 | 
Legfrissebb hozzászólások (31366 - 31375)
 |  |  | | | |  |  |  | | cellux: nem értem miét vagy ilyen lekezelő velem. mi az hogy én kitalpaltam nektek, helyettetek elmentem a dzsungelbe? ment helyettetek a halál bazmeg! midenkinek meg volt(van) a lehetősége(ráadásul az irónia hogy a szervezetbe amin keresztül megtaláltam a helyet, egy srác szervezett be innen a daath-ról, akit a fórumomon ismertem meg("látni a világot ha még érekel valakit...")) egy szóval sem mondtam hogy vége, lehetetlen (esetleg neked traveling without moving) csak nehéz megtalálni. vagy csak szkeptikus vagy, vagy nem hiszel nekem, vagy egyszerűen csak irígy vagy. (vagy még nem szívtál fél kettőkor és idegbeteg vagy) mindegy, végülis szarok rá, nem tartozom magyarázattal, amúgymeg keress meg emailban, felveszem skype-on a kapcsolatot veled és körbemutatom a helyet ahol most is vagyok, és elmagyarázom neked hogy hány óra van délben -ha akarod. kb 4 éve még működött magyarországon is egy permakultúrárá épülő működö kommuna, konzultáltam velük, tapasztalatot cseréltünk, stb. valószínüleg még létezika hel ma is. de pont ezért irtam hogy ha kérdés van akkor szívesen válaszolok. nem nagyzolni akartam kedves cellux, de ha itt a fórumokon a "faszméret verseny" a lényeg, nem a tapasztalat csere, akkor bocs.
|
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | minen igaz amit eddig leirtam és szar hogy tönkrement a péniszem reggel nem áll fel nem kivánom a nőt amúgy is szüz vagyok még na mindegy soha többép nem csinálok ilyet higyetek nekem |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | samankodo: http://daath.hu/addTopic.php Kategóriának válaszd a "Kultúra" opciót. Az új témakör címe lehet, hogy kicsit változni fog.
hejhó: "Hagylak a szöszbe téged is Gén. "
OK. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Én ha jól érzem magam buliban vagy akárhol akkor nem foglalkozok azzal hogy mi lesz "ha"... Nem is szoktam rá gondolni, hogy bármi para lehet de ha mégis bekövetkezne én felkészültnek érzem magam, hogy tudjam kezelni és a barátaim is ott vannak. Amíg meg élvezem addig nincs szükségem semmilyen "lejövő" szerre inkább élvezem a tripet úgysem szoktam sokszor átélni ilyet |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | tényleg igaz tudom hogy hihetetlen de igaz esküszöm higyetek nekem és ne fikázatok |
| |  |  |  |


 |  |  | | | |  |  |  | | Sennin: "nem egyszer mentettem már vele munkahelyet, időt, stb. a baráti körömben"
Osztozom a pragmatikus szemléletedben - ez valóban ártalomcsökkentésnek minösül, ha az adott körülmények között a legcélszerübb eszközzel segítesz optimalizálni egy helyzetet. A hangsúly viszont pont azon van, hogy az ilyen eszközöknek csupán másodlagos, kisegítö, "tüzoltó" szerepe legyen, elöre nem kiszámítható helyzetekben. Elsödlegesen viszont a felkészülés, tervezés, elöre gondolkodás stb. azok az eszközök, amik egyáltalán megelözhetik az ilyen helyzetek kialakulását. Ha folyamatosan ugyanazokat az embereket kell megmenteni ugyanazokban a helyzetekben ugyanazokkal az eszközökkel - vagy ha a mentés már szinte "beépített" része a helyzetnek - az már gáz... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Ha úgy érzed hogy ez buzgó hiba keresés, akkor tévedsz, éppen csak kiverte a szemem a dolog, alig hittem el. Kritikai észrevétel volt, hiba javítás, nem személyes támadás ellened.
Inkább ne szóljak és maradjon tévesen, az információ átadás és ártalom csökkentés (és persze pszichedelikusság) leglátogatottabb magyar honlapján? Ne miattam pontosítsd hanem ezért. (köszönöm)
A keresős dolog egyáltalán nem ment át. Inkább várok vele és kidolgozom szépen addig is. A Légyölős anyagismertetőt meg fogom írni amikor kedvem és időm lesz rá, nem felejtkeztem el a dologról.
Hagylak a szöszbe téged is Gén. Nem kellenek a negatív energiáid.
A többit majd mailben küldöm a felelős szerkesztőnek, amikor találok. |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | nemgond peti. egyik haverom begombázva kiugrott az ablakon és leszakadt egy veséje. még mindig bátran gombázik és hamarabb is beüt... |
| |  |  |  |

 |  |  | | | |  |  |  | | Köszi a segítséget, szerintem maradok inkább a törperózsánál jobban illik a programhoz, és lsa val legalább van már kis tapasztalatom.:) |
| |  |  |  |

|