DAATH

Az ember mindenben makacsul az értelmet keresi.

John Garder Morál

 
KöszöntőGyarapodásAnyagokKönyvtárFórumKeresésKapcsolatok


[20250114] Aláírásgyűjtés: Európai Polgári Kezdeményezés a pszichedelikus terápiákért
[20250114] Média: Megnyílt a Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
[20250111] Fejlesztés: Daath Keresés megjavítva
Felmérés: MOKE országos orvosi kannabisz felmérés
Könyv: Ayahuasca – A Lélek Indája


Legfrissebb hozzászólások (31956 - 31965)

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
papuan taipan2010. augusztus 30. 15:00
 
 
Nem volt semmi ilyesmi, igaz ismerek olyan havert, aki minden buli után beteg lesz ; torokfájás, hőemelkedés esetleg láz (spuri/eki)
Kinek mennyire jó/rossz az immunrendszere.
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
martyrdom2010. augusztus 30. 15:00
 
 
én már néha a gyomromban is érzem hogy kicsit morog..(csak gyomorba szoktam)
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Sennin2010. augusztus 30. 14:55
 
 
Mindennap egy kis mefi csak hogy jól induljon a nap? :D
Srácok, nektek az orrnyálkahártyátok nincs szét? Nem gyullad be a mandulátok? Nem sebesedik ki a szájpadlásotok/szátok több napos orrbatolás után? Allergiás reakciók sincsenek? Szerintem már csak az irritáció miatt is durván rákkeltő a dolog...
Netán szupergyorsan regeneráló mutánsok vagytok?
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
papuan taipan2010. augusztus 30. 14:46
 
 
Lazíts egy kicsit haver , ez a megmondóstílus nem menő!
 

 
 
>>> Mephedrone, mefedron, 4-MMC, metkatinon, avagy "Zsuzsi" <<<
Tom0032010. augusztus 30. 13:54
 
 
"hétköznapi droggá is könnyedén válhat."

elég szar jövőkép, remélem nem jön össze!

Az meg hogy nincs mellékhatása... felelőtlen kijelentés! Mindennek van, ennek is, esetenként (emberenként) elég durva. Járjunk már kicsit 2 lábbal a földön és ne addig toljuk a pofánkba a szereket amíg nincsenek komolyabb mellékhatásai! Vagy egyeseknek cél hogy addig drogozzanak míg már bajuk nem lesz tőle?
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
Én+te+ö=gén2010. augusztus 30. 12:45
 
 
samankodo:
"es teliholdkor kimutatottan tobb "abnormalis" esemeny van mint pl. tobb gyilkossag is"

Az Arnold Lieber -féle kimutatást azóta már cáfolták, de ha van újabb szakirodalmi referenciád, akkor az érdekelne, kösz!

http://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_effect#Scientific_research_on_theory
 

 
 
>>> Salvia Divinorum <<<
costa2010. augusztus 30. 12:41
 
 
mennyire barnul? csak a széle vagy az egész levél? Barna és szárad? Lehet h túl van locsolva. Megváltozott a klima. Lehet attól is h kint lehült a levegő. Kevesebb napfényt kap stb. Én nem aggódnék emiatt. Nekem folyamatosan barnult és húllott így nem kelett letépni és azokat szárította mcsak ki. Növesztett a helyébe másik leveleket. Ha nincs rothadás vagy állatkák sztem nem gond a barnult levél.
 

 
 
>>> LSD, út az igazi tisztasághoz? <<<
samankodo2010. augusztus 30. 12:29
 
 
kiindulva abbol hogy teliholdkor dagaly van es ujholdkor apaly, plusz ehez meg jon az h ha ujholdkor vagjak le a hajat az embernek akkor utana gyorsabban no...es teliholdkor kimutatottan tobb "abnormalis" esemeny van mint pl. tobb gyilkossag is, ezert nem csoda hogy a papir es egyeb dolgok is jobban hatnak olyankor, tudtommal a teliholdkor torteno szertartasok ( wicca, vagy mas egyeb pl egyiptomi ) lenyegesek voltak.

nem is beszelve a holdnak a "fenyerol" ami eleg sok mindent megvilagit az ejszakaban :) de gondolom nem csak az ejszakat vilagitja meg hanem minket is

ugy vettem eszre hogy a szerves ( novenyi ) anyagok sokszor "visszacsatolnak" egy regebbi ( beszelhetunk e egyaltalan idorol vagy az ido mulasarol..? ) idospiralba egy mar megtortent esemenyt elehetunk ujra sajat felfedezesunk alatt...foleg ha mindezt teliholdkor tesszuk...na akkor tenyleg jo moka lehet :)
 

 
 
>>> Jövőbelátás, jóslás <<<
neutroncsillag2010. augusztus 30. 12:19
 
 
"a mostani pillanat összekapcsolódik visszafelé azzal a múltbeli pillanattal, amikor elöre bevillant a mostani pillanat - ez ilyen oda-vissza mutató idövektor, ami hídként összeköt két pillanatot"

Nagyon jó megfogalmazás. Igen. Pontosan erre gondolok.
Engem valahogy borzongatóan jóleső érzéssel tölt el ez a tapasztalás. Áááááá

Mennyire gyakori ez nálad?
 

 
 
>>> Jövőbelátás, jóslás <<<
Én+te+ö=gén2010. augusztus 30. 11:52
 
 
neutroncsillag:
Á, ez ismerös jelenség - én "idöhídnak" neveztem el! Pld. amikor megélek egy pillanatot és beugrik, hogy ugyanez már sok-sok évvel ezelött is megvolt a fejemben "elöre" (közben el is felejtettem), de _most_ biztosan tudom, hogy korábban is pont ennek a pillanatnak a majdani bekövetkezését tudtam. Tehát a mostani pillanat összekapcsolódik visszafelé azzal a múltbeli pillanattal, amikor elöre bevillant a mostani pillanat - ez ilyen oda-vissza mutató idövektor, ami hídként összeköt két pillanatot. Ilyesmiröl beszélsz te is, ugye?
 

Korábbi 10 20 50 100 hozzászólás (összesen: 133697)


Ecstasy tabletta adatbázis

Pszichonauták

DÁT2 Psy Help

RIASZTÁSOK

DAATH - A Magyar Pszichedelikus Közösség Honlapja

Alapítás éve: 2001 | Alapító: Minstrel | Dizájn: Dose | Kód: Minstrel
Rendszer: Cellux | Szerkesztő: Gén

 

A Daath hivatalos publikus Facebook-oldala
A személyi adatok védelmének érdekében a DAATH óvatosságra int a Facebook-csoportban saját névvel megosztott, mások számára is látható információiddal kapcsolatban!