itt fekszik mellettem az ágyba.............De tényleg...

 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 21:25
 
 
ja és miko hányingerem volt akkor orrba toltam és állítólag sokat azé volt baj
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
roli1662010. szeptember 28. 21:22
 
 
katival kiváló kombó! nagyon megnyujtja a hatást és amolyan spurissá teszi (nem alszol :D). magába nem igazán próbáltam de mint mondtam régebben én rosszul lettem tőlle. nem volt úgy gáz csak hányingerem volt, belül éreztem hogy zakatolok de a testem mégis elnyomott volt. szerintem orálisan kéne fogyasztani, úgy jobb lehet. ha mefivel toljátok asszem 10/1-es legyen az arány a kati javára, télleg nagyon pici kell és rátesz ilyen 4 órát a hatásra :) kati + methy orálisan = tönkre vág :D azt se tudod mivan, nagyon nagyon durva állkapocs remegés :D nem vagy rosszul, ne értsétek félre de sok pillanat van hogy hol is vagyok meg mitcsinálok én :) az állad annyira jár hogy húúú nem tudsz megszolnani miatta mert csak dadogsz xd

szóval magába óvatosan az adagokkal, ha nem akarjátok kipóbálni amig nem tudtok rólla tutit akkor várjon aki bír 18.áig kb. mert addigra tuti tesztelem újra meg az MDPV-t is, csak most nincs pénzem :)
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
samankodo2010. szeptember 28. 21:14
 
 

Csülök irtam mailt!
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
samankodo2010. szeptember 28. 21:09
 
 

evoix : az egy pajzstetu... naponta ketnaponta szedegetem le oket a sajat novenyemrol... a Biola permetszer gyakorlatilag a szappanos alkoholos oldat...en felvaltva locsolom mostmar csalanteaval...lejjebb linkeltem egy kepet a permetszerrol, vagy probalkozhatsz Bio Kill el is az is kb ilyen arban van de az mar erosebb es kicsit mergezobb is sztem :D
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
H2O2010. szeptember 28. 20:59
 
 
Roli166! Milyen a methylone? Vázold már fel lsz, többeket érdekel! THX:)
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!